Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tysia89

Prośba

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry drodzy forumowicze.

Proszę o informację na temat tego zegarka. 

Polecił mi Was zegarmistrz Pan z Gorzowa Wielkopolskiego, u którego szukałam informacji na temat mojego zegarka. 

IMG_20230728_143007.jpg

IMG_20230728_142954.jpg

IMG_20230726_124528.jpg

IMG_20230726_124444.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez OniStarePojazdy
      Dzień dobry,

      zwracam się z prośbą o poradę - pojawiły się na moim zegarku najprawdopodobniej oznaki korozji. Nie jestem pewny, z czego wykonana jest koperta, zegarek od 2 lat czeka w pudełku na zmianę stanowiska pracy(obecne by zniszczyło ten zegarek). Przechowuje w szkatule w pokoju. Brakuje na innych miejscach takich oznak.
      Czy jest to utlenianie/korozja? Jak temu zapobiec oraz usunąć obecne ogniska? Nie czuje pod palcami zmian powierzchni ani "zdrapać" tego nie można. Jak przywrócić stan przed zakupem?

      Poniżej zdjęcia przy zakupie kilka lat temu oraz obecne wraz z opisem jakim dysponuje
      Longines 37.93
      Features
      stem wind and set
      sub second
      Data
      17''', Dm= 37.9mm, Do= 38.5mm
      H= 5.2mm
      F= 0.6mm
      T= 2.3mm
      15 jewels
      f = 18000 A/h
      power reserve 38h
      Balance staff U529
      Stem W1657
      Hands
      1.70 x 0.90 x 0.26mm
      Comments about the data    
      Remarks
      open face calibre
      monometallic screw balance
      gold lever
      differences not known between 37.9, 37.93
      family/generations:
      17.69NZ: bimetallic balance
      37.9, 37.93: monometallic balance
      sweep second




    • Przez Stachu2400
      Czy ten zegarek jest z radem? Jest radioaktywny? 


    • Przez Takiludek
      Zegarek otrzymałem w spadku, niby pochodzę z rodziny zegarmistrzów, ale nie znam się na tym. 
      Średnica bez korony - 32,6mm.
      Średnica z koroną - 48,2 mm.













    • Przez IwaUfo
      Hej. Od razu mówię że nie siedzę w temacie zegarków, nie znam się na nich. A jedynie uwielbiam styl lat 80tych i 90tych i tak się ubieram. Ostatnio zamarzył mi się oryginalny zegarek z tamtych lat (a nie współczesny inspirowany tamtym stylem). Wynalazłam więc u babci na dnie szuflady zegarek Levis taki jak na zdjęciu. Czy możecie coś więcej o nim powiedzieć? Czy to oryginał? Czy był tani czy drogi w tamtych czasach? Może jest jakaś historia z nim związana? Cokolwiek wiecie

    • Przez Niusio30
      Witam, dostałam od dziadka zegarek kieszonkowy Cccp 1941-1945. Dziadek pochodzi z Ukrainy mówi że to oryginalny zegarek.
      Na internecie jest ich dużo, ale ponoć wzór z przodu na zegarze który ja posiadam jest bardzo rzadki.
      Może ktoś z was wie czy to prawda że ten model jest taki rzadki , czy jest to oryginalny zegarek?
      Nie mogę coś dodać zdjęć więc specjalnie wystawiłam go na "sprzedaż" ponieważ inaczej nie zobaczycie go.
      Wstawiam link do aukcji że zdjęciami
       
      https://www.gumtree.pl/a-zegary/zielona-gora/rosyjski-zegarek-1941+1945/1006791597990911270368709
      Zdjęcia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.