Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Olsen

Alpina Alpiner 4 - Chrono24

Rekomendowane odpowiedzi

Prwadziwy ale w tej cenie + cło i portowe możesz mieć Alpina Alpiner 4 Chrono blue.

Artur

 

 

 

 

IMG_20220714_172634.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaryzykowałem , zamówiłem, dam znać jak przebiegły sprawy celne , " zakochałem " się w tym zegarku i nic nie poradzę , dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ryzyka 👍 zegarek ładny 😊

 

Poproś sprzedającego o umieszczenie kosztów wysyłki na fakturze.

Wysyłkę byle nie via Poczta Polska tylko kurierem DHL lub czymś podobnym.

I dolicz 25% na cło i vat.

Tak z doświadczenia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający informował że może wysłać zegarek z Austrii, więc odpadają cło i podatek.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, emzet napisał(-a):

Sprzedający informował że może wysłać zegarek z Austrii, więc odpadają cło i podatek.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

dokładnie tak , zobaczymy co i jak , poinformuje Was jak to wyjdzie w praktyce , dzięki z odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie , mam problem z transakcją na chrono24 , transakcja oznaczona jako opłacona z nr. identyfikacyjnym natomiast nie "zeszły" mi pieniądze z konta (od 11/03) , żadnego kontaktu ze sprzedającym i dziś dostałem mail od ch24 - " jak przebiegła transakcja?" , dwa zegarki kupiłem przez ten portal bez problemu i teraz nie bardzo wiem co robić , spotkaliście się z taką sytuacją?

tak to wygląda :

https://www.chrono24.pl/user/checkout-detail.htm?checkoutId=8103927

Edytowane przez Olsen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i to 2 razy. Co prawda nie na chrono24, tylko na naszych portalach, gdzie kupowałem coś tam w dwóch różnych sklepach. Transakcja przebiegła "jak zawsze" z dwustopniowym logowaniem a pieniądze nie zeszły z konta. Dopiero kiedy sprzedawca podał mi numer konta, zrobiłem przelew bezpośrednio na podane konto i sprawa była załatwiona.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2024 o 16:54, Olsen napisał(-a):

Witajcie , mam problem z transakcją na chrono24 , transakcja oznaczona jako opłacona z nr. identyfikacyjnym natomiast nie "zeszły" mi pieniądze z konta (od 11/03) , żadnego kontaktu ze sprzedającym i dziś dostałem mail od ch24 - " jak przebiegła transakcja?" , dwa zegarki kupiłem przez ten portal bez problemu i teraz nie bardzo wiem co robić , spotkaliście się z taką sytuacją?

tak to wygląda :

https://www.chrono24.pl/user/checkout-detail.htm?checkoutId=8103927

 

Skontaktuj sie z CH24, nie wykonuj bezposredniego przelewu na konto sprzedajacego.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic z tego nie wyszło tak jakby sprzedający nie potwierdził transakcji na CH24 , nie odpisał na mail więc dałem sobie spokój , jednak lepiej robić zakupy u sprzedawców profesjonalnych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bazarku jes używka za dobre pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.