Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
justyna123098

zegarek nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłam nowy zegarek Adriatica i mam z nim problem, a konkretnie nie da się go uruchomić, nie działa, można ustawić godzinę, ale on nie rusza, czy może ktoś ma pomysł co powinnam zrobić? Czy jest możliwe, że zegarek dotarł uszkodzony? Jest to zegarek kwarcowy na baterię

  A1230.5265QXL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba wymienić baterię, bo za długo leżał na wystawie?

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałaś o tym, że być może powód jest prozaiczny, zwyczajnie bateria padła? Od tego bym zaczął. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, justyna123098 napisał(-a):

Zakupiłam nowy zegarek Adriatica i mam z nim problem, a konkretnie nie da się go uruchomić, nie działa, można ustawić godzinę, ale on nie rusza, czy może ktoś ma pomysł co powinnam zrobić? Czy jest możliwe, że zegarek dotarł uszkodzony? Jest to zegarek kwarcowy na baterię

  A1230.5265QXL

 

 

1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Może trzeba wymienić baterię, bo za długo leżał na wystawie?

 

Tak jak napisał Tomasz, prawdopodobnie zegarek trochę poleżał na wystawie i zwyczajnie bateria się wyczerpała. Ja miałem ciekawy przypadek ze swoją Certiną, której bateria wytrzymywała za każdym razem równy rok, a teraz trzyma już 14 miesięcy i EoL się jeszcze nie włączył. Także, bez paniki, jeżeli zakupiłaś w sklepie stacjonarnym podjedź tam i poproś o sprawdzenie baterii. Jeżeli to nie przyniesie rezultatu to dalszych czynności nie trzeba raczej wyjaśniać.

Głupio zapytam. Dopchnęłaś dobrze koronkę do koperty?


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Autor1984 napisał(-a):

 

Tak jak napisał Tomasz, prawdopodobnie zegarek trochę poleżał na wystawie i zwyczajnie bateria się wyczerpała. Ja miałem ciekawy przypadek ze swoją Certiną, której bateria wytrzymywała za każdym razem równy rok, a teraz trzyma już 14 miesięcy i EoL się jeszcze nie włączył. Także, bez paniki, jeżeli zakupiłaś w sklepie stacjonarnym podjedź tam i poproś o sprawdzenie baterii. Jeżeli to nie przyniesie rezultatu to dalszych czynności nie trzeba raczej wyjaśniać.

Głupio zapytam. Dopchnęłaś dobrze koronkę do koperty?

 

Dałbym lajka, ale limit mi się wyczerpał. :D :D

 


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Anansi napisał(-a):

 

Dałbym lajka, ale limit mi się wyczerpał. :D :D

 

huehue.jpg.87659952bc7332b0cf89810d2f89a8c9.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czasem producenci zakładają blokadę zabezpieczającą dociśnięcie koronki, żeby zegarek nie chodził przed sprzedażą. Nie wiem czy Adriatica ma to w zwyczaju.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to nowy zegarek, to niech sprzedawca się martwi co mu jest.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2023 o 19:59, sanik napisał(-a):

to niech sprzedawca siymsrtei co mu jest

 

:) no właśnie, niech sprzedawca się zajmie, co to ma być że nie siymsrteił wcześniej


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2023 o 19:17, justyna123098 napisał(-a):

Zakupiłam nowy zegarek Adriatica i mam z nim problem, a konkretnie nie da się go uruchomić, nie działa, można ustawić godzinę, ale on nie rusza, czy może ktoś ma pomysł co powinnam zrobić? Czy jest możliwe, że zegarek dotarł uszkodzony? Jest to zegarek kwarcowy na baterię

  A1230.5265QXL

 

I jak udało się wzbudzić zegarek, czy trzeba było reklamować?


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.