Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jarek08s

homar Tudora

Rekomendowane odpowiedzi

znacie moze jakies modele najbardziej zblizone do takiego oto Tudora? 

tudor.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki ,octopusa znam z niemieckiego forum i tam się nim zachwycaja faktycznie porządny sprzęt, 

Na tą chwilę najbardziej przypadł mi do gustu Pagani Design bb58 żeby tylko ta tarcza była gładka bez krateczek to byłby ok. W oryginale najbardziej mi się podoba koronka i tym Pagani póki co mnie urzeka  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jarek08s napisał(-a):

Dzięki ,octopusa znam z niemieckiego forum i tam się nim zachwycaja faktycznie porządny sprzęt, 

Na tą chwilę najbardziej przypadł mi do gustu Pagani Design bb58 żeby tylko ta tarcza była gładka bez krateczek to byłby ok. W oryginale najbardziej mi się podoba koronka i tym Pagani póki co mnie urzeka  

Mam ten model PD i tarcza wygląda bardzo ładnie. Na dodatek ta faktura dodaje nieco indywidualizmu. Jeżeli cena nie jest dla Ciebie ograniczeniem polecałbym Ci jednak zamiast PD, te co zaproponowałem albo San Martina. To wyższa półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj u Corgeuta. akurat black baye kopiują ładnie, a zapłacisz połowę tego niż za to, co Koledzy wyżej proponuja.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oszolom napisał(-a):

poszukaj u Corgeuta. akurat black baye kopiują ładnie, a zapłacisz połowę tego niż za to, co Koledzy wyżej proponuja.

1 godzinę temu, oszolom napisał(-a):

 

Dzisiaj właśnie przyszedł corgeut model coś ala Speedmaster i w porównaniu z równorzędnym Pagani 1701 przegrywa, co prawda jest tańszy o jakieś 150zl ale jednak wolałbym dopłacić, Reasumując widziałem Corgeuta,Benyara i wizualnie są spoko co do wrażeń dotykowych musiałbym zamówić i sprawdzić,pagani znam bo mam kilka modeli więc albo skuszę się na PD lub coś sam złożę ,Dziekuje za zainteresowanie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, jarek08s napisał(-a):

Dzisiaj właśnie przyszedł corgeut model coś ala Speedmaster i w porównaniu z równorzędnym Pagani 1701 przegrywa, co prawda jest tańszy o jakieś 150zl ale jednak wolałbym dopłacić, Reasumując widziałem Corgeuta,Benyara i wizualnie są spoko co do wrażeń dotykowych musiałbym zamówić i sprawdzić,pagani znam bo mam kilka modeli więc albo skuszę się na PD lub coś sam złożę ,Dziekuje za zainteresowanie

 

 

corgeut ogólnie jest marny. ich "blancpain" to porażka. natomiast "tudor" się im udał, stąd proponowałem.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, oszolom napisał(-a):

corgeut ogólnie jest marny. ich "blancpain" to porażka. natomiast "tudor" się im udał, stąd proponowałem.

Właśnie chodził mi po głowie "blancpain" Corgeuta. Możesz opisać szerzej swoją ocenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Właśnie chodził mi po głowie "blancpain" Corgeuta. Możesz opisać szerzej swoją ocenę?

Myślisz o tym?

corg1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jarek08s napisał(-a):

Myślisz o tym?

corg1.jpg

Ten to homar Omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ten to homar Omegi.

Blancpaina skrytykowal uzytkownik o nicku oszolom,ja mogę ustosunkować się do pseudo Omegi bo tamtego nie posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, jarek08s napisał(-a):

Blancpaina skrytykowal uzytkownik o nicku oszolom,ja mogę ustosunkować się do pseudo Omegi bo tamtego nie posiadam

Chodzi o tego. 

 

 

S35fe1a86512f4128819467c33b6bfb044.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Właśnie chodził mi po głowie "blancpain" Corgeuta. Możesz opisać szerzej swoją ocenę?

nie bierz. na żywo brzydko wygląda. tandetnie wręcz. tarczy nie widać dobrze pod żadnym kątem przez dziwacznie wyprofilowane szkło. bezel i koperta niby stalowe, ale wyglądają jak chromowane. pasek padlina. szkoda pieniędzy.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oszolom napisał(-a):

nie bierz. na żywo brzydko wygląda. tandetnie wręcz. tarczy nie widać dobrze pod żadnym kątem przez dziwacznie wyprofilowane szkło. bezel i koperta niby stalowe, ale wyglądają jak chromowane. pasek padlina. szkoda pieniędzy.

Dzięki. Pozostanę zatem tylko z Reef Tigerem. 

 

 

20230125_112242.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec po zgłebieniu tematu  na początek zdecyduje sie na Corgeuta starszy model najlepiej sprzed 2016 ( mialy koronke roza wiatrów, co zdenerwawalo Tudora)  te najnowsze 2023 mają zmienione logo https://pl.aliexpress.com/item/1005005819810618.html?_t=pvid%3A3e5b1fc2-ee3b-4105-bba9-793e20a7d23c&spm=a2g0o.ppclist.product.mainProduct&gatewayAdapt=glo2pol   jakby ktos cos wiedział gdzie mozna kupic w dobrej cenie albo chciał sie pozbyc ta ja reflektuje

2ab5f4b4-1391-43d3-b519-7a11689abf17 (1).jpg

Edytowane przez jarek08s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co z rozpędu kopiują ten sposób zamykania dekla?  😂  Te zegarki trzeba oddawać na przegląd do serwisu rolexa?  😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec przyszedł z alli corgeut,skusiłem sie bo była niezła promocja niestety nie do konca moja wersja kolorystyczna (wolałbym aby wszystkie indeksy były białe) ale tylko ten był w super ofercie, Napisze tak ogólnie nie zły ,troszke w sumie minimalnie za duzy ,jako pierwszy homar moze byc ale docelowo poszukam san martina

corgeut.jpg

san martin.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki chyba spełni Twoje oczekiwania5269b9a769e69f934a2cc0736a5306fc.jpg

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mikas napisał(-a):

Taki chyba spełni Twoje oczekiwania5269b9a769e69f934a2cc0736a5306fc.jpg

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

 ładny ciekawy aczkolwiek po kupnie i przymierzeniu corgeuta stwierdzam ze troszeczke za duzy ( ma 41mm) a szukam cos do max 40mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym sie czepial ale watek jest milosnikow TUDORA- nie homarow, krewetek o innych skorupiakow TUDORA…..🫣😉

IMG_1316.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy nie to żebym się czepiał, ale "homar Tudora" mówi jasno o poszukiwaniach homara, a nie oridżinala

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mikas napisał(-a):

Yyyy nie to żebym się czepiał, ale "homar Tudora" mówi jasno o poszukiwaniach homara, a nie oridżinala

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Tym bardziej że to nie ten model🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Mikas napisał(-a):

Yyyy nie to żebym się czepiał, ale "homar Tudora" mówi jasno o poszukiwaniach homara, a nie oridżinala

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

 

26 minut temu, jarek08s napisał(-a):

Tym bardziej że to nie ten model🤤

🤣🤣🤣🤣

sprawdzam czujniść i poziom oburzenia 👍😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.