Guest adam09 #101 Posted September 26, 2011 Witam Oto Atlantic Diver Małospotykany nic o nim w necie nieznalazłem 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest adam09 #102 Posted September 26, 2011 Sory zapomniałem o opisie -Atlantic Submarin 200m quartz w środku eta na 7 jewels 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest xylog #103 Posted September 26, 2011 Możesz lepsze zdjęcie tarczy pokazać? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest xylog #104 Posted October 13, 2011 A u mnie jest już taki dziwny Varldsmastarur 0 Share this post Link to post Share on other sites
Stary 78 #105 Posted October 14, 2011 Jest zajefajny tylko spoleruj lub wymień mu szybkę na nowa bo ta zabiera mu troche z uroku a prezentuje się naprawdę ciekawie na tle tych wszystkich opatrzonych już troszkę egzemplarzy 0 Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... Share this post Link to post Share on other sites
Guest xylog #106 Posted October 14, 2011 Szybka już spolerowana, myślę nad kopertą, bo boki miała polerowane, a góra chyba szczotkowana, ale głowy nie dam. Ale też ja oczyszczę, trochę uroku mu jeszcze wróci 0 Share this post Link to post Share on other sites
lamwoj 491 #107 Posted October 15, 2011 Ten diver wstrząsający. Szacun!!!!!!!!!! 0 Share this post Link to post Share on other sites
Stary 78 #108 Posted October 15, 2011 (edited) Czekam na jego fotki po zabiegach bo naprawdę jest to ciekawa pozycja chyba nie tylko w Twoim zbiorze ale i tu na forum Edited October 15, 2011 by Stary 0 Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... Share this post Link to post Share on other sites
Guest adam09 #109 Posted October 16, 2011 Tarcza Submarina z bliska.Trachę nienajlepszy stan tarczy ale rzadkospotykany diver. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest xylog #110 Posted October 16, 2011 Stan tarczy jest b.dobry, zegarek fajny, szkoda że kwarcok. Gratuluję. 0 Share this post Link to post Share on other sites
jaccarta 2 #111 Posted October 18, 2011 A tu mój ostatni Atlantic'owy nabytek: Strasznie dziwna sekunda ale wg zegarmistrza-sprzedawcy nie kombinowana. 0 Tempus fugit - ... zegarek manet Share this post Link to post Share on other sites
Stary 78 #112 Posted October 18, 2011 A tu mój ostatni Atlantic'owy nabytek: Strasznie dziwna sekunda ale wg zegarmistrza-sprzedawcy nie kombinowana.Nie no zajefajny dla mnie to połączenie Wostka z Omega Geneve, wskazówki jak z Omegi koperta jak z Ruska a sekunda wymiata. pierwszy raz widzę takiego Atlantica Jak dla mnie ciekawostka. 0 Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... Share this post Link to post Share on other sites
Guest xylog #113 Posted October 20, 2011 A u mnie, dzięki forumowemu koledze - dziękuję - taki oto Worldmaster, a że dziwny to i tu wylądował też. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Robredo 21 #114 Posted October 20, 2011 Dziwny, dziwny, szczególnie te śrubeczki 0 Share this post Link to post Share on other sites
mw75 36 #115 Posted October 20, 2011 A można prosić o dekielek i mechanizm? Coby w pełni się dziwolągiem nacieszyć. 0 Marcin Share this post Link to post Share on other sites
endriu003 0 #116 Posted October 20, 2011 Jestem w posiadaniu atlantica worldmaster z mechanizmem FELSA 756 moim zdaniem,bardzo mało spotykanym.Na mechaniżmie widnieje napis ,,ATLANTIC SUPER,, i logo z F756.Zegarek w oryginalnym stanie,bez renowacji.Jak na 50-te lata w dobrym stanie.Ostatnio po czyszczeniu i konserwacji u zegarmistrza +12sek na dobę. By endriu003 at 2011-10-20 By endriu003 at 2011-10-20 By endriu003 at 2011-10-20 By endriu003 at 2011-10-20 By endriu003 at 2011-10-20 0 pozdrawiamAndrzej Share this post Link to post Share on other sites
Guest xylog #117 Posted October 20, 2011 endriu003 piękny jest. taka koronka to już prawdziwa rzadkość. Gratuluję.Ale czemu go pokazujesz w Dziwnych Atlantikach? Jego miejsce w "Pokażmy swoje Worldmastery". A zdjęcia dekla i werku tego mojego wieczorkiem wrzucę. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Tombox 1 #118 Posted October 26, 2011 Mam takiego Atlantica. Kupowałem go jako Milano ale trochę poszperałem i to chyba jest zegarek z lini Capitan.lata 50te. W środku siedzi AS1430. Miał nieorginalną wskazówkę minutowa (szukam nowej). 0 Share this post Link to post Share on other sites
victor86 0 #119 Posted October 27, 2011 ładny Atlantic ale poza minutową jeszcze sekundnik powinien mieć A może masz go 0 Pod Napięciem Share this post Link to post Share on other sites
Tombox 1 #120 Posted October 27, 2011 ładny Atlantic ale poza minutową jeszcze sekundnik powinien mieć A może masz go Mam, mam i to taki jak trzeba 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest xylog #121 Posted October 27, 2011 Proszę ściemnić monitor, może porazić wzrok !! Koledzy z forum są nieocenieni. Ten nabytek to właśnie dzięki jednemu z nich - dziękuję 0 Share this post Link to post Share on other sites
Stary 78 #122 Posted October 28, 2011 rewelacyjna fotka podobnie jak sam egzemplarz 0 Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... Share this post Link to post Share on other sites
andrewjohn 1 #123 Posted October 31, 2011 (edited) Przeczytałem cały wątek z ogromną ciekawością. Wiedziałem, że wśród Atlanticów wystepowała wielka różnorodność modeli, ale niektórych z prezentowanych tu "dziwaków" nigdy nie widziałem na oczy. A ten ostatni Atlantic xyloga, z czarną tarczą w kropki to wg. mnie dziwak nad dziwaki. Gratuluje nabytku. A ciekawe, co on tam ma w środku? Edited November 27, 2011 by andrewjohn 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest xylog #124 Posted November 6, 2011 To niby bardzie vintage niż nietypowy, ale co tam : 0 Share this post Link to post Share on other sites
victor86 0 #125 Posted November 7, 2011 ŁO matko. Piękny ten Atlantic. To chyba rzeczywiście jeden z bardziej Vintage jeśli nie najbardziej Pierwszy raz takiego widzę. Pogratulować. 0 Pod Napięciem Share this post Link to post Share on other sites