Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
logann

Jak często kupujecie nowe zegarki?

Jak często kupujecie nowe zegarki?  

24 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Posted (edited)

Nie wiem czy już taka zabawa była, ale z chęcią poznam preferencje/doświadczenia klubowiczów w tym względzie :) Czy zakup zegarka w Waszym przypadku to impuls czy proces? Czy macie "zaplanowaną" kolekcję, którą realizujecie z czasem, czy jak się trafi coś fajnego to wpada? Jeśli jakiejś odpowiedzi brakuje na liście to piszcie w wątku, dodam do głosowania.

Edit 1:

dodałem opcję "Jak mi się znudzą obecne (nie znaczy, że je sprzedam)" - tak mi wpadło do głowy

Edited by logann

Przydałaby się ankieta wielokrotnego wyboru 😜

8 hours ago, sanik said:

Przydałaby się ankieta wielokrotnego wyboru 😜

Zrobione :)

Cel mojej kolekcji mam jasno wytyczony, ale sam nie wiem czy zakończenie mojego zbioru będzie kiedykolwiek możliwe :) po prostu jestem skazany na szukanie i próbę (próba - to najlepsze określenie ;)) kupna interesujących mnie okazów do końca moich dni :D

Chyba w ankiecie nie ma jednej opcji, która by odzwierciedlała moje zakupy.

Przez 12 lat miałem jeden zegarek.

Przez ostatnie 2 lata kupiłem 4 sztuki (g-shocka nie liczę). Obiecałem sobie, że moja kolekcja będzie miała właśnie taką ilość.

Gusta się jednak zmieniają. Dwie sztuki zostaną na długo. Losy jednego są już policzone, bo mam coś już innego na oku. Ostatni zegarek na tą chwilę jest, ale coś czuje, że prędzej czy później z nim też się pożegnam.

Tak, więc moja odpowiedź brzmiałaby:

Kupuję coś jak wpadnie mi w oko, ale dopiero wtedy jak sprzedam coś z obecnych :)

Hmm, dlatego zmieniłem ankietę na wielokrotnego wyboru, możesz zaznaczyć te dwie odpowiedzi :)

U mnie to było tak, że przez większość życia nosiłem kwarca którego dostałem... na komunię :D Potem dwa lata temu myślałem, że kupiłem zegarek ostateczny, który spełniał większość moich wymagań, a dziś ten zegarek jest na bazarku na tym forum. A czy obecny zegarek będzie stanowił trzon kolekcji? Czas pokaże... 

Przedwczoraj sprzedałem swój pierwszy prawdziwy zegarek, czyli SKX 007.
No bo nie liczę zegarków z ZSRR, które odsprzedałem albo oddałem kolegom z działu „Ruskie”.  

Mam nadzieję, że nowy właściciel będzie zadowolony :wub:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.