Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
M.Mike

The Signature Collection

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Vergangenheit napisał(-a):

Takie porównawcze z Dwissem

20210529_143939.jpg

 

jednak Citizen lepiej mi się podoba chodź Dwiss też fajny jest -  model z datownikiem na 6 jakoś nie widziałem do tej pory (chodź ich ogólnie mało widziałem)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś taki Citizen Brownie wpadł mi dzieki koledze M.Mike. kolega bardzo załuje a ja baardzo zadowolony. 

Tak, brakuje mi go teraz w kolekcji
Dobrze, że mam kilka innych na pocieszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, M.Mike napisał(-a):


Tak, brakuje mi go teraz w kolekcji emoji22.png
Dobrze, że mam kilka innych na pocieszenie emoji16.png

o widzisz już żałujesz  :) 😁🤬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla podgrzania atmosfery mój ulubiony. Tak go lubię, ze go nie noszę bo mi żal porysować...🙃

20210530_103518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dla podgrzania atmosfery mój ulubiony. Tak go lubię, ze go nie noszę bo mi żal porysować...
@Vergangenheit litości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata leży nowy w pudle ,nie wiem już sam czy go sprzedać 😂

C38EFCD9-A8B4-45D3-8A5C-C692E21D474B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo powinien do mnie dojść Grand Classic to sprawdzę demontaż bransolety default_smile.png
I jak tam kajdan?

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak tam kajdan?

Jeszcze czekam, może jutro będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, akism napisał(-a):

Dwa lata leży nowy w pudle ,nie wiem już sam czy go sprzedać 😂

 

A gdzie potem coś podobnego dostaniesz ? ;)

Nawet jakby mnie przypalali ogniem to będę mówić, że CITIZEN Signature to najlepsza relacja jakość/cena  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest, ludzie, jest!
Grand Classic. Niby nic takiego... ale...
KtpjYqv.jpg
Wersja ze złotymi indeksami i wskazówkami na bransolecie!!! Ja bym powiedział, że absolutny rarytas, o którym do czasu kiedy zobaczyłem go na sprzedaż nie miałem pojęcia że istnieje mimo, że interesuję się kolekcją od kilku lat.
Był taki na pasku do kupienia na rejsie po Karaibach (obok granatowego bicolora GT i czarnego stalowego GTSa), ale jak wiadomo do wersji paskowych nie pasują bransolety więc to nie ten.
Jedyne wzmianki jakie znalazłem o tym zegarku były na oficjalnych stronach Citizena w domenach chińskich i tajwańskich. Brak występowania na rynku wtórnym i niska końcówka numeru seryjnego sugeruje ze wolumen produkcji nie był zbyt duży.
Stan I D E A L N Y !

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Miałem wszystkie inne wersje i poszły dalej. Ten raczej dłużej zagrzeje u mnie miejsce.
Ostatnio miałem kupować Citizena AQ4024 ale ze względu na mały rozmiar się wstrzymałem (fajnie by było jednak przymierzyć przed zakupem te 37,5mm). Na razie sobie daruję, ten Grand Classic zaspokoił w pełni moje potrzeby na takie zestawienie kolorystyczne.

@Hogg patrzyłem bransoletę, zdejmuje się bez problemu tylko trzeba mieć cienkie narzędzie i ze 3 ręce, po wciśnięciu teleskopu z jednej strony trzeba dosyć mocno naciskać maskownicę z góry żeby nie wskoczył z powrotem. To samo z drugiej strony i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, M.Mike napisał(-a):

Jest, jest, ludzie, jest!
Grand Classic. Niby nic takiego... ale...
KtpjYqv.jpg
Wersja ze złotymi indeksami i wskazówkami na bransolecie!!! Ja bym powiedział, że absolutny rarytas, o którym do czasu kiedy zobaczyłem go na sprzedaż nie miałem pojęcia że istnieje mimo, że interesuję się kolekcją od kilku lat.
Był taki na pasku do kupienia na rejsie po Karaibach (obok granatowego bicolora GT i czarnego stalowego GTSa), ale jak wiadomo do wersji paskowych nie pasują bransolety więc to nie ten.
Jedyne wzmianki jakie znalazłem o tym zegarku były na oficjalnych stronach Citizena w domenach chińskich i tajwańskich. Brak występowania na rynku wtórnym i niska końcówka numeru seryjnego sugeruje ze wolumen produkcji nie był zbyt duży.
Stan I D E A L N Y !

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Miałem wszystkie inne wersje i poszły dalej. Ten raczej dłużej zagrzeje u mnie miejsce.
Ostatnio miałem kupować Citizena AQ4024 ale ze względu na mały rozmiar się wstrzymałem (fajnie by było jednak przymierzyć przed zakupem te 37,5mm). Na razie sobie daruję, ten Grand Classic zaspokoił w pełni moje potrzeby na takie zestawienie kolorystyczne.
emoji7.png
@Hogg patrzyłem bransoletę, zdejmuje się bez problemu tylko trzeba mieć cienkie narzędzie i ze 3 ręce, po wciśnięciu teleskopu z jednej strony trzeba dosyć mocno naciskać maskownicę z góry żeby nie wskoczył z powrotem. To samo z drugiej strony i już.

wstaw w miarę możliwości jeszcze pare zdjęć - bo faktycznie wygląda super   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Zegarek piękny, gratuluję zakupu, nawet nie wiedziałem że był taki model.

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wstaw w miarę możliwości jeszcze pare zdjęć - bo faktycznie wygląda super   

XGNdi0c.jpg
hw5Lk7Y.jpg
R2TKA9p.jpg
NyyASzj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, M.Mike napisał(-a):

emoji7.png
XGNdi0c.jpg
hw5Lk7Y.jpg
R2TKA9p.jpg
NyyASzj.jpg

Dzięki - Klasa to wygląda - szyk i elegancja - okraszone nienudnym cyferblatem o indeksach nie wspomnę które robią robotę :)  to świetna linia  Citizena  - te zdjęcie z przybliżenia tarczy ze wskazóweczkami super wyszło :)  ta parka też świetnie wygląda :)  bransoleta dobrze jest dopasowana do reszty !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.Mike no i rozwaliłeś system tym pieknym i mega rzadkim classiciem.

Aaaa no i pamietaj, że jestem pierwszy w kolejce po niego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czarnym też nie można zapominać 👍

IMG_20210126_125210.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

1622999608963.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wstawić tu, mam nadzieję, że M.Mike się nie obrazi ale dla exceeda nikt wątku nie załozy bo tego praeie nie ma w PL. Jakość hm...musiałbym porównywać go z Omegą, Rolexem, Grand Seiko.

IMG-20210609-WA0013.jpg

20210609_124832.jpg

20210609_124334.jpg

20210609_124258.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Vergangenheit napisał(-a):

Pozwolę sobie wstawić tu, mam nadzieję, że M.Mike się nie obrazi ale dla exceeda nikt wątku nie załozy bo tego praeie nie ma w PL. Jakość hm...musiałbym porównywać go z Omegą, Rolexem, Grand Seiko.

IMG-20210609-WA0013.jpg

20210609_124832.jpg

20210609_124334.jpg

20210609_124258.jpg

Eleganckie cacuszko :) ehhhh Citizen ot Citizen :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze folia na deklu. Bransa rozwala system.

20210609_150428.jpg

20210609_150402.jpg

Edytowane przez Vergangenheit
Fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny w kolekcji
PS
Data już przestawiona na 10 :D
cad89f8ee2bdab1154e5a531fa05ff4b.jpg&key=04e695706486a8ecd9d31dfac1d55558079b66c993c550f8b54a8bb2ec16eeca

Hogg



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo musi być super.

Widać, że jest na co patrzeć :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.