Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
OlaKacper

Warsztaty zegarmistrzowskie dla dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mam pytanie odnośnie warsztatów zegarmistrzowskich, stron itp. Wszystko co związane z zegarami i czasem dla dzieci ;-) Czy jest coś takiego w okolicach Szczecina/ Polic? (woj. zachodniopomorskie).  

Mam syna, lat 6, który jest mega fanem zegarów wszelkich i wszystkiego co związane z czasem. Moje dziecko zamiast witryn sklepów z zabawkami ogląda od ok. 3 lat witryny z zegarami jak gdzieś takie spotka.🙈

A do zegarmistrza chodzi sobie zegary oglądać i na nie patrzeć  cóż taka pasja. nic nie poradzę.

Zbiera różnego rodzaju zegarki (nawet te popsute lub stare), no i jak gdzieś widzi zegar to prosi, żeby mu zrobić zdjęcie i wydrukować, miłośnik zegarów po prostu.

 

Czy jesteście  w stanie mi coś polecić? Szukałam już profesjonalnych książek z obrazkami, żeby mógł sobie oglądać i czytać, ale to co znajduje jest przeważnie drogie.

Mamy już kilka książek dla dzieci o zegarach.  Ale powoli zaczynam szukać czegoś więcej. Błagam dajcie namiary na coś ;-)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do warsztatów to nie słyszałem niestety o niczym takim.

 

Ale co do książki, która mogłaby wprowadzić dalej w temat:

Miałem w rękach książkę opisaną w tej recenzji: https://kielban.pl/2013/02/luksusowe-zegarki/ i właśnie moje pierwsze wrażenie było takie że jest dobra dla kogoś dopiero wchodzącego w temat, którego ucieszą informacje wprowadzające w branżę, a nie zainteresowanego jakąś konkretną specjalizacją/firmą. Wiec wydaje mi się że mogłaby być odpowiednia dla młodego czytelnika.

Dodatkowo w książce był „ słowniczek” objaśniający najpopularniejsze terminy używane w branży

Edytowane przez KLXN

instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watches-cover-cropped.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Dziękuję za podpowiedzi. Będę szukać. Obecnie kupiłam w antykwariacie polskie zegary bo tylko to mi wpadło w oko. Ale na pewno będę szukać dalej. Gdybyście coś słyszeli o spotkaniach dla młodych pasjonatów dajcie znać!! 🙂 może jakies fajne filmiki na YouTubie. Syn ostatnio oglądał coś o firmie co robiła za grube pieniądze zegary na zamówienie. I nawet był zainteresowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.