Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GaryRose

Kolejny zegarek. Do 4k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam kolejnego zegarka do kolekcji. Aktualnie posiadam Orient Star AT0006L00B, Seiko Avocado i g-shock GA-2000. Chciałbym kupić coś innego co będzie wypełniać lukę. Następny nabytek będzie pamiątką i nie będę go sprzedawać. Mój budżet to koło 4k. Jeśli coś mi się spodoba to nie mam problemu ze zwiększeniem budżetu. W sumie to może być też z drugiej ręki, ale w bardzo dobrym stanie. Nie lubię złotych i dużych zegarków.

 

Jeśli możecie coś doradzić to będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.08.2023 o 12:29, GaryRose napisał(-a):

Cześć,

szukam kolejnego zegarka do kolekcji. Aktualnie posiadam Orient Star AT0006L00B, Seiko Avocado i g-shock GA-2000. Chciałbym kupić coś innego co będzie wypełniać lukę. Następny nabytek będzie pamiątką i nie będę go sprzedawać. Mój budżet to koło 4k. Jeśli coś mi się spodoba to nie mam problemu ze zwiększeniem budżetu. W sumie to może być też z drugiej ręki, ale w bardzo dobrym stanie. Nie lubię złotych i dużych zegarków.

 

Jeśli możecie coś doradzić to będę wdzięczny.

Szukaj Balla - używkę znajdziesz w budżecie lub (zależnie od modelu) ciut ponad. 

To masz fajną ofertę kolegi @TomekSadowski

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem tego Balla. Bardzo fajny zegarek. Jeśli byłby trochę niższy to byłby idealny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany Ballem to jest do wzięcia za 4250.oferta ważna  Do wtorku. Mam fajny zakup za rogiem i rezerwcje do tego czasu..Ale jak mi ucieknie do mi nie będzie się znowu śpieszyć :)

Edytowane przez TomekSadowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, GaryRose napisał(-a):

fajny ten Ball. Poszukam w skarpecie kasy i będę się zastanawiać :) 

właśnie o coś w tym stylu mi chodzi

 

a co myślicie o epos?

 

image.thumb.png.447b428858dc49f8e5f4c8e1e12ed3a8.png

Ja zdecydowanie wybrałbym Balla. Tryt i łupka czynią go bardzo uniwersalnym EDC. Mają świetne, solidne bransolety. Eposa nie mierzyłem. Sam design balla jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, GaryRose napisał(-a):

fajny ten Ball. Poszukam w skarpecie kasy i będę się zastanawiać :) 

właśnie o coś w tym stylu mi chodzi

 

a co myślicie o epos?

 

image.thumb.png.447b428858dc49f8e5f4c8e1e12ed3a8.png

 Wygląda jak casio za kilka stów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Autor @GaryRose śledzi swój temat, ale oferta  a Balla jest co najmniej b.dobra, a zegarek b.fajny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuwiCzytam wszystkie propozycje i jestem w kontakcie z Tomkiem.

 

@BaropOrient Star już mam i chce coś innego. Może kiedyś wymienię na inny model. 

 

@Petru23 na Casio może kiedyś przyjdzie czas 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Nie wiem, czy Autor @GaryRose śledzi swój temat, ale oferta  a Balla jest co najmniej b.dobra, a zegarek b.fajny. 

 

Absolutnie TAK !!!

 

Powiem więcej:

IMHO cena vs jakość & "prestiż" &  "uroda" ciężka do pobicia.

Dodatkowo @GaryRose będzie miał w końcu zegarek 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.08.2023 o 17:34, GaryRose napisał(-a):

@szuwiCzytam wszystkie propozycje i jestem w kontakcie z Tomkiem.

 

@BaropOrient Star już mam i chce coś innego. Może kiedyś wymienię na inny model. 

 

@Petru23 na Casio może kiedyś przyjdzie czas 😉

No to czekamy na wynik negocjacji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Montblanc? W zależności od tego czy założysz bransoletę czy pasek totalnie zmienia się odbiór zegarka. 

Jest przy tym bardzo cienki. Trochę powyżej budżetu, ale jestem skłonny do rozmów. Gdybyś był zainteresowany to rzuć okiem na bazarek lub odezwij się bezpośrednio do mnie 😉

 

DSC01682.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was trzymać w niepewności bo kilka osób zainteresowało się moim tematem. Ostatecznie zdecydowałem się na zakup Balla ale innego modelu niż powyższy. Jak tylko go odbiorę to na pewno pochwalę się na forum. Dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze i rady 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, GaryRose napisał(-a):

Nie chce was trzymać w niepewności bo kilka osób zainteresowało się moim tematem. Ostatecznie zdecydowałem się na zakup Balla ale innego modelu niż powyższy. Jak tylko go odbiorę to na pewno pochwalę się na forum. Dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze i rady 

 

Podwójna ulga 😄

1. Wróciłeś z odpowiedzią 👍

2. Wybrałeś Balla 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.