Witajcie,
sprzedam dwie Rakiety Kopernik, stan czarnej moim zdaniem mocne 9/10, stan szarej 7/10. Do czarnej jest pudełko i instrukcja. Zegarki oczywiście sprawne, sprzedaje tylko w komplecie.
Cena za komplet 1980 zł preferuję odbiór osobisty na terenie Szczecina, wysyłka jest możliwa.
Sprzedam jedną z najwydajniejszych chłodnic wodnych do komputera. Nowa, nigdy nie otwierana, oczywiście nie instalowana.
cena 350 zł. Preferuję odbiór osobisty w Szczecinie, możliwa jest też wysyłka
Właśnie nie wiem czy zamiast WV nie lepiej było brać Aventusa… 🤔
Coś koło 2200 zł za dwa
Niestety czuję perfumy tylko zaraz po aplikacji a potem cisza 🤷♂️
Po dzisiejszym obcowaniu z wild vetiver stwierdzam jednak, że to był dobry wybór 🙂
Właśnie nie wiem czy zamiast WV nie lepiej było brać Aventusa… 🤔
Coś koło 2200 zł za dwa
Niestety czuję perfumy tylko zaraz po aplikacji a potem cisza 🤷♂️
Viking to kompletnie nie moja bajka, aż mnie odrzuciło od niego.
Ze wszystkich Creed dla mnie tylko dwa powyższe oraz Aventus i Aventus Cologne. Pozostałe były okropne.
Ale o gustach się nie dyskutuje.
Dokładnie nike to dziadostwo. Zamówiłem buty spersonalizowane i nie dość, że rozmiarówka zaniżona to jeszcze przyszły z wystającymi nitkami. Porażka, nigdy więcej nike
Koledzy,
chciałbym nabyć figurkę hi man’a którą miałem w dzieciństwie. Jest na ebay i wysyłają tylko na terenie USA.
Czy jest na forum ktoś kto może mi pomóc w jej nabyciu ?
Na czasie :”na wysokim stanowisku czyny są nie te możesz zniszczyć nawet całą planetę.” Kazik Staszewski
i drugie budowlane: „jeb.o to jeb.o po co drążyć” Kolega z budowy
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.