Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Depipi

Użytkownik
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1092 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

296 profile views
 1. Piękny jest, gratuluję zakupu. 👌
 2. Niemiecki sklep Olfert&Co. Kod rabatowy „pfingsten”. Cena zegarka, który Cię interesuje przy obecnym kursie euro wynosi 5400 zł. Zamawiałem u nich zegarek. Idealnie zabezpieczony na czas podróży, cały w foliach- czekałem kilka dni aż dostaną dostawę od producenta. Nie wiem czy to jest standard ale wysyłając podbili gwarancję na dwa dni do przodu zakładając, że czas transportu paczki tyle będzie wynosił. Niby drobny gest ale mnie ucieszył. 🙃
 3. Przy bransolecie pełnej długości waży 140 gram czyli niewiele więcej niż Tissot PRX czy Longines Conquest. Nie odbiega wagowo od konkurencji w żadną stronę. Układa się za to bardzo dobrze. Nie ma charakterystycznego dla na przykład zapięć motylkowych zamka. Wygląd na plus, do obsługi trzeba się przyzwyczaić.
 4. U mnie zostaje na bransolecie ale od początku takie było założenie. Na forum jest trochę zdjęć Fireman'a na pasku, chyba nawet w jednej recenzji- i takie połączenie też wygląda dobrze. 👌
 5. W moim przypadku przy zaplanowanym budżecie 12 tysięcy wybrałem Ball'a. Oglądając zdjęcia przekonywałem się długo, na żywo urzekł od razu. Ma kilka mankamentów ale jest konkurencyjny pod kątem jakości wykonania i komfortu noszenia. Z wymienionych w wątku w Twoich oczekiwaniach dobrze prezentuje się Sinn 556.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.