Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robson 123

Ball Fireman Victory lub coś podobnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam jakiegoś zegarka na co dzień i wpadł mi w oko taki oto egzemplarz Ball,a:

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-ball-fireman-victory-CID87-IDW8SRD.html

Co o nim sądzicie ?, Wart zainteresowania? 

A może w tej kwocie znajdzie się coś fajniejszego, nie mam sprecyzowanych wymagań, 

 

Taki edc, może być diver lub divero podobny😄, 40-41-42mm, gruby tak 10-11-12 to max, raczej automat, raczej na bransolecie, wr 100 lub więcej,  używany w b dobrym stanie.

 

W skrócie ma się podobać i być jakiś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ball FE to w tym budżecie swietny zegarek - na kajdanie i na paskach. Czasami pojawia się u nas na bazarku - wolałbym kupić tu, niż na olx. Ja nic "lepszego" nie polecę, ba sam go (choć z jasną tarczą) kupiłem jako EDC w budżecie do 5k 🙂

Ewentualnie kolega @clusca sprzedaje kultowego sarba:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tutaj możesz kupić nowy w niemal tej samej cenie.

https://www.olfert-co.de/ball-fireman-enterprise-herrenuhr-nm2098c-s20j-bk

 

obraz.png.32d92024e1eb5656fd5df89aae9e1d3b.png

 

a jako alternatywę mogę zaproponować na przykład Christopher Ward

 

obraz.thumb.png.e4c157cb1d0ebffce2122073c94a005a.png

 

 

Jest też bardzo dobrze wykonany. Minimalnie mniejszy od Balla. Będzie miał wygodniejszą bransoletę z bardzo dobrą mikroregulacją "w locie" ale za to nie będzie miał trytu tylko lumę.

Na zdjęciu powyżej jest wersja 36mm, ale jest też 39mm, tylko w wersji na bransolecie nie jest obecnie dostępna. W wersji na pasku wygląda tak. Odrobina czerwonego koloru dodaje mu uroku.

 

obraz.png.db4f692a7e0c15005dff1b3be0cd0df5.png

 

No i jest też wersja GMT.

 

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie miałem dopytać, czy ball Victory różni się czymś szczególnym od Enteprise ?  Jeśli chodzi o nowe egzemplarze to jest spora różnica w cenie 

 

Jeśli chodzi o Ch.W. bardziej podchodzi mi c60 trident pro

Edytowane przez Robson 123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Robson 123 napisał(-a):

Jeśli chodzi o Ch.W. bardziej podchodzi mi c60 trident pro

 

Szczerze, to mnie również 😁, ale to akurat Sealander jest bardziej podobny do Firemana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, odgrzeje trochę kotleta, tak jak w tytule tematu, w dalszym ciągu szukam balla fireman najlepiej  Enterprise,lub coś podobnego w kwocie około 4 tyś, kiedy w końcu udało mi się sprzedać swoją kolekcję zegarków i byłem już przygotowany do zakupu fireman, aż tu nagle wszystkie dobre oferty się skończyły i zostałem z niczym, obecnie jedynie jakie oferty mi się wyświetlają to wariackie ceny typu 6-7 tys 😂

 

Dlatego zastanawiam się nad czymś innym niż ball, macie może jakieś propozycje? Lub może ktoś coś widział fajnego obecnie w sprzedaży ? Mi bez różnicy czy automat czy bateria, kolory raczej stonowane, wielkość 39-41, bransoleta, nie niemieckie, może być diver, pilot, lub styl balla fireman a.

 

Zastanawiałem się jeszcze nad używanym tag heuer aquaracer, jednak przy moim szczęściu na 99% trafię na podróbkę i to mnie powstrzymuje 😁.

Edytowane przez Robson 123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Robson 123 napisał(-a):

Witam, odgrzeje trochę kotleta, tak jak w tytule tematu, w dalszym ciągu szukam balla fireman najlepiej  Enterprise,lub coś podobnego w kwocie około 4 tyś, kiedy w końcu udało mi się sprzedać swoją kolekcję zegarków i byłem już przygotowany do zakupu fireman, aż tu nagle wszystkie dobre oferty się skończyły i zostałem z niczym, obecnie jedynie jakie oferty mi się wyświetlają to wariackie ceny typu 6-7 tys 😂

 

Dlatego zastanawiam się nad czymś innym niż ball, macie może jakieś propozycje? Lub może ktoś coś widział fajnego obecnie w sprzedaży ? Mi bez różnicy czy automat czy bateria, kolory raczej stonowane, wielkość 39-41, bransoleta, nie niemieckie, może być diver, pilot, lub styl balla fireman a.

 

Zastanawiałem się jeszcze nad używanym tag heuer aquaracer, jednak przy moim szczęściu na 99% trafię na podróbkę i to mnie powstrzymuje 😁.

Za Balla warto dać trochę więcej, niż 4k. Szukaj dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

W święta zakupiłem Enterprise z olfert-co.de za 882 EUR 👍

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Remi53 napisał(-a):

Hej.

 

W święta zakupiłem Enterprise z olfert-co.de za 882 EUR 👍

 

 

Na olfert Enterprise są już wyprzedane, na Vaessen również. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nigdy nie kupowałem zegarka ze sklepu zagranicznego, na tej stronie montredo.com, skontaktowałem się e-mailem w sprawie balla fireman Enterprise, dostałem informację e-mailem że cena to 979€ z wysyłką wliczoną w cenę, przesłali mi nr konta i informacje że będą realizować zamówienie po wpłacie na to konto, teraz pytanie czy to normalna procedura ? 

 

To trochę wygląda tak jak bym kupował nie przez stronę sklepu, tylko przez email.

Edytowane przez Robson 123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Robson 123 napisał(-a):

Nigdy nie kupowałem zegarka ze sklepu zagranicznego, na tej stronie montredo.com, skontaktowałem się e-mailem w sprawie balla fireman Enterprise, dostałem informację e-mailem że cena to 979€ z wysyłką wliczoną w cenę, przesłali mi nr konta i informacje że będą realizować zamówienie po wpłacie na to konto, teraz pytanie czy to normalna procedura ? 

 

To trochę wygląda tak jak bym kupował nie przez stronę sklepu, tylko przez email.

Montredo to dość zaufana firma, ale trzeba upewnić się czy dany zegarek jest na pewno na stanie. Zdarza się czasami, że klient płaci, a zegarka nie ma na stanie (oni często nie mają fizycznie tych zegarków - są pośrednikami w handlu zegarkami) i trzeba upominać się o zwrot kasy. Ale ceny miewają dość korzystne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w innym poście podrzucił mi link do hiszpańskiego sklepu iguana sell, zegarek z wysyłką wyniesie 4200 zł, na olx natomiast ktoś ogłosił takiego samego ball a, nowego, i możliwe że również sprzedający zgodzi się na 4200, zegarek kupiony w maju 2023 roku, u dolińskiego, wg sprzedającego nowy nie noszony z foliami, 

 

Co wg Was było by lepsze, zakup na olx z Polską ale już trwającą ponad pól roku gwarancją, czy z Hiszpanii? Z tym że w razie jakiś problemów, gwarancji, trzeba by  wysyłać  za granicę itd.

 

Link do ogłoszenia olx

https://www.olx.pl/d/oferta/ball-fireman-enterprise-nm2098c-s20j-bk-CID87-IDWFNyE.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Robson 123 napisał(-a):

Kolega w innym poście podrzucił mi link do hiszpańskiego sklepu iguana sell, zegarek z wysyłką wyniesie 4200 zł, na olx natomiast ktoś ogłosił takiego samego ball a, nowego, i możliwe że również sprzedający zgodzi się na 4200, zegarek kupiony w maju 2023 roku, u dolińskiego, wg sprzedającego nowy nie noszony z foliami, 

 

Co wg Was było by lepsze, zakup na olx z Polską ale już trwającą ponad pól roku gwarancją, czy z Hiszpanii? Z tym że w razie jakiś problemów, gwarancji, trzeba by  wysyłać  za granicę itd.

 

Link do ogłoszenia olx

https://www.olx.pl/d/oferta/ball-fireman-enterprise-nm2098c-s20j-bk-CID87-IDWFNyE.html

Ball daje 4 lata gwarancji (po zarejestorowaniu zakupu na ich stronie do 90 dni od zakupu dodatkowy rok), więc zostają ponad 3 lata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Robson 123 napisał(-a):

Kolega w innym poście podrzucił mi link do hiszpańskiego sklepu iguana sell, zegarek z wysyłką wyniesie 4200 zł, na olx natomiast ktoś ogłosił takiego samego ball a, nowego, i możliwe że również sprzedający zgodzi się na 4200, zegarek kupiony w maju 2023 roku, u dolińskiego, wg sprzedającego nowy nie noszony z foliami, 

 

Co wg Was było by lepsze, zakup na olx z Polską ale już trwającą ponad pól roku gwarancją, czy z Hiszpanii? Z tym że w razie jakiś problemów, gwarancji, trzeba by  wysyłać  za granicę itd.

 

Link do ogłoszenia olx

https://www.olx.pl/d/oferta/ball-fireman-enterprise-nm2098c-s20j-bk-CID87-IDWFNyE.html

W rozmowie ze mną ten sprzedawca na olx chciał sprzedać za 4000 zł więc jeśli się zdecydujesz to nie za 4200.

 

Chociaż osobiście wybrałbym sklep.

Jeśli zegarek z olx przyjdzie minimalnie używany to ciężko będzie go zwrócić, a ceny używanych są nieco niższe.

Gdyby rzeczywiście nie był dotykany to bym kupił ale tego nie sprawdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.