Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bartowsky

Zegarek na nadgarstek 21cm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Szukam jakiegoś dużego zegarka na nadgarstek 21cm. Raczej coś klasycznego, ale innymi propozycjami też nie pogardzę.

Myślałem o Nav-B Uhr bo tam mają 47mm tarczę, ale czy są jakieś inne opcje?

 

Pozdrawiam,
Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadgarstek 20-21cm w obwodzie i noszę zegarki klasyczne 38 - 40mm a sportowe 40 - 44mm max, kilka lat temu nosiłem większe 47-49mm, oraz g-shock'i GWG-1000, GPW-1000  ale przestałem jak zobaczyłem z boku jak to komicznie wygląda u kogoś z podobnym nadgarstkiem - może zanim kupisz coś wielkiego to też pooglądaj z dystansu bo jak patrzysz na zegarek na swoim nadgarstku to to nie to samo jak popatrzysz z dystansu  ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli duży to max 44mm jeżeli mały to 40 mm i będzie ok. Nie licząc g shock ów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 mm powyżej budżetu, ale dobry produkt mainstreamowy.

image.thumb.png.7b71b0501c3f6d22b61c39aebc5a75a7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dużą dłoń i wydaje mi się, że te mniejsze zegarki wyglądają na mnie jak zabawkowe, ale może rzeczywiście połażę i pomierzę 44.

Dzięki za opinię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Daito napisał(-a):

może zanim kupisz coś wielkiego to też pooglądaj z dystansu bo jak patrzysz na zegarek na swoim nadgarstku to to nie to samo jak popatrzysz z dystansu  ;)

Racja, tylko zawsze mi się wydawało (i jest tak też w moim przypadku), że patrząc na zegarek z bliska, na nadgarstku wydaje się większy, niż jest patrząc na całą sylwetkę. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, evilym napisał(-a):

Racja, tylko zawsze mi się wydawało (i jest tak też w moim przypadku), że patrząc na zegarek z bliska, na nadgarstku wydaje się większy, niż jest patrząc na całą sylwetkę. 

Też tak myślałem jak Ty - ale patrząc na całą sylwetkę lepiej widzisz proporcje i jak zegarek jest widziany z boku, a patrząc na nadgarstek masz obraz tylko zegarka, nadgarstka i dłoni.

Pierwszy raz zwróciłem na to uwagę jak zobaczyłem na nadgarstku przechodnia "kostkę" Casio - koleś był mojej postury i miał całkiem dobrze wyglądającego g-shock'a na nadgarstku - nieźle się zdziwiłem jak się okazało, po bliższym wejrzeniu, że to GW-5000 czyli jeden z najmniejszych g-shock'ów... a wcale nie wyglądał na za mały. Od tego czasu zanim coś kupię muszę zobaczyć zegarek na nadgarstku kogoś o podobnej sylwetce i w efekcie przestałem nosić duże zegarki - ale to indywidualna sprawa i indywidualne odczucia nosiciela powinny decydować o "wielkości" :D

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku widziałem glycynke combat suba 48mm koperta za 2 tysie pln

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ashford w rozmiarze 46mm też są dwie sztuki Combat Subów w dobrej cenie. Z kosztami wysyłki i po rabacie 11% oraz po opłatach importowych wychodzi jakieś 1750 PLN. W środku Sellita SW200, więc cena całkiem atrakcyjna.

 

obraz.png.f142242609a9cbcc67a3091983204c8a.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2022 o 13:50, Bartowsky napisał(-a):

o, fajne te Glycine są, dzięki :)

 

Ta brązowa jest do kupienia za 1500 zł  chyba sprzedaje kolega bryku2 

Screenshot_20220112-192556_Facebook.jpg

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.