Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Łukasz_90

Dobra pozycja zegarkowa na lokatę kapitału

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

zostałem poproszony przez przyjaciółkę o pomoc w doborze zegarka. Oczywiście potrafię doradzić wiele jeśli chodzi o zegarki, na które warto zwrócić uwagę (z uwagi na ich urodę/trwałość/jakość mechanizmu/poważanie marki itp.). Jednak tym razem chodzi o troszkę inną kwestię, mianowicie lokatę szybko uciekającego obecnie kapitału. Nie chodzi o duży budżet, jakieś 20k (przedział 15-25) i tutaj wolałem podpytać bardziej doświadczonych od siebie. Jak można się łatwo domyślić, zegarek musi być rozpoznawalnej marki, dobrze się sprzedający na rynku wtórnym (podstawowy sens zakupu pod kątem lokaty) oraz najlepiej gdyby był ciekawym modelem/egzemplarzem (jakaś limitka)? W przypadku limitowanych wersji z czasem można liczyć nawet na wzrost wartości. Być może najpewniejszą propozycją będzie coś w złocie?

Raczej, z doświadczenia, myślałbym o czymś z drugiej ręki lub nowy w dobrej promocji. Oczywiści absolutnie nie musi być damski, rozmiar także nie ma większego znaczenia - no może nie jakiś gigant, żeby jednak dziewczyna mogła czasem założyć na rękę i nacieszyć oko zakupem.

 

Proszę o pomoc i liczę na ciekawe porady (a może ktoś coś ma ciekawego do zaproponowania? - to i na oferty).

 

Pozdrawiam, Łukasz

Edytowane przez Łukasz_90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty, limitka, nie ma to żadnego znaczenia. Jak chce żeby w miarę trzymał wartość, niech kupi np moonwatcha. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić z drugiej ręki Omegę, Tudora, Cartiera w pełnym zestawie i b.dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Złoty, limitka, nie ma to żadnego znaczenia. Jak chce żeby w miarę trzymał wartość, niech kupi np moonwatcha. 

 

Podpisuję się pod Moonem, ewentualnie 300 także z drugiej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jako ciekawostkę, że miałem podobne zapytanie (od kobiety) i doradziłem zakup fois i moonwatch (oba nowe) w przeciągu ostatnich 2 lat w odstępach czasu i aktualnie inwestycja  jest na plusie ok 30-40proc.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli udało się Omedze dogonić Rolexa…przynajmniej w kwestiach inwestycyjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, desmo napisał(-a):

czyli udało się Omedze dogonić Rolexa…przynajmniej w kwestiach inwestycyjnych

Myślę, że nie tylko w tych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że prosisz również o ewentualne oferty.
Mój cartier leży na bazarku. Odpowiedni model na kobiecy i męski (nie za duży) nadgarstek. Rzadki model santosa. Kobiecie myślę że marka Cartier coś już mówi

Czy inwestycja, to może koledzy się wypowiedzą.
Mamy tu kilku specjalistów, tym bardziej jeżeli chodzi o markę Cartier :)
Z mojego doświadczenia: nie tylko trzyma cenę ale i poszła do góry.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.