Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mirek 1969

Poljot Night Moscow

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc.Tu chyba jeszcze nie zaglądałem .Najwyższy czas. Panowie co powiecie o takim zegarku jak Poljot Night Moscow.Wizualmie to mi się podoba ale czy warto się w to pchać? Jak się nie mylę to w niemcach produkowany.Jak tam z mechanizmem? Ety tam nie ma ale czy ten co jest to jest w miarę dobry?

24271540962-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w środku jakaś Miyota. Pomijając samą kwestię podobania się to nie widzę powodu by takiego frankena kupować. Ani to Poljot, ani to Niemiec ... ni pies, ni wydra 🤔


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Jedyny plus to że mi sie podoba.A tak jak piszesz ani to poljot ani niemiec .Przez to zapytałem jak koledzy die tu zapatrują na takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to całkiem ładny. Tylko krzywy podwójny datownik wkurza. No i zlepek debilnych napisów. Ale ogólnie to jak tańsza opcja dla Longines Heritage. Pytanie ile takie cudo?

Edit. dzięki Paweł za opis. Za takie pieniądze z werkiem Slavy to trzeba by było na głowę upaść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Za to całkiem ładny. Tylko krzywy podwójny datownik wkurza. Ni zlepek debilnych napisów. Ale ogólnie to jak tańsza opcja dla Longines Heritage. Pytanie ile takie cudo?

Edit. dzięki Paweł za opis. Za takie pieniądze z werkiem Slavy to trzeba by było na głowę upaść...

Dokładnie. Zwłaszcza te durne napisy .... lepiej już by wyglądało Padmaskowskije Wiecziera 🤪

No i ta cena 🙄


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co piszecie: jak Myota to " ni pies nie wydra"; jak rosyjska Slava to z kolei za drogo...
Fakt tanio nie jest, ale z drugiej strony szafir luma, fajnie wygląda... Ciekawe czy bywają ceny promocyjne? W mojej ocenie za połowę tej kwoty byłaby to ciekawa alternatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, oprzemyslaw napisał(-a):

Ciekawe, co piszecie: jak Myota to " ni pies nie wydra"; jak rosyjska Slava to z kolei za drogo...
Fakt tanio nie jest, ale z drugiej strony szafir luma, fajnie wygląda... Ciekawe czy bywają ceny promocyjne?emoji848.png W mojej ocenie za połowę tej kwoty byłaby to ciekawa alternatywa.emoji854.png

W opisie zegarka ze sklepu z linku Pawła jest Slava

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się tarcza z takimi indeksami.W podobnym stylu  Zenit Pilot.Ale to nie na moją kieszeń.Został jeszcze Steinhart Military. Jeszcze gdzieś mi tu na forum śmignął jakiś brąziak w podobnym klimacie ale troche dawno

Jeszcze jest Longines .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.