Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pepco

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Co do spalania mustanga - to myślę że wiaderko!
 2. Zagadka ? " Oby trąba twojego słonia nie trafiła w kaktusy" z jakiego serialu ten tekst?
 3. Rewolwer Python 357..... świetne kino policyjne
 4. Jeśli chodzi o mienie to ja chciałbym mieć MG-42
 5. Od 7 lat jestem właścicielem tytanowego Aztorina za którego zapłaciłem 1100 złotych. Noszony codziennie, wykonywałem w nim wszystkie możliwe prace; rąbanie drewna, prace przy samochodzie, roboty młotowiertarką, prace murarskie i malarskie, czyszczenie pieca CO, pływanie w rzece i basenie. Zegarek bezawaryjny, polecam.
 6. 1/ " Green book" - w chołdzie wyśnionej ameryce, 2/ " Rewolwer Python 357" - do czego musi się posunąć niewinny człowiek, 3/ " Flic Story " - genialna scena zatrzymania Bouissona
 7. zegarki tej firmy często chodzą na portalu Vipsters.pl
 8. Longines Legend Diver jest do wyjęcia u Kruka za 6232,00
 9. Mam podobny pomysł, rozmawiałem z zegarmistrzem i jest to możliwe bo można kupić kopertę, szkiełko, tarczę, bransolete i mechanizm w hurtowniach zegarmistrzowskich po konsultacjach z zegarmistrzem. W Poznaniu jest firma która dorabia i odnawia cyferblaty, https://renowacjatarcz.pl/ , życzę miłej zabawy w manufakturę zegarmistrzowską, bo na tarczy można napisać swoje imię i nazwisko.
 10. Może coś bliżej na temat złego uzytkowania zegarka która powoduje uszkodzenie akumulatora. Swoją drogą problemem nie jest kupno drogiego zegarka tylko koszt jego posiadania tak jak w przypadku drogich samochodów.
 11. Witam, a myśleliście o modelu "pilot" upamiejętniający polskich lotników z czasów IIWŚ którzy np. zestrzeliwali latające bomby V1 w 1944 roku.
 12. Wymiana akumulatora ( akumulator + usługa ) to 190 złotych, cena według sklepu internetowego sprzeającego te zegarki ( nie podaję nazwy sklepu by nie robić reklamy ), wybrałem model za ok 3000 złotych i poprosiłem o wycenę usługi wymiany akumulatora dla konkretnego modelu zegarka.
 13. a jaka jest cena wymiany akumulatora?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.