Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
andrew99

Omega DeVille

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem nowym użytkownikiem. Nie znam się za dobrze na zegarkach natomiast wiem jedno - stare Omegi są piękne i mają to "coś" nie do podrobienia (przynajmniej w moim odczuciu). Zastanawiam się nad kupnem od pewnego użytkownika Omegi DeVille która załączam na fotografiach poniżej. Czy mógłbym prosić was o zweryfikowanie autentyczności, wewnętrznego mechanizmu, wycenę wartości takiego zegarka? Pozdrawiam. Ps: Pasek nie jest oryginalny według tego co mowi sprzedawca. 

Screenshot_20221020-232213_OLXpl.jpg

Screenshot_20221020-232228_OLXpl.jpg

Screenshot_20221020-232232_OLXpl.jpg

Screenshot_20221020-232223_OLXpl.jpg

Screenshot_20221020-232237_OLXpl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się, ten zegarek to pewnie podróbka ale pytanie moje jest gdzie znajdę opis prawdziwego zegarka, no chyba że nie było, podpowie ktoś?

Podwójny sekundnik? Jaki to ma cel?

obraz.png.3d7345ae598d74d05639039baebae746.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2022 o 20:34, Elob500 napisał(-a):

Podwójny sekundnik? Jaki to ma cel?

Rattrapante (to żart oczywiście)

Edytowane przez Christo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Christo napisał(-a):

Rattrapante

Rattrapante owszem, ale w chronografie i na jednej osi - po Twoim opisie ktoś może błędnie wywnioskować że wygląda to jak w tej podróbce. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się z pytaniem o Omegę, której ogłoszenie znalazłem w internecie. Z góry dzięki za pomoc.

 

 

06.PNG

o5.png

o4.png

o3.png

o2.png

o1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez nielot
      Panowie,
      moja kochana małżonka chce mi kupić zegarek na urodziny, jak to mówi „taki porządny, bo i wiek zacny się robi” i wybrała Omegę:) . Co o niej sądzicie (o zegarku, nie żonie:))? Warto ten model za prawie 8K? 
      Będę wdzięczny za Wasze, jak zawsze fachowe, opinie.
      Marcin 

    • Przez lignodont
      Witam wszystkich
      Nie jestem znawcą zegarków, jednak jak każdy facet czuję nieodpartą fascynację do precyzyjnych, mechanicznych urządzeń (z racji uprawianego od dawna hobby raczej do starych aparatów fotograficznych ale zegarki to też przepiękne urządzenia). Posiadane zasoby finansowe sprawiają jednak, że w kręgu moich zainteresowań są raczej stare radzieckie Zimy i Wostoki niż szwajcarskie cuda.
      Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy kilka dni temu moja lepsza połowa przyniosła z polowania w secondhandzie (czyli ze szmateksu za rogiem   ) takie cudo:

      Czy szanowni forumowicze mogą oświecić mnie co to za skarb (jest śliczny więc i tak będę go nosił nawet jeśli to tani zegarek), mechanizm jest na pewno automatyczny, szkło szafirowe.
      Szukam również jakiegoś serwisu, bądź fachowca który będzie umiał oczyścić, wyregulować i naprawić nie działający datownik.
      Aha, żona zapłaciła za niego 50 zł, co jak na warunki secondhandu jest kwotą ogromną 
      Pozdrawiam
      Jarek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.