Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Pieknodworska

Omega De Ville autentyczność

Recommended Posts

Witam serdecznie,

zastanawiam się nad zakupem Omegi De Ville. W oko wpadła mi ta, jednakże mam pewne zastrzeżenia co do jej autentyczności. Co sądzicie?

IMG_20200823_165548.jpg

IMG_20200823_165613.jpg

IMG_20200823_165631.jpg

IMG_20200823_165657.jpg

23 godziny temu, Paweł Bury. napisał:

Jest oryginalna - wszystko gra

Świetnie, bardzo dziękuję za odpowiedź 

Edited by Pieknodworska

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Seler
      Omega Railmaster referencja 220.12.40.20.01.001 w stanie bardzo dobrym. Jedna większa rysa na kopercie, którą starałem się złapać pod światło na zdjęciu, acz bez mocnego oświetlenia jej po prostu nie widać. Są też lekkie rysy na wewnętrznej stronie uszu od zmian pasków - to tzw. "strap monster", więc paski zmieniam często.

W zestawie dodatkowo oryginalny pasek nato Omegi (https://nato.omegawatches.com/en/nato-straps-031cwz007567) ORAZ oryginalna bransoleta dedykowana temu modelowi, którą dokupiłem osobno. Sama bransoleta w stanie bardzo dobrym.

Całość w stanie 8+/10.

Kupiony w Kruku rok temu. Jest pełen komplet dokumentów, certyfikatów i oczywiście drewniana skrzyneczka.

16500zł. Preferowany odbiór osobisty w Warszawie, ale z wysyłką też się dogadamy. 

• By Stachu2400
      Szukam zegarmistrza ,który podjąłby się naprawy Omegi Seamaster 600, mechanizm chodzi ale wałek jest przekorodowany (i skorodowany z pół beczką) i nie ma koronki, przydałoby się też lekkie spa ile mniej więcej by to kosztowało ?

• By dan1elovsky
      Jest może jakaś dusza która pomoże i powie mi co to za model omegi? Bardzo dziękuję za każdą pomoc.

• By Stachu2400
      Jak w temacie próbuję się dowiedzieć jaki to mechanizm
      Z góry dziękuję 

• By Darnok
      Witam wszystkich, od dawna zbieram się do zakupu zegarka. Interesuje mnie zegarek klasyczny ponadczasowy elegancki ( business casual/ casual) z założeniem że kiedyś zostawię go synowi :) Zawsze marzyłem o klasycznej omedze - klasyka obroni się sama. Niestety ceny tych zegarków wykraczają poza moje możliwości finansowe. Chciałbym się zmieścić w przedziale 15000 -20000 przy zakupie nowego zegarka. Znalazłem Omegę De Ville https://wkruk.pl/zegarek-omega-de-ville-55?tpmid=k9010203_s1557197_p2134436568_c17285936765&gclid=CjwKCAjw2f-VBhAsEiwAO4lNeL3TSHM6olgWy8l3m1kH28ec7fOZXF2Ren-1agRJ9BBrCdwY4yF0rxoCEf8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&epi= Cena byłaby do zaakceptowania ale nie do końca pasuje mi on wizualnie bardziej pasowała by mi koperta w stylu tego Longonesa https://wkruk.pl/zegarki/longines/longines-presence-168?tpmid=k9010203_s1557197_p2134436568_c17143586538&gclid=CjwKCAjw2f-VBhAsEiwAO4lNeAFpHEqkn8FSq0PBrXY8FpkQMbBYQh_ROV7z6EvZ8OCMxvQlBbwQBxoCfQcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&epi= . Powiem szczerze, że mam już kwadratową głowę od tych wszystkich modeli  dlatego postanowiłem założyć temat i poszukać pomocy u kogoś bardziej doświadczonego. Bardzo proszę o propozycje zegarków w powyższym stylu i przedziale cenowym może wasze propozycje otworzą mi oczy na coś nowego lepszego i w końcu kupię wyczekany zegarek. 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.