Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hecke

Użytkownik
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

148 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. Dzisiejszy zakup w Świdnicy. Niby nic, a cieszy.
 2. to dodam jeszcze dwa budziki do bazy danych: Mewa i chyba biurowy. Oba są u zegarmistrza - obecnie stan przed naprawą i czyszczeniem.
 3. Ciekawa kolekcja, gratuluję. W mojej brak Zucha. Moja Mewa u zegarmistrza przeznaczona do naprawy.
 4. Dzisiaj odebrany. Czeka go jeszcze praca nad tarczą.
 5. Coś w tym jest, ale za moment będą spełniały warunki do wyrobienia dla nich "zabytkowych tablic rejestracyjnych": - co najmniej 30 lat, - nieprodukowane od co najmniej 15 lat, - w dużym stopniu oryginalny (min. 75% oryginalnych części).
 6. to aby przy tej sesji było mu raźniej, to dołączył kolega z kolekcji. to chyba to miało być Mundial Szwecja 1992
 7. Dobry wieczór, miło, że mogłem pomóc lub coś w tym rodzaju. Mam jeszcze jednego Poltika, który może kogoś zaciekawi. Ponizej zdjęcia. W najbliższym czasie moja kolekcja zostanie wzbogacona jeszcze o Mewę i gabinetowy Art Deco. Jak je odbiorę od zegarmistrza, to się podzielę zdjęciami. Mam również innych zegar polskiej produkcji Jubiler w Warszawie - bardziej chodzik w formie wagonu do surówki w hucie. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę wrzucić zdjęcia.
 8. i jak w temacie. i jeszcze ten drugi. a to cała rodzinka Poltików.
 9. Takiego kupiłem, nic nie zmieniałem. Leżał w złomie motocyklowym. Mam jeszcze drugiego Junaka. W załączeniu zdjęcie jeszcze z jednym Poltikiem. Oczywiście prześlę tył i płyty obu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.