Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
PM1122

Chichot losu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mój , ale musiałem napisać i zapytać .

Budzik Gustav Becker....czy to możliwe ?

 A pytania , to same się nasuwają , jak się patrzy na zdjęcia ,

Budzik GB.jpg

Budzik GB 1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, bo to aż ocieka historią... Jakby co jestem chętny na zakup... Iwan Eftymow i Syn Stara Zagora... Bułgaria... 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fabryczny to ten Adolfik nie jest. Pytanie tylko kiedy to zrobiono: w epoce, czy na handel. Rynek bułgarski chłonął w okresie międzywojennym ogromne ilości budzików Junghanso - Beckera. Często oprawiano je na miejscu w malowane na ludowo skrzyneczki.

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, kiniol napisał:

Kupuj, bo to aż ocieka historią... Jakby co jestem chętny na zakup... Iwan Eftymow i Syn Stara Zagora... Bułgaria... 

No tak ... ale nie wiem , jak i za ile koledzy kupowali .... ten , to sądzę , no może się mylę , ale z pewnością , dwukrotnie przewyższa cenę Budzika GB z centralną sekundą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🤔to nie warto moim zdaniem ...


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, LESKOS napisał:

🤔to nie warto moim zdaniem ...

Moim też :D  ... bo zamiast niego  ,  to prawie mógłbym kupić , ten okaz ,, Petrini,, , co go Tatyana pokazała ,

Edytowane przez PM1122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tarcza powstała w całości, bo nie ma "6"... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze to Becker, mimo , że stara tarcza i może oryginalna ... nie kupiłbym , nawet za 10% ceny.... 😒😠


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, LESKOS napisał:

Mimo ze to Becker, mimo , że stara tarcza i może oryginalna ... nie kupiłbym , nawet za 10% ceny.... 😒😠

Napisałem zapytanie , czy nie ma pomyłki w cenie  ....  cena jest w € .  Dwie cyfry , to jeszcze OK , ale są trzy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wariaci którzy kolekcjonują jak to ładnie nazywają"pamiątki pewnej epoki" i zapłacą taką cenę szczególnie że to oryginał a nie gówniana kalkomania naklejana nawet na zegary powojenne które też kupują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.