Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barop

Użytkownik
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

296 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

334 profile views
 1. Jak już wyjdzie to pewnie cena 30procent w gorę. Niedawno wyszedł lld w wersji 39mm. 16100 retail
 2. Gratuluję. Tu bransa jest podobnej jakości jak w bb?
 3. https://www.chrono24.pl/longines/ref-l34104530.htm#gref Za niecałe 9k jest spirit. Pewnie znalazłbys taniej. Może jakbyś napisał do timetrader. Oni handlują na chrono24. Myślę że poza chrono byłoby jeszcze taniej. Zegarki możesz u nich przymierzyć.
 4. Ile rabatu dostałeś na conquesta jeśli mogę wiedzieć?
 5. Spirit chyba kosztuje 1k więcej o ile dobrze pamiętam.
 6. U mnie paprochy łapie, dmuchnę i jest ok. Pozatym to super zegar. Jestem do niego przekonany w 100procentach. Póki co nie szukam już nic w tym budżecie. Swojego "świetego Gralla" już mam. W planach kolejne zegary, ale już tańsze.
 7. Dokładnie. Ja od roku interesuje się zegarkami. Pierwszy był roamer r-line 43mm. Całkiem nieźle leżał. Następny był OS z koperta 41mm. Wydawała się trochę mała na początku. Oglądając zegarki w necie z góry odrzucałem modele o kopercie 40mm, nie mówiąc już o mniejszych. Teraz jeśli bym kupował zegarek codzienny to 38-40mm.
 8. Wymiary na papierze a rzeczywistość to co innego. Stacjonarnie przymierzałem chyba w galerii Mokotów w jubitomie. Miałem go na ręku nawet. Poniżej fotki z przymiarek niektórych modeli.
 9. Tu dla przykładu mój, 43.5koperta, trochę żałuje że nie kupiłem 41.5mm. mimo wszystko uszy wg. mojej opinii są ok. Ale 41.5 byłoby lepsze zdecydowanie. To oczywiście diver więc trochę innymi prawami się rządzi. Albo poprostu tak sobie tłumacze zakup zaduzego na mnie zegara🤣
 10. Spokojnie. Ja na twoim miejscu podjechał bym na przymiarki. Pomierzylbym eposy, balle, longiny etc. Będzie łatwiej i oszczędzisz sporo czasu. Pisałeś że to ma być zakup na lata. Więc w mojej opinii powinieneś znaleźć coś co leży idealnie.
 11. Ucho za bardzo odstaje, ja wolę nosić bransę ciasno, u Ciebie widać luz. Nie jest zle, ale jeśli ma być to zegarek na lata to bym się poważnie zastanowił. To oczywiście moja opinia, ale chcę pomóc najlepiej jak potrafię.
 12. Czyli mniej więcej tyle co ja, osobiście mierzyłem ten model i leżał bardzo dobrze. Więc to raczej kwestia fotek. Na żywo tak jak napisałem wcześniej jest zupełnie inaczej.
 13. Wiesz, jak dla mnie na codzienny zegarek trochę za duży. Ale z doświadczenia wiem, że na fotach zawsze zegar wygląda na większy. Kwestia tego czy dobrze się w nim czujesz.
 14. Uszy na granicy, przynajmniej na tym foto tak to wygląda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.