Paulus57 155132 #576 Napisano 24 Grudnia 2025 9 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44396 #577 Napisano 25 Grudnia 2025 W dniu 20.12.2025 o 14:52, beriam napisał(-a): W sumie chyba jest, jak się dobierze odpowiednią bieliznę 😁 Więcej w nim wojaka niż nurka. Zdecydowanie. 1 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88932 #578 Napisano 25 Grudnia 2025 10 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beriam 21578 #579 Napisano 26 Grudnia 2025 15 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Funky_Koval 24932 #580 Napisano 26 Grudnia 2025 1 godzinę temu, beriam napisał(-a): Fajny. Nowość? 0 quartz bandit Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beriam 21578 #581 Napisano 26 Grudnia 2025 2 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a): Fajny. Nowość? Obywatel trochę zmęczony życiem. Kilka tys na szkle oraz bateria do wymiany, aby tylko ona 😁 Zastanawiam się czy polerować, względnie wymienić szkło. Kupiony okazyjnie na Vinted. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beriam 21578 #582 Napisano 27 Grudnia 2025 12 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paulus57 155132 #583 Napisano 29 Grudnia 2025 11 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88932 #584 Napisano 29 Grudnia 2025 9 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Hoffhoffski 2754 #585 Napisano 2 Stycznia Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! 12 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beriam 21578 #586 Napisano 4 Stycznia 9 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beriam 21578 #587 Napisano 5 Stycznia 12 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77337 #588 Napisano 5 Stycznia 😁😁😁 7 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paulus57 155132 #589 Napisano 7 Stycznia 8 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beriam 21578 #590 Napisano 7 Stycznia 10 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paulus57 155132 #591 Napisano 10 Stycznia 7 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paulus57 155132 #592 Napisano 10 Stycznia 8 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Funky_Koval 24932 #593 Napisano 12 Stycznia @beriam Snk381 jednak nie przypasował? 0 quartz bandit Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beriam 21578 #594 Napisano 12 Stycznia 20 minut temu, Funky_Koval napisał(-a): @beriam Snk381 jednak nie przypasował? Nie, nie ... Wygodny i polecam, ale trzeba coś tam zmienić, wymienić 🤫🙂 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Funky_Koval 24932 #595 Napisano 12 Stycznia 6 minut temu, beriam napisał(-a): Nie, nie ... Wygodny i polecam, ale trzeba coś tam zmienić, wymienić 🤫🙂 Czyli zegarkowe adhd. Rozumiem 1 quartz bandit Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beriam 21578 #596 Napisano 12 Stycznia 12 minut temu, Funky_Koval napisał(-a): Czyli zegarkowe adhd. Rozumiem Nie jestem fanem żonglerki zegarkami, pomijam fakt, że mam jakąś tam skrzynkę 🤫 Szukam fielda najlepiej matowego w sensownych talarach 🙂 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Funky_Koval 24932 #597 Napisano 12 Stycznia 4 minuty temu, beriam napisał(-a): Nie jestem fanem żonglerki zegarkami, pomijam fakt, że mam jakąś tam skrzynkę 🤫 Szukam fielda najlepiej matowego w sensownych talarach 🙂 Cwc g10? Bertucci a1s? 0 quartz bandit Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beriam 21578 #598 Napisano 12 Stycznia 1 godzinę temu, Funky_Koval napisał(-a): Cwc g10? Bertucci a1s? Kiedyś widziałem fajne połączenie Seiko na NATO, względnie rozważam powrót do majtka wersja czarna tym razem, full lume miałem przez chwilę i mieszane uczucia były 🙂 5 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77337 #599 Napisano 13 Stycznia 🤔🤔🤔 6 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Funky_Koval 24932 #600 Napisano 13 Stycznia 3 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a): 🤔🤔🤔 Trochę jak dirty dozen russian style 1 quartz bandit Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach