Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zolw

Kuchenka mikrofalowa

Rekomendowane odpowiedzi

wybieram kuchenkę mikrofalową i jak to zawsze bywa jest tego tyle, że nie wiem co wybrać... Nigdy nie miałem takiej kuchenki, chcę żeby była wolno stojąca z grillem i to w sumie jedyne założenia. Cena im mniej tym lepiej ale nie mam limitu. Czy bardziej doświadczeni Koledzy mogą coś polecić ? Ma ktoś może funkcję parowania, zastępuje to parowar ? czy taką funkcję odpuścić i zostać przy parowarze ? Lepiej z talerzem czy bez talerza ? na razie na celowniku są takie:

SHARP YC-QG254AE-B Kuchenka mikrofalowa - niskie ceny i opinie w Media Expert

SAMSUNG GE83X-P Kuchenka mikrofalowa - niskie ceny i opinie w Media Expert

TOSHIBA MW2-AG23PF BK Kuchenka mikrofalowa - niskie ceny i opinie w Media Expert

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepiej z talerzem nawet potem umyć. Mam dokładnie tego Samsunga ale u mnie mikrofalówka służy do podgrzania mleka czasami jakiejś zupy czy rozmrożenia na szybko. Sprawdza się  ale nigdy np nie grillowałem kiełbasy czy czegoś innego. Oprócz podgrzania średnio lubię podgrzaną żywność z kuchenki mikrofalowej chyba , że jakieś naleśniki meksykańskie . 

W tym Samsungu jest plastikowy garnek do gotowania

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie ten Samsung najbardziej mi odpowiada. Kuchenka ma służyć przede wszystkim do podgrzewania jedzenia przez dzieci i miała to być budżetowa kuchenka z dwoma pokrętłami, ale po poszukaniu internetu chyba zaczynam wymyślać... I w sumie nie wiem czy grill i parowar jest mi potrzebny bo mam już urządzenia do tego. 

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o mikrofalce z inwerterem, czyli z płynną regulacją mocy.
W przeciwieństwie do klasycznych, które "regulują" moc poprzez interwałowe włączanie magnetronu,
taka z inwerterowa grzeje cały czas z zadaną mocą. Przez to równomiernie podgrzewa.

Mam taką od Panasonica, i faktycznie jest różnica.

Do tego jest o połowę lżejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zolw napisał(-a):

Właśnie ten Samsung najbardziej mi odpowiada. Kuchenka ma służyć przede wszystkim do podgrzewania jedzenia przez dzieci i miała to być budżetowa kuchenka z dwoma pokrętłami, ale po poszukaniu internetu chyba zaczynam wymyślać... I w sumie nie wiem czy grill i parowar jest mi potrzebny bo mam już urządzenia do tego. 

To ten Samsung będzie ok. Pewnie z pokrętłami też coś znajdziesz i to jeszcze taniej jakaś Amica 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z funkcją parowania LG, raz chyba użyłem :D

I więcej nie kupię też żadnej mikro z guzikami do sterowania, o kant D to rozbić, na początku działają ale potem szybko się zacinają, albo nie można ich w ogóle użyć. Czyszczenie lub użycie kontakt spray działa na chwilę.

 

Wcześniej miałem prostego Panasonica, był już stary i za mały, ale za to bezproblemowy.

 

Może to Ci coś podpowie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecic "flatbed".

Jest o wiele wygodniejsza w uzytkowaniu niz taka z talerzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to skoro kuchenka wybrana, to może jakiś żarcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, plszcto napisał(-a):

to skoro kuchenka wybrana, to może jakiś żarcikemoji848.pngemoji16.png

Bardzo proszę :P 

W autobusie straszny tłok.
- No nie pchaj się pan na chama!
- O, przepraszam, nie wiedziałem z kim mam do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.