Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Danni

Diver do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłem w sumie zapytać przed zakupem, ale jak jest z wytrzymałością szkiełka i bransoletki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło jest mineralne, więc jak czymś mocniej przeszurasz, to się zarysuje. Ale to trzeba dość solidnie zrobić, żeby został ślad.

Bransoleta jak bransoleta. Nie urwie się a ślady i ryski od noszenia będą się robić, tak jak w każdej innej bransolecie ze stali bez specjalnych powłok ochronnych.

To zegarek za 5 stów, jeden z najtańszych na rynku, więc nie oczekuj wytrzymałości na zarysowania jak w specjalnych powłokach DLC itp. w zegarkach za kilka tysięcy zł.

Ciesz się i używaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze z opinii (poprawcie mnie jesli sie myle) to kajdan w Orient Ray 2 ma chyba lepsze opinie niz ten w Kamasu.

Szklo mineralne zarysowac sie da (ale szafir tez) natomiast w diverze jest chronione przez bezel, nie ma co sie bac - bedzie dobrze.

 

Czekamy na foto nadgarstkowe jak juz dotrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2020 o 14:13, StaryWilk napisał:

A to? 

Marka wykreowana przez watchshop, produkcja Chiny:za 530 zł daje: szafir, ceramiczny bezel, mechanizm seiko, bransoleta z pelnych ogniw i pełne endlinki, czarny, niebieski, czy zielony:

 

https://www.watchshop.com/watches/depth-charge-watch-db106611.pdp

 

https://www.watchshop.com/watches/depth-charge-watch-db106631.pdp#

 

https://www.watchshop.com/watches/depth-charge-watch-db106621.pdp

 

ze zdjęć jedynie czarny, niebieski i zielony wygląda strasznie 'sztucznie', nienaturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł 😍 jak otwarłem pudełko to myslakem, ze mi nogi podetnie, zegarek w rzeczywistości wyglada 10x lepiej niż na zdjęciach 😎 ale niestety czeka mnie wizyta u zegarmistrza, żeby skrócić bransoletę 😂

31A14941-37D1-40E7-8625-53E032D28798.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze to był dobry wybór i udany zakup. 😁

Gratuluję, a zegarek niech chodzi długo i punktualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, godny następca Casio MDV-106 😎 zastanawiam się czy iść z bransoleta do zegarmistrza czy kupić sobie przyrząd na znanym portalu z aukcjami i samemu to zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się kluczykiem od telefonu, teraz jest mistrzostwo :D

Tylko nie wiem jak jest z datownikiem, bo dzień przeskoczył na 9, a dzień tygodnia dalej wtorek

Edytowane przez Danni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przestawić o 12 godzin, zamiast 12 masz północ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze nie wolno przestawiac daty miedzy okolo 21:00 a 3:00 (zaleznie od mechanizmu godziny moga sie troche roznic).

Ja zawsze krece az sie zmieni data i dzien po przejechaniu polnocy, dojezdzam do 6 lub pozniej (wczesniej i tak nie wstaje i nie ustawiam) a pozniej ustawiam date.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kładłem się spać (około 1) to wtorek powoli już znikał, ze było widać tylko górna cześć literek, a jak obudziłem się o 6 to już normalnie była środa. Zwrócę jeszcze uwagę dzisiaj przed snem jak będzie zachowywał się zegarek, aczkolwiek czy proces przeskakiwania dnia jest rzeczywiście taki długi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc, wszystko zalezy od mechanizmu. Sa takie, ktore maja zmiane daty punkt o polnocy, te tansze raczej zmieniaja dluzej.

Zmiana daty moze sie zaczynac nawet przed 23 i trwac do po 1; jesli rano wstajesz i jest wlasciwa data i dzien tygodnia to jest ok :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depth Charge - bardzo fajnie wygląda na renderach. Niestety już drożej - 899 zł. Czy wiecie jakich dodatkowych opłat można się spodziewać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
W dniu 20.06.2021 o 11:59, mber napisał(-a):

Depth Charge - bardzo fajnie wygląda na renderach. Niestety już drożej - 899 zł. Czy wiecie jakich dodatkowych opłat można się spodziewać?

Jak zamówisz kurierem to standardowo +23% VAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.