Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Maj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nie tylko Ty i jeszcze kilka osób dołączy do zabawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy taką samą nadzieję, już przyjemniejszego tematu sobie nie wyobrażam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy...zaszczycę Was moją osobą ?

Przesłałem pracę

oh yeah GIF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję ten dzień w kalendarzu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mogę położyć ręce na aparacie i co? I leje od wczoraj! Jak tak będzie do piątku to będę musiał wymyślić jakiś plan B... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nas piękna pogoda...ale dobrze, że pada...po pierwsze może trochę nawodni glebę, a po drugie to inni będą mieli większe szanse ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego się zgadzam w 100%. Co do drugiego to po sprawdzeniu wczoraj wieczorem jakie prace wpłynęły to nie wiem czy słońce mi jakkolwiek pomoże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W razie gdybyś się słońca nie doczekał (w co wątpię), to diver w strugach deszczu też nie będzie głupim pomysłem ?

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Carrot napisał:

W razie gdybyś się słońca nie doczekał,(w co wątpię), to diver w strugach deszczu też nie będzie głupim pomysłem ?

Pomyślałem o tym samym, ale...od pół roku nie mam żadnego divera! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czas najwyższy to zmienić ? No dobra, na deszcz to i divera nie trzeba. 

A ja właśnie jestem po pstrykaniu i nawet się cieszę, że słońca nie było, a poranny deszcz wręcz pomógł. Teraz to już leje, zdążyłam w samą porę.

14 godzin temu, Wacor napisał:

Moi drodzy...zaszczycę Was moją osobą ?

Przesłałem pracę

 

 

Cieszymy się niezmiernie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnia doba na nadesłanie zdjęcia! Kto jeszcze chce wziąć udział w zabawie, musi się spieszyć.

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem zdjęć w tej edycji ,niby temat wydaje się łatwy , a  ja miałem jak dotychczas największy problem  z pracą ... 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lysolek007 napisał:

Ciekaw jestem zdjęć w tej edycji ,niby temat wydaje się łatwy , a  ja miałem jak dotychczas największy problem  z pracą ... 

Wreszcie ktoś to powiedział! U mnie to samo. Liczyłem na super proste fotki, a potem nie mogłem znaleźć nic dogodnego i nadal uważam, że moje zdjęcie nie jest jakieś super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, jak nigdy, miałam sporo pomysłów i fotki też nienajgorsze mi wychodziły... W sumie to drugie, to się okaże w głosowaniu ? Już niedługo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

więc nie jestem sam :)  za dobę zobaczymy jak innym podszedł temat ;)

pomysłów też miałem sporo ... ale gorzej już z ich wykonaniem ?

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Organizatorów...nie, żebym oskarżał...czy jak przychodzą zdjęcia do konkursu, to się nimi czasami inspirujecie? Zmieniacie swoje zdjęcia? Poprawiacie? Czekacie, aż przyjdzie więcej i wtedy robicie coś swojego?

 

Pytam, bo sam nie wiem jakbym się zachował...raczej nic bym nie zmieniał, ale jakbym zobaczył jaki jest poziom, to...sam nie wiem?


Jak wy to widzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że o to pytasz. Ja akurat mam na odwrót i wiedząc jakie są pomysły, próbuję zrobić coś czego jeszcze nie ma właśnie dlatego, żeby nikt nie myślał, że sobie odgapiłem :D Czasem jest to strasznie karkołomne, a czasem już na etapie planowania fotki wymyślam sobie tak dziwny pomysł, że wiem, ze mogę zrobić zdjęcie nawet jako pierwszy bo nikt tego nie potraktuje dokładnie jak ja :) 

 

A czasem jak przyjdzie jakieś super zdjęcie, a ja jeszcze nie mam swojego, to się zastanawiam po co ja to w ogóle mam robić, ale wtedy patrzę na maila, widzę prace ludzi którzy zaczęli z nami tę zabawę w sierpniu i nie zdobyli jeszcze punktów, widzę że znowu wysłali fotkę i to mnie motywuje żeby sobie nie odpuszczać jednak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zazwyczaj jest tak, że jakieś pomysły pojawiają się, zanim przyjdą jakiekolwiek prace (choć niektórzy potrafią mnie zadziwić ze swoim tempem). Muszę się jednak przyznać, że raz mi się zdarzyło, że praca innego uczestnika podsunęła mi wizję? Do inspiracji (jednostkowej) się przyznaję? Więcej grzechów nie pamiętam, niczego nie żałuję?

22 minuty temu, Masu napisał:

A czasem jak przyjdzie jakieś super zdjęcie, a ja jeszcze nie mam swojego, to się zastanawiam po co ja to w ogóle mam robić, ale wtedy patrzę na maila, widzę prace ludzi którzy zaczęli z nami tę zabawę w sierpniu i nie zdobyli jeszcze punktów, widzę że znowu wysłali fotkę i to mnie motywuje żeby sobie nie odpuszczać jednak :)

I to jest najfajniejsze, sami sobie nawzajem dajemy motywację do dalszej zabawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź...trzeba przyznać, że pokusa jest ogromna...nawet jak wspomniał Masu - zawsze masz pogląd na inne prace i starasz się kombinować inaczej.

 

Dzięki za szczerość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nam wszystkim chodzi o dobrą zabawę, a nie o wygraną za wszelką cenę. Myślę, że trzeba podchodzić do tego uczciwie, zarówno wobec siebie samych jak i innych uczestników?

5 minut temu, Nocny duch napisał:

Wysłałem i ja... proszę o taryfę ulgową :D

Jeszcze się okaże, że pozamiatasz konkurencję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o taryfę ulgową w przypadku ewentualnych komentarzy hihi
Ale i tak już się czuję wygrany, bo... wreszcie się zmobilizowałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nocny duch napisał:

Ale i tak już się czuję wygrany, bo... wreszcie się zmobilizowałem!

A jak będzie satysfakcja jak jeszcze ktoś potem odda głos albo napisze coś miłego, mówię Ci :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Nocny duch napisał:

Ja o taryfę ulgową w przypadku ewentualnych komentarzy hihi
Ale i tak już się czuję wygrany, bo... wreszcie się zmobilizowałem!

I o to chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo startujemy. Będzie się działo ?

Jakby ktoś jeszcze chciał wziąć udział w zabawie, ma ostatnią szansę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.