Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Sierżant Julian

Watch Gecko nie wysyła do Polski

Recommended Posts

Nie wiem, czy w tym momencie nie podaję powszechnie znanej informacji (w takim wypadku proszę administrację o usunięcie posta), ale poniżej przytaczam odpowiedź, którą dostałem dziś na pytanie, dlaczego na stronie brytyjskiego Watch Gecko nie istnieje możliwość dokonania zapłaty za towary przy wysyłce do Polski (a tym samym nie ma możliwości zakupu):

 

"Thanks for the message and your interest in our products.
Unfortunately, we have had too many problems when sending orders to your country, so at the moment we are not able to ship to you there. As an alternative suggestion, some international customers use freight forwarding companies with a UK delivery address, so they pay UK shipping rates. This can enable them to consolidate and ship many UK orders in one shipment to a country that the seller doesn't have any shipping options to.
Thank you for taking the time to write to us, have a great day."

 

Opisana sytuacja dotyczy literalnie połowy krajów należących do UE (wysyłka jest możliwa tylko do dwunastu państw Europy, na przykład nie da się wysłać do Belgii, Luksemburga, Polski, Czech itp). Jak widać, Brexit kompletnie ich rozpieprzył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By clusca
   Idąc za przykładem popularnego zagranicznego forum zegarkowego postanowiłem założyć niniejszy wątek. Z założenia ma on służyć dzieleniu się z innymi użytkownikami forum napotkanymi, zarówno w sklepach fizycznych, jak i internetowych, oczywiście polskich, jak i zagranicznych, okazjami zegarkowymi marki Casio (myślę, że nie ma sensu ograniczać się jedynie do G-Shocków).
    
   Zatem proszę o zamieszczanie atrakcyjnych ofert na zegarki Casio. Wydaje mi się, że rzeczowa dyskusja na temat zamieszczanych ofert, w ramach zdrowego rozsądku oczywiście, będzie również mile widziana
    
   Powinienem teraz zamieścić na dobry początek jakąś super hiper intratną ofertę, ale akurat nie mam w zanadrzu czegokolwiek ciekawego. Jednak ostatnimi czasy w innym wątku podlinkowałem kilka pozycji, zatem potraktujmy to jako wstęp do niniejszego tematu
    
   Zapraszam do udzielania się w wątku. Może temat się przyjmie
    
    
   EDYTA:
   To może zacznę od oferty na GST-W300G-1A2ER (cena 119 funtów brytyjskich): https://www.watches2u.com/watches/casio/gst-w300g-1a2er-mens-g-shock-watch.html
   Jeśli ktoś ma niewielki nadgarstek i lubi niebieski, będzie jak znalazł
  • By qry
   Kupował ktoś z tego sklepu, watches2u ?
   Ogólnie jak się googluje to opinie ma dobre, na zagranicznych stronach, odpowiednikach ceneo itp.
   Jednak w polskim internecie ciężko coś znaleźć na jego temat.
  • By omen1989
   Cześć. Jako że na żadnych internetowych aukcjach i portalach sprzedażowych nigdy nie kupowałem, to pytam. Jak to jest, że taki Frederique Constant jest tak "tani na Amazon". Czy to jest w ogóle oryginał i o co chodzi, że w polskim sklepie był po 3,5k? W jomashop jest jeszcze tańszy. Czy to zaufany sklep?
   https://www.amazon.com/Frederique-Constant-FC270SW4P6-Business-Display/dp/B00FRKNOXI/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1496790350&sr=8-1-fkmr0&keywords=frederick+constant+watch
  • By 7ara7ony
   Witajcie.
    
   Nie tak dawno zakupiłem u nas na forum używanego Citizena NY0040.
    
   W związku z tym że noszę go naprzemiennie z innymi zegarkami nie od razu zauważyłem dziwną przypadłość, mianowicie jak ruszę ręką (wahnikiem) to wskazówka sekundowa zatrzymuje się (wstrzymuje ruch) na ułamek sekundy.
    
   Czy takie zachowanie jest normalne czy raczej podchodzi pod problem z mechanizmem?
  • By Jan M. Krawczyk
   Na prośbę naszej koleżanki, chciałem kontynuować wątek rozpoczęty przez tekst napisany na naszą stronę główną "Kobieta na zakupach". Do przeczytania pod tym adresem: http://kmziz.pl/artykul/kobieta-na-zakupach
    
   Przyznam, że sam miałem trudność ze znalezieniem czegoś fajnego, gdy kupowałem żonie pierwszy prawdziwy zegarek. Może ten wątek będzie jakąś inspiracją lub wskazówką przy poszukiwaniach.
    
   Co ciekawego możecie polecić i co sprawdziło się u waszych matek, żon, kochanek, córek, znajomych i innych reprezentantek płci pięknej?
    

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.