Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

nie potrzebuje nikt nato glycine 22 od phantoma (czarno-białe)? nowe, jak by co to zapraszam na pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek mam 18cm. Zdjecia przekłamują jak zawsze ale rozmiar mieści się w normie i uszy nie wystają. Ale mniejsza o to. Zegarek faktycznie do urodziwych nie należy a jedyne co przykuwa uwagę i zasługuje na pochwale to dupka. Fajna jest też moim zdaniem obsługa chronografu. I to właściwie tyle dobrego co mogę powiedzieć o tym zegarku. Kompletnie do gustu nie przypadła mi tarcza bo nie lubię generalnie chronografów. Tu dochodzi jeszcze GMT które powoduje że ja widzę jeden wielki chaos. Logo jak juz kolega wspomniał jest jakieś tandetne. Na koniec chyba największe rozczarowanie to luma. Nie jest to nurek wiec nie spodziewałem się spektakularnych efektów. Chodzi mi o jakość i położenie tej lumy która jest na poziomie najtańszego szwajcara. W tym pułapie cenowym spodziewałem się takiej lumy jak w Omedze albo Tudorze a tu klapa.  Generalnie kupiłem z ciekawości i chęci pomacania no i też z myślą że może jednak się dogadamy, no i bo tanio, wiec nie dramatyzuje że się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Nadgarstek mam 18cm. Zdjecia przekłamują jak zawsze ale rozmiar mieści się w normie i uszy nie wystają. Ale mniejsza o to. Zegarek faktycznie do urodziwych nie należy a jedyne co przykuwa uwagę i zasługuje na pochwale to dupka. Fajna jest też moim zdaniem obsługa chronografu. I to właściwie tyle dobrego co mogę powiedzieć o tym zegarku. Kompletnie do gustu nie przypadła mi tarcza bo nie lubię generalnie chronografów. Tu dochodzi jeszcze GMT które powoduje że ja widzę jeden wielki chaos. Logo jak juz kolega wspomniał jest jakieś tandetne. Na koniec chyba największe rozczarowanie to luma. Nie jest to nurek wiec nie spodziewałem się spektakularnych efektów. Chodzi mi o jakość i położenie tej lumy która jest na poziomie najtańszego szwajcara. W tym pułapie cenowym spodziewałem się takiej lumy jak w Omedze albo Tudorze a tu klapa.  Generalnie kupiłem z ciekawości i chęci pomacania no i też z myślą że może jednak się dogadamy, no i bo tanio, wiec nie dramatyzuje że się nie udało.

 

Widziałeś jak Seiko nakłada lumę np. w Astron?

 

Edit. pomyłka mała...

Edytowane przez Spatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie widziałem. Dla mnie sprawa tej lumy jest trochę zagadkowa. Dziwi mnie to że w Japońskich zegarkach za 1k typu Seiko Monster można dać taka lumę że oślepia a w szwajcarze za kilka tysięcy się na ty oszczędza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lumy w dc-4 się nie czepiam jest ok ale od zegara który z metki kosztuje 17k wymagałem trochę więcej.

 

P.S: Byłem właśnie sprawdzić jeszcze raz tą lumę. Powierzchnia lumy na wskazówkach wyglada jak pustynia w Nevadzie i miejscami widać przebicia, dodatkowa słabo się naświetla a jak juz się naświetli to paru minutach juz ledwo się tli  :(

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Przeciez to Airfighter a nie Seafighter :)

W moich luma byla b. dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie luma w tym egzemplarzu jest ok. We wcześniejszych ( SST12/18/17) było z tym kiepsko...

A dziś Glycine z .......Krakowa  :P

 

post-31778-0-55201600-1487660090_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jestes monotematyczmy... Jak ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAT cło marza dystrybutora źródło pochodzenia to wszystko powoduje ze ceny w PL są inne nie tylko w odniesieniu do glycine.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAT cło marza dystrybutora źródło pochodzenia to wszystko powoduje ze ceny w PL są inne nie tylko w odniesieniu do glycine.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Liczyłem się z tym ale aż tak ogromne różnice ? Naprawdę jestem zaskoczony. ;)

 

Spójrzcie na zdjęcia i powiedzcie mi skąd ta różnica kolorze czcionki GLYCINE w tym samym oznaczeniu modelu zegarka ?

 

GLYCINE AIRMAN 17 SPHAIR 3927.19

 

e1e4f5672d5f98b6e9f1eeae601b13ca.jpg

 

A tutaj pod tym samym oznaczeniem modelu zegarek wyglada w ten sposób:

 

fac6e93a331541bf88c717ed0e33b1ae.jpg

 

a720dba3ddcfafbc5db859b525c630f6.jpg

 

Docelowo szukałem zegarka z pierwszego zdjęcia, szukam po numerze modelu, wszystko się zgadza i sprzedający wysłał zdjęcia zegarka, patrzę, że są inne kolory czcionki ? Występował taki model bo nie mogę znaleźć Tak poza tym zegarek wart ceny 8 tys ? Dzieci po dzieciach jak to się mówi ?;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się lepiej z piotrkrakow, pewnie odpowie Ci na te wątpliwości a i zaproponuje zegarek w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zludzenie optyczne.

Podobnie jak wieksza 12stka wzgledem 6tki, wiekszy odstep uszu u gory niz u dolu i przechylajace sie nieco \9 /3.

A szpary pomiedzy dyskiem daty i okienkiem nie sa zwykle zauwazalne lub raczej przeszkadzajace patrzac golym okiem.

 

 

Nie do końca złudzenie. Proszę zwrócić uwagę na układ indeksów względem koperty np, uszu albo godziny 3 względem korony. ( poniżej zdjęcia pokazujące wyosiowanie )

Nie wydaję mi się jednak, żeby było to uszkodzenie mechaniczne, Zegarek wyglądał na nowy i chodził bez zarzutu, Nie zmienia to jednak faktu, że wygląda źle i coś jest nie tak.

Nie miałem tyle szczęścia z zakupem co Pan. Zraziłem się i nie poleciłbym, wręcz odradzam zakupy z podobnych źródeł.

 

Pozdrawiam

 

201612211_awspxhs.jpg

 

 

201612211_awspxeq.jpg

 

 

201612211_awspxwn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem się z tym ale aż tak ogromne różnice ? Naprawdę jestem zaskoczony. ;)

 

Spójrzcie na zdjęcia i powiedzcie mi skąd ta różnica kolorze czcionki GLYCINE w tym samym oznaczeniu modelu zegarka ?

 

 

Docelowo szukałem zegarka z pierwszego zdjęcia, szukam po numerze modelu, wszystko się zgadza i sprzedający wysłał zdjęcia zegarka, patrzę, że są inne kolory czcionki ? Występował taki model bo nie mogę znaleźć Tak poza tym zegarek wart ceny 8 tys ? Dzieci po dzieciach jak to się mówi ?;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Samego vatu masz 23 % + niecałe 5 % cło. Do tego pozostałe składniki o którym pisałem.

 

Być może jest to składak. Nie dalej jak kilkanaście stron wstecz jeden z forumowiczów miał podobny problem. Wskazówka była czerwona pomimo ze katalogowo kolor był pomarańczowy. Wątpię natomiast ze taki kolor trafił na wybrany rynek zbytu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca złudzenie. Proszę zwrócić uwagę na układ indeksów względem koperty np, uszu albo godziny 3 względem korony. ( poniżej zdjęcia pokazujące wyosiowanie )

Nie wydaję mi się jednak, żeby było to uszkodzenie mechaniczne, Zegarek wyglądał na nowy i chodził bez zarzutu, Nie zmienia to jednak faktu, że wygląda źle i coś jest nie tak.

Nie miałem tyle szczęścia z zakupem co Pan. Zraziłem się i nie poleciłbym, wręcz odradzam zakupy z podobnych źródeł.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Mnie to zaczyna dziwić ze takie niedorobione zegarki opuszczają w ogóle fabrykę. To nie świadczy dobrze o marce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zaczyna dziwić ze takie niedorobione zegarki opuszczają w ogóle fabrykę. To nie świadczy dobrze o marce.

Dlatego zachodzi podejrzenie ze sprzedawcy tacy jak np. Global kombinuja legalnie pod szyldem Glycine, a firma jest tego nieświadoma. Edytowane przez luki88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Kupil ktos taki pasztet od Piotra? Nie. Jest kombinacja jest ryzyko. Ja nowe zegarki wole kupowac u Piotra. Przynajmniej mam gwarancje udanego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptrk pewnie,że ideał.Tylko to NATO...Ale może się czepiam?Ja szmatę zdjąłem i ubrałem w grubą skórę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.