Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

roback1

Użytkownik
 • Content Count

  421
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

102 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. Od kilku dni za mną chodzi ... Dzięki za recenzję, bo to tylko przyśpieszy chód Zegarek ma niewątpliwe zalety i faktycznie zapięcie jest hm.. duże? Jest naprawdę ładny. Mam tylko jedno pytanie co w Balticus oznacza Made in Poland?
 3. Od kilku dni za mną chodzi ... Dzięki za recenzję, bo to tylko przyśpieszy chód Zegarek ma niewątpliwe zalety i faktycznie zapięcie jest hm.. duże? Mam tylko jedno pytanie co w Balticus oznacza Made in Poland?
 4. Wg mnie zaś całkiem przyjemnie to wygląda. W ogóle ten rodzaj bransy mi się podoba. Pewno nie założyłbym jej do PO ale do innych dlaczego nie?
 5. Dzięki, zadziwiające jest to jak pasek jest przyjemny. Na zdjęciach wyglądał na gruby, taki co to może uwierać, a tu bardzo miłe zaskoczenie.
 6. Trochę mi trwało, przymierzałem się do zakupu bez przymierzania. Przymierzyłem po zakupie i raczej się polubimy. Wchodzę do klubu.
 7. A co mi tam, wkleiłem na co dziś na ręku, dam też foto tutaj, bo dawno mnie nie było. A cnotami, wkleiłem na ci dziś na ręku, dam też fito tutaj, bo dawno mnie nie było.
 8. To są dwa na forum Więcej nie widziałem, chyba że coś przeoczyłem.
 9. W kwestii blue navy 58 to jakiś taki zwyczajny. Nie śledzę na bieżąco nowości, więc dobrze że mam powiadomienia z CH24 inaczej nie miałbym pojęcia, że coś nowego u Tudora wyszło.Widziałem filmik na grupie, na którym tarcza zmienia odcienie, ale mnie nie powaliło niestety. Kiedyś coś bez daty na pewno wpadnie, ale na pewno nie będzie to BB58BN. Taka moja opinia;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.