Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cyrus

SS 20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co myślicie o zegarku Sturmanski ss20 ma go ktoś może i jak on sie sprawuje?

A czy ktoś może miał coś do czynienia z zegrkiem Vodolaz tu podaje linka http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/pr...products_id=545

bo jak dla mnie zegarek genialny tylko nie moge uwierzyć że jest aż tak wielki :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzc-1985

Widziałem tego wodołaza! shocked Bardzo ciekawy, ale to okaz wyłącznie kolekcjonerski . Absolutnie nie nadaje się do użytku codziennego! Wyłącznie do nurkowania! Jest strasznie duży ! Za duży !

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aeronavigator który ma 47mm średnicy jest potwornie wielki a co dopiero takie monstrum mające 58 to chyba zegarek dla słonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, co myślicie o zegarku Sturmanski ss20 ma go ktoś może i jak on sie sprawuje?

A czy ktoś może miał coś do czynienia z zegrkiem Vodolaz tu podaje linka http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/pr...products_id=545

bo jak dla mnie zegarek genialny tylko nie moge uwierzyć że jest aż tak wielki :shock:

On jest taki wielki, bo to jest zegarek do założenia na skafander nurkowy. Moim zdaniem zegarek nie do noszenia na codzień, ale jak bym miał tyle kasy na zbyciu, to bym sobie takiego kupił. Super zegarek!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zdejmij sobie zegar ze ściany załóż pasek i będzie podobny gabarytowo do tej amfibii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On jest taki wielki, bo to jest zegarek do założenia na skafander nurkowy.

 

w charakterze dodatkowego balastu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że to jakiś błąd z tym wymiarem. No rozumiem jeszcze 48 ale to :shock: , to już przesada. Jednak ponawiam moje pytanie o tego Sturmanskiego wykonany z tytanu czy ktoś go może ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 6 cm średnicy na łapie :twisted: . Fajny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6cm średnicy, a w środku Mołnia o średnicy 3cm z hakiem, otoczona grubym pierścieniem. I wodoszczelnosc- hmmm... W tym niepodana, ale współczesne odpowiedniki maja 100m. Przynajmniej jeszcze jedno zero byc powinno, przy tej konstrukcji i gabarytach.

Nie podoba mi sie w ogóle... No, chyba że jako ciekawostka do lezenia w pudełku.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6cm średnicy, a w środku Mołnia o średnicy 3cm z hakiem, otoczona grubym pierścieniem. I wodoszczelnosc- hmmm... W tym niepodana, ale współczesne odpowiedniki maja 100m. Przynajmniej jeszcze jedno zero byc powinno, przy tej konstrukcji i gabarytach.

Nie podoba mi sie w ogóle... No, chyba że jako ciekawostka do lezenia w pudełku.

to samo myślę o jego wodoszczelności, bo podoba mi się bardzo, mierzyłem niedawno u-boot`a o podobnym gabarycie i nie wiem czy dałoby się go normalnie nosić na co dzień , a przecież koronę miał w znacznie lepszym miejscu jak na taki wielki kajdan, bo na godzinie ( chyba ) 11 - stej, więc nie obcierała grzbietu dłoni .

Jeszcze raz powtórzę : fajny , wielki sikor , oryginalny i ciekawy , mołnia jest super werkiem , na pewno mocny i wytrzymały.

ALE czy da go się NOSIĆ, jaka jest realna rezystencja , jakie paski do niego????

ogółem :

:?: :?: :?: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to wymiar podany jest z tą dziwaczną koronką więc sam zegarek jest w granicach 46mm a to nie jest aż tak dużo :lol:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy chłopaki wiecie :wink: Porozmawiaj z Tomkiem Sitkowskim, on taki zegarek ma, nosi i jest zadowolony :lol: A przynajmniej był, jak oglądaliśmy to monstrum na spotkaniu podstolika :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile się nie mylę to wymiar podany jest z tą dziwaczną koronką więc sam zegarek jest w granicach 46mm a to nie jest aż tak dużo :lol:

Akurat sie mylisz. Gdyby wymiar był podany z koronka, to wynosiłby nie 58 mm, a jakies 85 :!:

Fotki które wrzucił Tsuki doskonale obrazują jego gabaryty. Panerai z którym jest razem sfotografowany, ma 45mm i jest już wielkim zegarkiem.

Ta Amfibia do tego ma chyba ponad 25mm wysokosci i waży 250 gram, czyli cwierc kilo. Pasek ma o długosci jak od spodni, żeby na skafandrze zapinac.

 

To nie jest zegarek do noszenia na codzień. No chyba że ktos bardzo tego chce, i nie straszne mu dziwne spojrzenia otoczenia.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za ot, pierwszy raz widzę Panerai`a na czyimś ręku :shock:

to jest CZAD !!! ( nie ręka - zegarek :wink: )

ten "diver" ma podobno ( opinia znajomego zegarmistrza ) jakieś problemy z szczelnością, po każdym rozkręceniu trzeba go bardzo starannie składać, bo ciężko ułożyć dobrze uszczelkę, czy uszczelki, i z kupionym najpierw iść na test szczelności a dopiero potem do wody, natomiast prawidłowo poskładany ( np.: po czyszczeniu werku) powinien trzymać między 10 a nawet 15 atm .

 

wracając do samego początku wątku:

ss20006vq0.th.jpg

ss20007wv7.th.jpg

ss20008ur6.th.jpg

ss20009hc2.th.jpg

post-16334-0-27683200-1330795235.jpg

post-16334-0-29660800-1330795250.jpg

ss20014yv4.th.jpg

ss20018bv6.th.jpg

:lol::lol::):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jak mam być szczery to ja do małych chłopców sie nie zaliczam. Mam właśnie na ręce Vostoka N1 i jest taki w sam raz, nie za mały a to 43mm.A co do koronki to ten zegark chyba nosi się na prawej ręce o ile się nie myle bo dawniej na lewej był głebokościomierz albo jakieś inne ustrojstwo(jeśli coś pokręciłem to z góry przepraszam). Czy ktoś mógłby mi podać nick szczęsliwego posiadacza tego zegarka ze zdjęcia może on poda mi dokładny wymiar i jak mu się w nim chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby mi podać nick szczęsliwego posiadacza tego zegarka ze zdjęcia może on poda mi dokładny wymiar i jak mu się w nim chodzi.

Tomek Sitkowski

Edytka:

Oczywiście Tomasz Sitkowski :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to jesli VE 43mm jest w sam raz, to zrób sobie model z tektury o srednicy 58mm i dorób koronke o długsci 2cm :lol: Zobaczysz czy tez jest w sam raz.

Posiadaczem takiego zegarka jest Tomasz Sitkowski Taki też ma nick na forum.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra :? , zostaje przy moich rozmyślaniach nad Mriyą i SS20.

Ale ten zegarek będe miał choćby dla samej przyjemności posiadania :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra :...

Ale ten zegarek będe miał choćby dla samej przyjemności posiadania :lol:

 

doszedłem do tego samego wniosku , :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.