Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

liho

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zrób fotkę mechanizmu i prześlij na li2grzegorz@interia.pl
 2. liho

  Ted4

  Miłością do zegarków można się zarazić jak wirusem ,nie zabija cieleśnie ale portfel już tak.Życzę owocnych kontaktów w klubie pogłębiania wiedzy której tu nie brakuje.
 3. Witam będziesz potrzebował dużo cierpliwości bo z tego co widzę masz kwadrańsiaka co znaczy więcej elementów do złożenia. Patentu na to nie ma ,trochę zdolności manualnych się przyda . Tak jak widzę na fotce masz nazwijmy to elementy ruchome w dolnej płycie nakryj to drugą płytą i ustaw sobie tak mechanizm pod kątem żebyś widział otwory ,jak jest możliwość możesz przyłapać delikatnie jednym wkrętem górną płytę i celować w otwory ,zacznij od dołu mam na myśli bębny i koła z nimi pracujące tam osie czopów są najgrubsze czyli najmocniejsze .Postaraj się wkładać czopy po kolei od bębnów do góry z lewej i prawej strony. Najwięcej uwagi musisz poświęcić w górnej części gdzie czopy kół są delikatne. Powodzenia
 4. Witam sprawdzę jutro rano jak to powinno wyglądać .
 5. Witam, chcę wszystkich biorących udział w konkursie oraz głosujących uspokoić ,zegarek który wziął udział w sesji zdjęciowej nie ucierpiał 😲 auto też.Gratulacje dla zwycięzców i organizatorów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.