Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

GWG-2000 Mudmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do Was pytanie odnośnie mojego GWG-2000. Na załączonym obrazku widać małe drobne zarysowania, pozostałość po gąbce kuchennej kiedy usuwałem naklejkę hologram. Macie jakiś pomysł jak to usunąć? Może jakaś pasta polerska?

IMG_1683.jpeg

IMG_1682.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, R4ZR napisał(-a):

Witam,

mam do Was pytanie odnośnie mojego GWG-2000. Na załączonym obrazku widać małe drobne zarysowania, pozostałość po gąbce kuchennej kiedy usuwałem naklejkę hologram. Macie jakiś pomysł jak to usunąć? Może jakaś pasta polerska?

Można to usunąć pastą polerską, ale z widocznymi rysami zostanie usunięty także fabryczny szlif, także jedyna opcja żeby to dobrze wyglądało, to lekka polerka i wykonanie na nowo faktury szczotkowanej, można to zrobić w miarę dobrze przy użyciu odpowiedniej włókniny ściernej przy odrobinie wprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pi0tr napisał(-a):

Gąbka kuchenna i takie rysy..

Czyścik z drugiej strony 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bardzo Cię to denerwuje, najlepszym sposobem będzie wymiana dekla, co prawda do GWG 2000 nie mogę znaleźć ceny , ale do GWG 1000 znalazłem za 139zł w oryginalnym sklepie Caso, więc tragedii nie ma. 

Popytaj w serwisie, czy da się kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Już prawie zakupiłem GW9500, gdy wpadł mi na listę na utubie film Tomasza Gołebiewskiego pokazujący gwg 2000 i kurde jaki ten zegarek jest ładny... Tani nie jest ale chyba się skusze. Zakładał ktoś może do wersji 1a5 (ten pustynny) zielony pasek? Można go gdzieś znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Highlander109 napisał(-a):

wg 2000 i kurde jaki ten zegarek jest ładny... Tani nie jest ale chyba się skusze.

Masz go na bazarku: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Highlander109 napisał(-a):

Zegarek z tego roku? Dobrze odczytuje kod?

 

 

22 maja 2023r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

 

22 maja 2023r.

Dzięki, super kanał na utubie btw👍

Edytowane przez Highlander109
Błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Pytałem w innym temacie na Podforum, ale pomyślałem ze zapytam u źródła. Jak sie mają wasze GWG 2000 po czasie? Czy stalowa koperta mocno sie rysuje i czy elementy karbonowe sie nie kruszą? Jutro jadę kupić ale ciągle się waham miedzy 1000/2000 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobre pytanie 1000 to taki pewniak i pod wzgledem wygladu i wymiany czwsci tam caly bezel wymieniasz za rozsadne poeniadze funkcje podobne i cena nizsza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Cinek11 napisał(-a):

No dobre pytanie 1000 to taki pewniak i pod wzgledem wygladu i wymiany czwsci tam caly bezel wymieniasz za rozsadne poeniadze funkcje podobne i cena nizsza 

Akurat w moim przypadku 2k wyjdzie drożej o 250zł więc to nie duża różnica. Ale fakt łatwość wymiany czesci w 1k jest dużym plusem. Ale jednak 2k jest bardziej casualowy. Tylko pytanie jak długo taki pozostanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie choc jak ja to mowie „jak dbasz tak masz” nie mozna zakladac ze zraz sie cos poniszczy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.