Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Sierżant Julian

Dziwne działanie wątków w dziale Sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy. Kilka miesięcy temu wystawiłem dwa zegarki w dziale sprzedam, od tego czasu pracowicie co jakiś czas "podnoszę" temat i cały czas widzę te wątki w zakładkach "zawartość, w której brałeś udział" a także w zakładce "zawartość, którą rozpocząłem", co według mnie świadczyło, ze wątki istnieją. W związku z tym również do dzisiaj byłem przekonany, że moje ogłoszenia są widoczne, no bo skoro ewidentnie są, to są. Dzisiaj stwierdziłem, ze w tym dziwnym, okrojonym do 3 stron dziale "Sprzedam" moich ogłoszeń nie ma, więc zabrałem sie za zakładanie niniejszego tematu, żeby zapytać dlaczego zawsze tylko 3 strony i dlaczego bez moich ogłoszeń, które przecież widzę w swoich zakładkach. Przy tej okazji znalazłem wątek z lutego z informacją, że opłacone ogłoszenia znikają po maksimum miesiącu. OK, rozumiem. A ja przez ostatnie klika miesięcy sądziłem, ze moje ogłoszenia nikogo nie interesują, a tu okazuje się, że tylko marnowałem czas. Trochę szkoda, że ogłoszenia cały czas mogłem zobaczyć w swoich zakładkach. Czy w takim razie mogę w jakiś sposób uzupełnić wpłatę, aby moimi ogłoszeniami znowu mógł się cieszyć ktoś ktoś poza mną samym? I dlaczego zawsze akurat 3 strony, zawsze jest tyle samo tych opłaconych ogłoszeń czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz je Ty byś mógł po 30 dniach przekopiować nie sprzedane ogłoszenie. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Szanowni koledzy. Kilka miesięcy temu wystawiłem dwa zegarki w dziale sprzedam, od tego czasu pracowicie co jakiś czas "podnoszę" temat i cały czas widzę te wątki w zakładkach "zawartość, w której brałeś udział" a także w zakładce "zawartość, którą rozpocząłem", co według mnie świadczyło, ze wątki istnieją. W związku z tym również do dzisiaj byłem przekonany, że moje ogłoszenia są widoczne, no bo skoro ewidentnie są, to są. Dzisiaj stwierdziłem, ze w tym dziwnym, okrojonym do 3 stron dziale "Sprzedam" moich ogłoszeń nie ma, więc zabrałem sie za zakładanie niniejszego tematu, żeby zapytać dlaczego zawsze tylko 3 strony i dlaczego bez moich ogłoszeń, które przecież widzę w swoich zakładkach. Przy tej okazji znalazłem wątek z lutego z informacją, że opłacone ogłoszenia znikają po maksimum miesiącu. OK, rozumiem. A ja przez ostatnie klika miesięcy sądziłem, ze moje ogłoszenia nikogo nie interesują, a tu okazuje się, że tylko marnowałem czas. Trochę szkoda, że ogłoszenia cały czas mogłem zobaczyć w swoich zakładkach. Czy w takim razie mogę w jakiś sposób uzupełnić wpłatę, aby moimi ogłoszeniami znowu mógł się cieszyć ktoś ktoś poza mną samym? I dlaczego zawsze akurat 3 strony, zawsze jest tyle samo tych opłaconych ogłoszeń czy co?

Są tylko 3 strony bo opłata 7zł za ogłoszenie nie zachęca tym bardziej że oglądalność teraz na bazarku jest znikoma w porównaniu do serwisów sprzedażowych allegro i tym podobnych w których to opłata za wystawienie tak średnio 30-35 razy niższa za jedno ogłoszenie. 

Tutaj można wykupić pakiet wyjdzie trochę taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, DawPi napisał(-a):

Widzisz je Ty byś mógł po 30 dniach przekopiować nie sprzedane ogłoszenie. :)

 

Wydaje mi się, że rozumiem. Czy jest jakiś sposób, żebym mógł przedłużyć abonament. W końcu, jak czytam właśnie, liczba chętnych bardzo zmalała, więc chyba warto przyjąć tę dychę. I proponuję rozważyć automatyczne informowanie, że okres opłaty za przebywanie ogłoszenia na bazarku właśnie się kończy, bo w efekcie braku takiego przypomnienia przez jakieś 4 miesiące nie sprzedawałem mojego zegarka, pozostając w przekonaniu, że go sprzedaję, tylko nikt się nim nie interesuje. Zwłaszcza, że bez problemu zamieszczałem wątku sprzedażowym kolejne komenty dopuszczane przez automat (który w kolejnych dniach informował, że nie mogę, nie mogę, nie mogę, o już mogę), które to komenty (jak z tego wnioskuję), widziałem tylko ja. To stawia mnie w niezręcznej sytuacji.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, jednak taka informacja jest w regulaminie. Choć przyznam, że faktycznie może to delikatnie wprowadzać w błąd. Powiadomienie jest do rozważenia. ;)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, dzięki tej modernizacji przepadły tematy podwieszone. Wygląda, że muszę swój opłacać co miesiąc. :D

716261792_FireShotCapture090-Ofertynieaktualne-zmieniamytytunaKOSZ-SPRZEDAM-KlubMion_-zegarkiclub_pl.thumb.jpg.ebf6c7b55d7a7d60a351dcc33ad34b91.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.