Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szpindlakfan

Użytkownik
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pszczyna

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Witam Najprawdopodobniej, to zły dział na zadanie pytania o mechanizm, ale nie znalazłem lepszego. Czy możecie coś powiedzieć o poniższym zegarku? Co to za mechanizm?
 2. Jakiś czas temu próbowałem swojego szczęścia na portalach aukcyjnych w kraju kwitnącej wiśni (ogólnie nie warto ) i oczywiście niczego nie udało mi się kupić oprócz jednego zegareczka, którego tak właściwie nie chciałem . Czy możecie coś więcej o nim powiedzieć? Może znajdzie się tu na niego jakiś amator
 3. Romanie, czy istnieją narzędzia których jeszcze nie posiadasz? Właśnie boję się, że próba wyklepania da jeszcze gorszy efekt, także chyba się wstrzymam.
 4. Taki oto szpindlaczek - cebulaczek zachował się ładny grawerunek (nie jest wytarty) ale niestety koperta ma parę wgnieceń czy do się to jakoś poprawić, czy lepiej tego nie ruszać?
 5. Aaa, to o giełdzie nie wiedziałem, a o jaranie zioła Cię nie podejrzewałem
 6. Krzysztofie, widzę że z jakichś powodów masz bardzo duży sentyment do Holandii (czyt. Niderlandów ) co jest tego powodem?
 7. Przydałoby się zamieścić kilka zdjęć zegarka, koniecznie mechanizmu!
 8. Szwajcarska kieszonka z wychwytem kołkowym. W jakich latach mógł zostać wykonany ten zegarek i z tego co się orientuję "depose" oznacza coś prawnie chronionego, czy odnosić się to może do tego wychwytu?
 9. Czy potrzebujesz całego koła balansu, czy tylko nowej osi?
 10. Ciekawy zegarek, a i roboczy soundtrack też inspirujący ach, mi to się ostatnio niczego nie udaje kupić
 11. Ależ żywą dyskusję sprowokowały owe śliczne dziwactwa Niestety do pełni szczęścia zabrakło mi 12 eurocentów, kurde ostatnio nie udaje mi się kupić niczego fajnego Co do tego drugiego, wykonanego w całości z drewna to specjalizował się w tym rosyjski zegarmistrz Michaił Semjonowicz Bronnikow działający w połowie XIX wieku.
 12. Czy to znaczy, że planujesz sobie takiego wystrugać?
 13. Nie tylko płyty, poniżej zdjęcie zegarka niemal w całości wykonanego z drewna. Ogólnie rzecz ujmując im bardziej poroniony pomysł dawnych konstruktorów tym ciekawsze okazy do zbierania
 14. Tak, cudeńko jeszcze cała nadzieja w tym ze zwycięzca nie zapłaci, heh
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.