Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nocny duch

Użytkownik
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. W czasach słusznie minionych jak drożał chleb to choć lokomotywy taniały. A tu o obniżkach na nie ani widu ani słychu. Tymczasem na kawę czas
 2. Ja znam odkąd kupiłem pierwszą sztukę już blisko 3 lata temu. Jestem zadowolony. To mój pierwszy automat stąd może sentyment. Problemów nie ma. Przyciągania uwagi nie ma. Choć mam taką obserwację że wśród znajomych jak ktoś cokolwiek o zegarkach wie - wie że to Orient.
 3. Ale to by było piękne. Klingert DIY. Wersja basic - 10% taniej - bez instrukcji Wersja premium - normalna cena - z instrukcją.
 4. Masu, genialne jest to co zrobiłeś. Gratulacje. To pokazuje, jak bardzo ważny jest pomysł na zdjęcie. Ale też jak ważna jest umiejętność innego spojrzenia na oczywiste oczywistości. W sumie kolorowy zachód słońca jest w stanie wyczarować piękno niemal na każdym zegarkowym szkle.
 5. Jak wrzucałem post jeszcze były Piloty jakieś. Ale przy przecenie rzeczywiście w okolicach 50% była szansa że się rozejdą szybko
 6. Dobrze że kupiłeś... Na Alle... już oferta za prawie 1,6k jest. Żadna lokata tak nie płaci
 7. Z Newslettera od Stowy - jakaś ich nowa propozycja. Zegarki ze zwrotów w dużo lepszych cenach (oferty nawet 50% taniej) https://www.stowa.de/en/good+checked+used/ Przy konkretnych modelach pokazują „stopień zużycia”:
 8. Jak dla mnie ten Junghans (ta referencja) ma najlepszą z Max Bill’owych tarcz. Bauhausowa 4 jest urzekająca.
 9. @cordi Zainspirowałeś mnie do wyjęcia zegarka z kuferka Także po Dziadku
 10. Córka po tańcach więc naleśniki trzeba smażyć na czas i podwójnie szybko
 11. Ostatnio na kanale LongIsland 2 filmy były Tu pokazuje 9 modeli:
 12. Z tego co widziałem ostatnio miały miejsce premiery nowych Seiko 5-tek. Czy wiecie może / spotkaliście informację czy szykuje się też jakaś reedycja linii SNK8xx ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.