Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Sam osobiście spróbowałbym bez "obudowy".

Jakoś nie mogę się przekonać do widoku teleskopu pod tymi drucikami hehe

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie odwrotnie. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ja niedawno też testowałem bransoletę z prostymi endlinkami, ale jakoś nie przypasowała mi ta szczelina miedzy zegarkiem a bransoletą. Spróbuję jeszcze z grubym meshem (z obudową na teleskopie). Połączenie powinno wyglądać jak w breitlingu superocean, które mi sie podoba i nie razi w oczy szczliną. Dam znać jak mesh dojdzie z chin póki co znowu guma.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Fajnie wyglada ten pomaranczowy Aquarius na bransie :)

 

A swoj oryginalny gumowy pasek docinales? Czym jezeli chcialbys sie podzielic? :)

Edytowane przez Noodles
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzylem po prostu nozyczek i tak jak opisywal kolega acidlight w poscie nieco wyzej cialem mniej wiecej 1mm od rowku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja NATO, jak na lato :D

20190619-151815p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Uzylem po prostu nozyczek i tak jak opisywal kolega acidlight w poscie nieco wyzej cialem mniej wiecej 1mm od rowku.

Rozumiem, że ten 1mm zostawiałeś więcej czyli pasek nie kończył się przy rowku tylko miał ten 1mm zapasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten 1mm zostawiałeś więcej czyli pasek nie kończył się przy rowku tylko miał ten 1mm zapasu?

Tak, pasek powinien być o ten 1mm dłuższy.

 

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ok, dzięki :) jeszcze jedno pytanko: przycinałeś porówno z każdej strony ten pasek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym zegarku obie części mam równe - zostały po dwa ogniwka z każdej strony. Przeważnie skracam tak, że od strony godziny 6 jest krótszy. Odcinałem po jednym raz od 6 raz od 12 i mierzyłem, aż wyszło dobrze. Trzeba być ostrożnym bo ucietego ogniwka już się nie dołoży.

 

Orientował się ktoś czy można dokupić pasek i jaki koszt?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Dokładnie, jak sie przytnie za duzo to wtopa. Dlatego tal wypytuje i dziekune za Twoje odpowiedzi :) bede cial po jednym i zostawial ten milimetr od rowka :)

 

Szukalem oryginalnego paska na angoelskich stronach - niestety nie udalo mi sie NIC znalezc nawet w oficjalnej dystrybucji. Inna sprawa ze ten pasek wyglada na pancerny i podobnie jak w ecozilli pewnie jest praktycznie niezniszczalny (o ile nie robimy w zegarki technicznych nurkowan)

 

EDIT: Pankwie czy model GL0039 combat sub aquarius jest jeszcze produkowany? Bo zamowilem z jednego sklepu ale przyszedl porysowany, chcialem skad inad a tu d*pa...

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I to jest bardzo słuszny kierunek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce mojego Airmana46 więc musze go zakuć, gdZie kupic oryginalną bransolete?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Będzie robił za divera

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Co prawda były perypetie ale witamy się z resztą klubu! W gaciach zulu strong 5 ring

post-108913-0-54098700-1561757967_thumb.jpg

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda były perypetie ale witamy się z resztą klubu! W gaciach zulu strong 5 ring

Co prawda były perypetie ale witamy się z resztą klubu! W gaciach zulu strong 5 ring

Prośba: wrzuć kilka fotek na łapie z tym zulu. Docinaleś juz gumę. Zauważyłem że z jednej strony zapiecia jest dość sporo miejsca i chyba zmieściłoby się tam dodatkowe ogniwo gumy - w sensie teleskop byłby włożony w drugim ogniwie. Zostałby dodatkowy awaryjny zapas.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Prośba: wrzuć kilka fotek na łapie z tym zulu. Docinaleś juz gumę. Zauważyłem że z jednej strony zapiecia jest dość sporo miejsca i chyba zmieściłoby się tam dodatkowe ogniwo gumy - w sensie teleskop byłby włożony w drugim ogniwie. Zostałby dodatkowy awaryjny zapas.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Wrzucam fote na łapie.

Odnośnie docinania: tak dociąłem i to sporo bo pasek został na ostatnim pinie z każdej strony a i tak mam luz. Jak rozsunę rozszerzenie nurkowe to sporo miejsca powstaje. Nadgarstek mam 17cm

 

Odnośnie tego miejsca ba dodatkowy pin w pasku to chyba się nie da- w zapięciu tam jest taki jakby stopien, który by haczył o wystającą gumę...

post-108913-0-98766900-1561757918_thumb.jpg

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fote na łapie.

Odnośnie docinania: tak dociąłem i to sporo bo pasek został na ostatnim pinie z każdej strony a i tak mam luz. Jak rozsunę rozszerzenie nurkowe to sporo miejsca powstaje. Nadgarstek mam 17cm

 

Odnośnie tego miejsca ba dodatkowy pin w pasku to chyba się nie da- w zapięciu tam jest taki jakby stopien, który by haczył o wystającą gumę...

Trochę chyba za duży ci jest ten zegarek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Trochę chyba za duży ci jest ten zegarek. ;)

E tam. Dobrze siedzi. Po Seiko Baby tuna (51 średnicy) czy Ecozilli (bydle ma prawie 2cm grubosci) ta glicynka to je pikuś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z dokładnością chodu Waszych Aquariusów? Mój spieszył się 15-18s na dobę. To dla mnie za dużo bo raz na 4dni musiałbym go przestawiać o 1min do tyłu - boję się o gwint koronki. Oddałem go do regulacji i chodzi mniej niż 1s szybciej w porównaniu z zegarkiem kontrolowanym radiowo jestem bardzo zadowolony. Niestety po miesiącu użytkowania guma z paska nadal twarda i sztywna

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z dokładnością chodu Waszych Aquariusów? Mój spieszył się 15-18s na dobę.

A jaki mechanizm tam siedzi?

W moim airmanie jest selita 330 i odchyłka jest niezauważalna, kilka sekund na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eta 2824 elabore

Powinien dać się wyregulować przynajmniej do 5s/dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien dać się wyregulować przynajmniej do 5s/dobę.

Powinien być już wyregulowany bo z tego co czytałem właśnie tym różni się elabore od standardu. Na szczęście zegarmistrz ustawił mi mniej niz +1s/dobę

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.