Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
itanos

Ile zamierzasz wydać na swój kolejny zegarek?

Cena zegarka a miesięczna pensja  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta założona z ciekawości i z uwagi na chęć skonfrontowania mojego podejścia z Waszym. Pytanie dotyczy jednego, kolejnego zegarka o którym myślicie, który planujecie kupić; jeżeli uznajecie (chwilowo :) ) swoją kolekcję za kompletną, możecie oprzeć odpowiedź na ostatnio  kupionym zegarku. Miesięczne przychody netto to pensja dla tych co na UoP i, powiedzmy, średnia z 12 miesięcy dla przedsiębiorców/rentierów. Dla ułatwienia, proszę nie brać pod uwagę przychodów partnerki/ra, małżonka/małżonki, dzieci etc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę 7 głosów (chociaż "12 użytkowników zagłosowało", nie wiem skąd ta różnica) - już coś mówią, ale znacznie więcej potrzebne, jak sądzę, żeby wysnuć statystycznie istotne wnioski.

Edytowane przez itanos
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sso to jesst? Hapilitasja?


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic podobnego. Co najwyżej próba określenia, czy jestem bardziej zegarkowo "skąpy", czy zegarkowo "rozrzutny", na tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że na razie mediana wskazuje na 50-75%, chociaż najczęstszymi dwiema odpowiedziami są, kolejno, do 25% i powyżej 300%. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Albo grubo, albo skąpo :) U mnie było podobnie - na początku w zbiorze znajdowało się wiele zegarków za kilkaset zł, później redukcja kolekcji i przejście na kilka sztuk za kilka ładnych pensji :)

Edytowane przez christ0ff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też, na szczęście, opcje pośrednie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mediana niezmienna (50-75%), ale wygląda na to, że większość z nas nie jest skłonna na kolejny zegarek wydać więcej niż połowy miesięcznego wynagrodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta ankieta powinna zostać podpięta na stronę główną. Wtedy więcej użytkowników oddałoby swój głos i wynik byłby bardziej miarodajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakby nie patrzeć - mediana to 50-75% miesięcznego, indywidualnego przychodu netto. Wprawdzie spora część z nas jest skłonna wydać kilka pensji na jeden, kolejny zegarek, ale najczęstsza odpowiedź to "poniżej 25%". Jakieś wnioski? 🙂

Edytowane przez itanos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🤣

Fb6C.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mario1971 jasne, też, czemu nie. Dość intrygujące wydaje mi się to, że dwie najskrajniejsze odpowiedzi są najczęściej wybieranymi.

 

 

Edytowane przez itanos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.