Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ZiPSokool

Zegarowania, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem na portalu zegarownia, ciekawą promocję.
https://zegarownia.pl/zegarek-meski-timex-navi-xl-automatic-tw2u09900
Na jednym z tematów czytałem historie na temat rekalmacji z powyższego sklepu i była to ciężka przeprawa dla kupującego.
Kilka komentarzy było też pozytywnych, sprawa powyżej była 2 lata temu zaznaczam.
Jak z wiarygodnością i ew obsługą w zegarowni? Chciałbym się poradzić osób które coś ostatnio tam kupowały :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio tam kupowałem tam dwa zegarki. Oba przyszły w wygniecionych pudełkach, z "makulaturą" (gwarancja, książeczki) upchniętymi byle jak. Po zwrocie bardzo długo czekałem na zwrot środków (chyba ze 2 tygodnie od momentu jak otrzymali moją paczkę). Na maila też odpisywali po jakimś czasie dopiero. Także ja się zniechęciłem, chociaż same zegarki były w dobrej cenie, ale obsługa słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem kilkanaście razy, zawsze było wszystko w porządku.

Ja miałem kontakt bardzo dobry, telefoniczny od ręki.

Mieli nawet opcje dostawę tego samego dnia w wyznaczonych miastach kurierem, korzystałem dwa razy i było super.

Dla mnie to jeden z bardziej wiarygodnych i sprawdzonych sklepów.

Jak widać zdarzają się wyjątki ale to tylko potwierdza regułę 😉 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem sportowego Garmina i Vratislavię. Ten drugi zwróciłem, ale tylko dlatego, że zegarek nie przypadł mi do gustu. Do sklepu nie mam zastrzeżeń.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, konrado77 napisał(-a):

Ja po swoich przejściach już nic u  nich nie kupię choćby było za połowę ceny

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/199584-citizen-bn0211-50e-zaczął-się-mocno-spóźniać/?tab=comments#comment-3092199

 

Właśnie o tym temacie wspominałem :)
Opinie podzielone widzę, ale to niestety bolączka sklepów w których obsługuję klientów wiele osób, nie wszyscy się do tego nadają lub mają chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że loteria, zależy na jaki humor obsługi się trafi. Ja miałem widocznie pecha i za każdym razem trafiałem na humor z czapy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem u nich kilkanaście razy (moze z 14-15) i z 10 razy robiłem zwrot. Raz tylko pomniejszyli mi cenę i koszt bransolety (tą porysowaną - mała ryska, mi oddali). Nigdy nie miałem problemów. Raz nawet fajnie zarobiłem na Meccaniche Veneziane. Kupiłem z dużą promocją (z 4900 na 1999). Akurat był debranding na Venezianico. W zegarku padła koronka. Odesłałem na gwarancję. Zegarek trafił do Włoch. I w związku ze zmianą nazwy zaproponowano mi nowy zegarek ale Venecianico lub zwrot kasy. Zwrócili mi 3999. Zegarownia nie robiła problemów. JA tam polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kilka zakupów mam za sobą. Wszystkie zwrócone (nie zaiskrzyło). Żadnych problemów, rozliczenie w terminie - respektuje 14dni na zwrot kosztów, nie piekle się jak nie mam po 3 dniach kasy na koncie. Skoro korzystam z przywilejów konsumenta to szanuje przywileje sprzedawcy.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.