Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

renqien

Użytkownik
 • Content Count

  658
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

renqien last won the day on March 18

renqien had the most liked content!

Community Reputation

199 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. To cały czas ten sam sprzedawca, on chyba je produkuje Tamten się sprzedał. Miał złote wskazówki.
 2. Przypuszczam, że to może być pasek oryginalny:
 3. Zegarek taki zwyklak, ale z tym paskiem fajnie się prezentuje.
 4. Fajnie się te portki komponują z SeaGullem. Miały być do jakiegoś starucha, ale wyszło że z chińcem najlepiej się zgrywają.
 5. Ona go nie zjada, ona go wchłania, już tylko nóżki zostały
 6. Omega ale nie Omega...
 7. Pewnie mógł, ale nie było takie ładne Poważnie, ta firma jest tak popularna w zegarkach, bo to się ludziom podoba. Ludzie lubią taki styl i to nie tylko młodzi, a ciężko znaleźć podobny zegarek wśród lepszych producentów.
 8. Nie mieszajmy w to polityki...
 9. U nas na forum znalezione: Oglądając różne seriale i filmy gdzie obowiązkowo musi być jakaś mniejszość seksualna (przynajmniej na razie mniejszość), zaczynam się zastanawiać, czy kobieta i mężczyzna to nadal "normalnie"
 10. Krzysiek, taka mała dygresja... mam zwyczaj nakręcać swoje zegarki, żeby nie stały bezczynnie i tak sobie myślę, że Ci współczuję
 11. Aaa, czyli można mieć komplecik B&W. No to ma chłopak cel w życiu
 12. A w jakiej kopercie była ta tarcza? W takiej? https://www.ebay.pl/itm/Rare-MOSKVA-Moscow-1957-Vintage-583-solid-Gold-Russian-Watch-USSR/222911993400
 13. No właśnie tak to już jest, że czasem wydaje się drogo, ale jak jesteś na ukończeniu jakiegoś projektu, poświęciłeś temu ileś czasu i wreszcie jest brakujący element, to cena przestaje być straszna. Z resztą za to lubię "ruski", że tutaj nawet drogi składak na części składowe jakiegoś rzadkiego zegarka nie jest niemożliwy do kupienia. No chyba, że szukasz rzadszej koperty do Strieły... Wiem, bo szukam i robi się coraz drożej i trudniej. Nie wiem, ubywa tych zegarków jakby je żarli na zakąskę.
 14. https://www.ebay.pl/itm/MOSKVA-1MChZ-Vintage-USSR-Russian-Soviet-mechanical-watch-16-jewels/184285810389
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.