Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

renqien

Użytkownik
 • Content Count

  1,348
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

renqien last won the day on March 18 2020

renqien had the most liked content!

Community Reputation

994 Mistrz

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. Niczego takiego nie napisałem, nie manipuluj cytatami: W rzeczywistości mój wpis wygląda tak:
 2. Zapomniałeś dopisać jednej niezwykle ważnej informacji:
 3. Raczej celuj w zieloną, żeby do tarczy pasowało Brąz masz taki https://czasownia.pl/pl/p/Pasek-do-zegarka-typu-Isofrane%2C-Silikonowy%2C-Brazowy%2C-22mm/5475 a zieleń taką https://czasownia.pl/pl/p/Pasek-do-zegarka-typu-Isofrane%2C-Silikonowy%2C-Zielony%2C-22mm/5476
 4. Nie było takich cen nawet na początku lat siedemdziesiątych.
 5. Na Aukro jeszcze Skoda się trafia. Z tego co pamiętam, lokalizacja przedmiotu, Gdańsk z dalszych okolic Pragi, czy jakoś tak
 6. Szkiełko robi robotę. Dbaj o nie, bo potem trudno kupić. Te okrągłe ostatnio widziałem na eBay, ale w jakiejś kosmicznej cenie, a trafiają się baaardzo rzadko. I nie baw się zbytnio ustawianiem daty, bo to zapewne AR 167, a one mają tzw. mostek remontuaru bardzo delikatny i lubi pękać.
 7. Dla mnie i tak, wypisz wymaluj Stirlitz Obok w lewo Schellenberg i na końcu pewnie Bormann, bo taki łysawy A że w radzieckich mundurach... no bo to byli radzieccy agenci
 8. Dwóch, bo obaj od prawej to jeden i ten sam Wiem, sam do siebie niepodobny, ale co mu zrobisz... Gagarin i dwóch Titowów.
 9. Trzeci, ten z prawej, dołączył do rodziny: Wygląda trochę jak Stirlitz, ale on w kosmos nie latał
 10. Dobrobyt sam w sobie prowadzi do depopulacji. Zwiększenie komfortu życia i bezpieczeństwa skutkuje w dłuższym czasie spadkiem popędu płciowego, rozrodczości i prowadzi do zmian w preferencjach seksualnych.
 11. Bez szczepionki Ziemia się sama zdepopuluje COVID-em w dwa lata Przytaczana ostatnio hiszpanka pięknie to zrobiła, jak grypę leczyło się aspiryną i to też nie zawsze. To po cholerę wprowadzać szczepionkę, kombinować i namawiać ludzi? Puścić na żywioł, powiedzieć że nie ma leków i szczepionek i niech naród zdycha. Taniej i mniej roboty.
 12. Czasem coś się trafi, ale to trzeba cierpliwości. Kolejka po Kosmosy to się taka utworzyła, że Kruk ze swoimi Rolexami, to może co najwyżej Poljotowi kawę w poczekalni podawać Tutaj rzeczywiście trafiło się pierwszorzędnie. Dziś też był, ale marniutki. EDIT: już wiem, koperta nieoryginalna, dlatego nikomu nie podsyłałem.
 13. Jasne, wszystko zamknąć, wyciąć, zabronić, otoczyć kordonem policji i udawać, że problem nie istnieje... Ten wątek jest mega pożyteczny w dzisiejszej sytuacji. Podejrzewam, że jest wiele osób na forum takich jak ja. Może nie uczestniczę zbyt często, bo po prostu niezbyt się znam, ale czytam każdy nowy wpis i naprawdę wiele się dowiaduję. W jednym miejscu, bez szukania i żmudnego weryfikowania informacji, mam zestawione ze sobą teorie spiskowe, mity i plotki podwórkowe oraz opinie ludzi mających pojecie o temacie, pracujących w zawodzie i potrafiących w rzetelny i prosty sposób ocenić czy jakaś teza ma sens, czy jest z gruntu idiotyczna. Bardzo cenię ten wątek i ludzi w nim piszących, zarówno jedną stronę jak i drugą. Ktoś dostarcza jakąś informację, ktoś inny ją ocenia. Trzeba naprawdę sporo samozaparcia i dobrej woli, żeby to ciągnąć. I nie ważne, jakie przesłanki nimi kierują, ważne że efekt jest właściwy. Mamy w jednym miejscu kwintesencję krążących w kosmosie poglądów i opinii, tych prawdziwych i tych kłamliwych i szkodliwych, możemy sami wyciągnąć jakieś tam wnioski i być w miarę na bieżąco. Jak ktoś mądry, to i wnioski wyciągnie właściwe, jak nie, to i lekarz nie pomoże, a przynajmniej jest szansa nie dać się omamić głupim artykułom i wywiadom z "fachowcami" i "ekspertami". Czasem naprawdę trudno samemu ocenić pewne pojawiające się w internetach rewelacje, a dzięki uczestnikom tego wątku jest trochę łatwiej. Dzięki chłopaki, bo może nieświadomie, ale odwalacie kawał dobrej i naprawdę potrzebnej roboty. I właśnie może na tym polega elitarność tego forum, jak to określił @loco50, że jak na mało którym forum, tutaj taki wątek istnieje i jest prowadzony w naprawdę kulturalnej, jak na internetowe standardy, atmosferze.
 14. Masz rację, to jest duffhesian, zjadłem literkę przez ten upał. To jest człowiek, który tam mieszka i pracuje, zbiera te zegarki i tak naprawdę od niego większość wiadomo. Bo poza nim praktycznie mało kto coś wie. To taki egzotyczny raczej temat. W tym wątku między innymi piszą chłopaki co nieco https://www.watchuseek.com/threads/afghan-treasures-iii.3857802/post-36761266 Gugiel Ci tak znajduje, bo tłumacz w ogóle nie zna Afgańskiego Nie ma takiego miasta Londyn, jest Lądek, Lądek Zdrój Z resztą nawet Wiki, jeśli dobrze pamiętam, twierdzi że Dari to odmiana perskiego, a jak widać człowiek tam żyjący pisze, że tylko jest podobny. Diabli wiedzą, nie byłem. Ooo, znalazłem i już wiadomo https://www.watchuseek.com/threads/afghan-treasures-iii.3857802/post-36620282 Czyli prawda leży po środku Jedzą kozy i ryż
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.