Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morawiak

Dziwny Patek na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dzis dziwny Patek ( srebrny repetier) na Allegro (298751124). Jako czlowiek upierdliwy pozwolilem sobie sprawdzic w archiwum Patka i oto co dzis otrzymalem :

"Zegarek pokazany na fotografii nie pasuje do opisu w naszych archiwach"

i to by bylo na tyle ...... :twisted:

Morawiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie archiwa Patka sa niekompletne - to Lubelkom mial kilka niekompletnych zegarkow ktore sprawnie zlozyl w jeden.

A poszedl za ponad 3 tys USD co jak na skladak jest zniezlym rezultatem...

A przy okazji rada dla mlodszych klubowiczow : nie kupujcie Patka bez certyfikatu. Firma wystawia je dla kazdego egzemplarza na zyczenie ( za nie wygorowana oplata). Antiquorum nie przyjmuje Patkow bez certyfikatu na aukcje

pozdrawiam Morawiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość capa

ja kupiłem Patka na allegro za 250 zł. Wiedziałem ze to replika,ale nie wiedziałem że części są aż tak słebe.Czy mogę go odesłać do sprzedającego i poprosić o zwrot kasy???? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capa jesteś miszczem :!: :lol:

 

...albo ktoś z forum jaja sobie robi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem Patka na allegro za 250 zł. Wiedziałem ze to replika,ale nie wiedziałem że części są aż tak słebe.Czy mogę go odesłać do sprzedającego i poprosić o zwrot kasy???? :cry:

 

Bo to nie "replika" tylko chińska podróba o jakości chińskich podrób.

Prosić o zwrot kasy zawsze sprzedającego możesz, ale prawdopodobnie się na Ciebie wypnie.

Taniej było kupić Vostoka Amfibie. Oryginał. I to z klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capa nie słuchaj nikogo.Połóż go na torach ....i będziesz miał ,,pateka,, patelnie . Wtedy zdobędziesz uznanie na forum i piękny okaz.Wklej zdjęcia na forum, a zobaczysz ile dostaniesz gratulacji.....tylko nie w dziale ,,oferuję,, :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rzep

A ja bym zglosil do allegro ze sprzedajacy sprzedal ci podrobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tonic ale mi pomysł podsunąłeś... Mam podróbke (prezencik :) ) tory dwieście metrów ode mnie popciągi co najmniej jeden na 2 godziny bateria w aparacie naładowana... jak dobrze pójdzie jutro robie hapening. Tylko żeby mi się pociąg nie wykoleił...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

capa.... dzięki! nie myślałem, że się dziś tak uśmieję... dzięki jeszcze raz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem Patka na allegro za 250 zł. Wiedziałem ze to replika,ale nie wiedziałem że części są aż tak słebe.Czy mogę go odesłać do sprzedającego i poprosić o zwrot kasy???? :cry:

Capa? A nie Cap czy Cep????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.