Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

korba

Największy Aviator świata |:-o)

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Państwu chyba najwiekszy zegar(ek) lotniczy swiata. Co prawda kwarc i w nocy nie świeci, ale jego rozmiar rekompensuje te braki. Średnica 26cm!!! ;)

post-2988-0-71799600-1330707629.jpg

post-2988-0-85591000-1330707630.jpg

post-2988-0-09942200-1330707633.jpg

Wykonany na bazie zegara z nieciekawa tarczą zakupionego w sklepie ''Wszystko po5zł'' za rzeczone 5zł. :D Indeksy i cyfry (wydrukowane na kompie i wycięte) klejone ręcznie na tarcze z czarnego papieru. Niedociągnięc na ścianie nie widac juz z odległości 1 metra. Wskazówki to tez naklejki nalepione na oryginalne ''patyki''. Troche roboty, ale jaka satysfakcja!!! Lotnik zwany ''Bomber'' od dzis zdobi ściane pokoju mojego dzieciaka. :D

Fotki kiepskie, bo oswietlenie mam dzis mizerne...


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

kwietny pomysł, nie obrazisz sie gdy zainspiruje sie twoim pomysłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to faktycznie, przebili mnie. Longines o średnicy 42cm to juz wielkosć jak duża pizza,hehehe ;)

Ciesze się, że się Wam moje dzieło podoba. Wzór nie jest zastrzezony :D


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba jakaś pomyłka z ta srednicą koperty - pewnie 42mm, gratuluje pomysłodawcy wykonania no i tego twórczego myślenia całkiem nieźle to wygląda, tylko wskazówki bardziej by pasowały moim zdaniem zielone, pomysł ekstra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ktoś się walną i powinno byś 42mm


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie ktoś się walną i powinno byś 42mm

Nie pewnie, tylko na 100%!!! Widzałeś zegarek o srednicy 42cm kiedyś?? A pasek byłby o szerokosci 22cm, (akurat do łokcia) a klamra ważyłaby kilo ;)

A swoja droga warto by zwrócic uwage na ta pomyłke, bo nie wyglada to profesjonalnie...

tylko wskazówki bardziej by pasowały moim zdaniem zielone, pomysł ekstra

Nie sa zielone, ani czerwone, ani inne, dlatego że wzorowałem sie konkretnym modelem zegarka, a nie doborem kolorów ''żeby było ładnie". A konkretnie:

post-2988-0-60174900-1330707723.jpg

post-2988-0-00733200-1330707725.jpg


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Korba, teraz to pokazałeś :shock: Przyjmujesz zamówienia? ;)

Gratuluję pomysłu i wykonania, naprawdę dobra robota 8) Z bliska widzę jedynie, że "Korba made" nie jest po łuku, ale ważne że całość robi dobre wrażenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba nieopisuj jak to zrobiles bo prawdziwi producenci zaczną tak robić to dopiero będzie...a moze juz zaczęli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pomysłu szkoda że nie mechanik :lol:


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.