Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Heavyweight2712

Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu ze mną po serwisie z nowym paskiem i klamrą, koszt serwisu w autoryzowanym serwisie Breitling 5000zł

 

Nie jest to nowość z 2023r :) data produkcji tego egzemplarza to 2001 ale po serwisie dorównuje tym które są produkowane w chwili obecnej, bardzo solidny, odrobina luksusu nikomu nie zaszkodzi ;)

IMG_1574.jpg

IMG_1572.jpg

IMG_1573.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego? Czy to jest temat pasujący na główne forum?


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 koła za serwis? a co tam jest za werk? nie jaka eta?


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem, zegarek otrzymałem w prezencie, zainwestowałem w serwis i jest jak nowy, nowe zegarki breitling kosztuja naprawdę duzo 3 razy więcęj niz serwis mojego, moze ty wiesz jaki tam jest mechanizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła ETA w środku. A co do serwisu cena jak cena, doliczyli nowy pasek plus klamre ( kilkaset euro) jakieś uszczelki itp i tak wyszło. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzierają kasę w tych serwisach ze szkoda gadac mysle ze zwykly zegarmistrz moglby zepsuc cala sprawe co prawda kilkanascie zlotych mniej

Skoro się tak wszyscy znacie to może powiecie mi coś na temat tego zegarka i mechanizmu?

 

Lata produkcji, model, co znaczy Beyer na tarczy?

sdf.jpg

sfds.jpg

sfssss.jpg

s-l1600.jpg

s-l1600rge.jpg

dsf.jpg

fsss.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Heavyweight2712 napisał(-a):

szczerze to nie wiem, zegarek otrzymałem w prezencie, zainwestowałem w serwis i jest jak nowy, nowe zegarki breitling kosztuja naprawdę duzo 3 razy więcęj niz serwis mojego, moze ty wiesz jaki tam jest mechanizm?

wiem ile kosztują nowe. ale wiem też, ile kosztują używane w znośnym stanie.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, kosztują dużo. a Ty włożyłeś w używkę, która tak dużo nie kosztuje, 5 tysi, moim zdaniem zupełnie bez sensu, bo każdy porządny zegarmistrz by Ci to ogarnął za ułamek tej ceny. o to tylko mi chodziło. pozdro.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Heavyweight2712 napisał(-a):

Zdzierają kasę w tych serwisach ze szkoda gadac mysle ze zwykly zegarmistrz moglby zepsuc cala sprawe co prawda kilkanascie zlotych mniej

Skoro się tak wszyscy znacie to może powiecie mi coś na temat tego zegarka i mechanizmu?

 

Lata produkcji, model, co znaczy Beyer na tarczy?

sdf.jpg

sfds.jpg

sfssss.jpg

s-l1600.jpg

s-l1600rge.jpg

dsf.jpg

fsss.jpg

Normalny Patek 3503 na mechanizmie 175. W białym złocie. Chcesz zapytać czy to Gondolo i czy jest wyjątkowy? ;)

 

Breitling fajny, mam sentyment do modeli z tamtych lat. Nikt ich jeszcze na serio nie podrabiał  i miały swój niepowtarzalny styl. 

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Heavyweight2712 napisał(-a):

szczerze to nie wiem, zegarek otrzymałem w prezencie, zainwestowałem w serwis i jest jak nowy, nowe zegarki breitling kosztuja naprawdę duzo 3 razy więcęj niz serwis mojego, moze ty wiesz jaki tam jest mechanizm?

Jeszcze przed wakacjami serwis autoryzowany chrono był na poziomie 3k, gdzie serwisowałes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W autoryzowanym serwisie Breitling, ponieważ przebywam poza krajem zegarek był serwisowany w Londynie nie chciałem zanosić do lokalnego zegarmistrza nie znam w okolicy żadnego kto mógłby zrobić serwis, jest to porządny zegarek i powinien serwisować go ktoś kto się na tym zna, pozatym dla mnie to duży plus, że serwisowałem w Breitlingu podniesie to wartość zegarka gdybym chciał kiedyś sprzedać 

Ktoś skomentował wcześniej, że serwis zegarka mógłby wykonać zwykły zegarmistrz i że pieniądze zostały niepotrzebnie wydane, moje zdanie jest takie jak cię stać na drogi zegarek to stać cię na serwis ;) a że zegarek dostałem za darmo to wydałem tylko 5 tys i tyle mnie kosztował teraz wygląda jak nowy ze sklepu :D 

A zapłaciłem 5 tys ponieważ wymagał wymiany szkiełka oraz paska dodatkowo poprosiłem o wymianę klamry, gdyby nie te dodatkowe rzeczy zapłaciłbym ok 3 tysięcy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.