Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Sol

Seiko King Turtle SRPF77 Dark Manta Ray, czyli diabły tkwią w szczegółach.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Ci za tą recenzję. Opinia kogoś, kto "przerobił" cztery żółwie przydatną jest...


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało👍Takie elementy jak tarcza, bezel i pasek są w tej ref. najfajniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny zegar, tylko ta " lupa" jak patrzysz z góry no to powiedzmy "ok" ale jak ktoś patrzy z boku to wydaje się być źle przyklejona, wolę bez, a recenzja zajefajna :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna recenzja, dobrze się czytało. Koperty żółwia nigdy za specjalnie mi się nie podobały, ale tarcza ma klimat - coraz bardziej podobają mi się matowe lub "strukturalne" tarcze - do tego te subtelne manty. Co do datownika, to nie jesteś osamotniony, ja również nie rozumiem tego, dlaczego większość producentów do czarnych lub bardzo ciemnych tarcz daje białe tło datowników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie :)

Dark Manta dalej na ręce.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się czytało - zegarek co prawda nie moja bajka bo datownik z dniami tygodnia "nie rozmawia" do mnie.

W dniu 12.08.2021 o 15:54, Sol napisał(-a):

Po drugie z wiekiem ubywa dioptrii, więc to naprawdę się przydaje.

Bardzo podoba mi się powyższy fragment :D okres w którym na odległość widzi się świetnie ale do czytania trzeba założyć okulary jest zdecydowanie wkurzający więc albo "lupka" albo brak datownika... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółwie to zdecydowanie nie moje zegary, ale recenzję przeczytałem z ciekawością. Kolorystyka tej wersji jest rewelacyjna. No i zdjęć sam bym lepszych nie zrobił 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa recenzja ,szkoda że brakuje fotki dekla choć go nie widać jest częścią zegarka a nie które firmy wykonują ciekawą grawerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2021 o 16:17, Daito napisał(-a):

Świetnie się czytało - zegarek co prawda nie moja bajka bo datownik z dniami tygodnia "nie rozmawia" do mnie.

Bardzo podoba mi się powyższy fragment :D okres w którym na odległość widzi się świetnie ale do czytania trzeba założyć okulary jest zdecydowanie wkurzający więc albo "lupka" albo brak datownika... ;)

 

Ewentualnie można datownik ignorować. Np. Majty Citizena - ciężko mi gołym okiem odczytać. Plus jest taki, że nie muszę ustawiać ;)

 

W dniu 16.08.2021 o 08:54, Gio napisał(-a):

Żółwie to zdecydowanie nie moje zegary, ale recenzję przeczytałem z ciekawością. Kolorystyka tej wersji jest rewelacyjna. No i zdjęć sam bym lepszych nie zrobił 😉

 

Bo Ci nos urośnie :P

Widziałem co potrafisz :)

 

22 godziny temu, liho napisał(-a):

Bardzo ciekawa recenzja ,szkoda że brakuje fotki dekla choć go nie widać jest częścią zegarka a nie które firmy wykonują ciekawą grawerkę.

 

Uwierz mi, że nie ma się czym zachwycać. Dekiel jak w każdym żółwiu. Różni się jednym napisem więcej.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.