Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Barop

Użytkownik
 • Content Count

  309
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

492 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. W listopadzie 23r widziałem w Timetrader w Wawie bb54. Swojego bb58 też brałem. Mieli od ręki. Na fb widziałem ostatnio też bb54 na gumie.
 2. Nigdy nie patrzyłem na Bb jako na toolwatch. Bardziej jako elegancki diver, jeśli w jego przypadku można o elegancji mówić.
 3. Na dedykowanym czyli nr1 lepiej w mojej opinii. Bardzo fajnie TK wygląda. Gratuluję Movembera.
 4. Mój? Niby telefon lepszy i aparat ale raz wyjdą spoko zdjęcia, a raz takie jak powyżej. Klasa. Zawsze chciałem mieć.
 5. Dzięki za info. Chyba najprościej będzie kupić gumę Rubber B. Patrzyłem na YT to wygląda bardzo solidnie. Nawet chyba lepiej niż oryginalna, choć oczywiście nie ma zapięcia, i jest inne mocowanie. Ta gumę widziałem z oryginalna klamra, ale z tym zapięciem które występuje przy dedykowanych paskach skórzanych. Narazie najlepszym rozwiązaniem byłaby sama guma, jeśli polubię to mógłbym wtedy te zapięcie dokupić. Czy polubię nwm. Nigdy na pasku gumowym nic nie nosiłem.
 6. Panowie. Chciałbym kupić gumę do mojego bb58. Chodzi mi o ten pasek gumowy z zapięciem bransoletowym jak w nowym bb58 gmt lub jak w bb54. Napisałem do Pieskiewicza że chciałbym tą gumę od tego nowego Tudora zamówić. Podesłał mi foto gumy 21mm. Napisał że jest inny wymiar. Wydaje mi się, że i ten mój i 58gmt mają takie same wymiary między uszami. Napisałem kolejnego maila czy guma od bb54 by pasowała do bb58. Napisał że ta guma ma inny system mocowania i że nigdzie nie ma info czy ta guma bd pasować. Sam już niewiem czy dać za wygraną i odpuścić czy drążyć temat. Inne paski gumowe raczej mnie nie interesują. Chodzi mi właśnie o ten efekt gdzie pasek montowany jest do tych ogniw przy kopercie oraz zapięcie btansolerowe z t-fit. Orientujecie się może czy ta guma od bb 58gmt lub 54 może pasować do zwykłej 58?
 7. Koperta jest cieńsza ale jest też nowy werk. Ja chciałbym BB opaline 39mm.
 8. Kolorystyka ciekawa. Osobiście wolę czarnego. Ale im większy wybór tym lepiej dla nas konsumentów. BB to nowoczesne interpretacje starszych rolexow. To jak dla mnie akurat na plus. Dostajemy współcześnie wykonamy zegar w nieco vintage stylistyce i fajnym rozmiarze.
 9. Ja osobiście uważam progres. 2mm mniej, zapięcie, master chronometer. Bb 41 odchudzony. 13.8mm czy jakoś tak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.