Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
KMZiZ

Balticus Gwiezdny Pył 40 mm - Recenzja

Recommended Posts

Sypnęło gwiezdnym pyłem po raz drugi... "Idź wyprostowany wśród tych, co na kolanach, wśród odwróconych plecami." Myśląc o Bartku i jego firmie Balticus, właśnie te słowa - będące fragmentem "Przesłania Pana Cogito" Z. Herberta - nasuwają mi się bezpośrednio i wydają się niezwykle trafne. Wielu z nas spotyka się często z naszymi narodowymi cechami, niekoniecznie dobrymi, takimi jak: zazdro…

Wyświetl całość

Koperta 40 mm zdecydowanie in plus, Miyota high beat, cieńszy niż poprzednik, regulacja zapięcia.

Fajnie widzieć kolejną iterację tego projektu z konsekwentnie wprowadzanymi zmianami, ładny zegarek.

Cena by mogła być niższa ale wiem, że te tarcze są trudne i kosztowne w produkcji więc... :)

Od kilku dni za mną chodzi ... Dzięki za recenzję, bo to tylko przyśpieszy chód ;) Zegarek ma niewątpliwe zalety i faktycznie zapięcie jest hm.. duże? Mam tylko jedno pytanie co w Balticus oznacza Made in Poland?

Właśnie też a’propos made in poland chciałem się odezwać. Idealnie byłoby gdyby to oznaczało wszystkie części (poza mechanizmem oczywiście skoro Miyota) i montaż w PL. Ale nie wiem, czy to realne?

Ładny zegarek wyszedł po zmianach. 

Szkoda, że w zestawie nie ma paska gumowego. :( Ciężko będzie coś dobrać.  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.