Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Na naklejce masz jakie i gdzie.

Zauważyłem, ale myślałem, że może jakiś sklep w pl tym handluje lub allegro.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Jedyne nato które mi się podoba. Gdzie kupowałeś?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

https://www.toxicnatos.com/products/seat-belt-watch-strap-toxic-shiznit  :)

 

Paczka zamówiona w zeszły poniedziałek. Przyszła dzisiaj (5 dni roboczych). Tracking jest, dobry kontakt ze sprzedawcą także. Polecam - zegarek świetnie układa się na ręku, szczotkowany hardware pasuje do koperty. Ogólnie do takiego ciężkiego klocka jak mój jest to świetne rozwiązanie (fabrycznej gumy nie dałem rady pod siebie dopasować. Szczupła łapa, zegarek na niej jeździł czego nie lubię) Czekam jeszcze na paczkę z Busharka ale te coś idą dłużej. Wkleję foty jak dojdzie. Ogólnie jak pisał ktoś wyżej, te paski premium nie mają konkurencji w postaci tych z allegro czy aliexpress. Nawet sklepy internetowe nie mają pasków tej jakości. No może watchtime 24 i ich nato strong - ale to sztywne, grube zulu. Bardzo podnosi zegarek (ok 3mm.) Nie do każdego zegarka pasuje. A te paski z toxica są dopasowane, mocne, wygodne. Jak z trwałością to jeszcze nie wiem, sie zobaczy. 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się z czasem pochwal;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem blushark i havestona, blueshark o niebo lepszy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas cieszy oko, a to przecież można by rzec zwykła Glycinka:)

 

post-5058-0-66292800-1563426960_thumb.jpg


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

No i wtopa z blusharkiem Panowie. Tak wygląda po 1 dniu noszenia. Model: najnowszy alphapremier. Przyszły 3 paski i wszystkie cierpią na to samo: dziurki w pasku są niezabezpieczone i bardzo łatwo się odkształcaja. Ta na zdjęciu jest prawie zerwana. Robię zwrot, napisałem do saportu bo to jest granda...

post-108913-0-98195200-1563475746_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wtopa z blusharkiem Panowie. Tak wygląda po 1 dniu noszenia. Model: najnowszy alphapremier. Przyszły 3 paski i wszystkie cierpią na to samo: dziurki w pasku są niezabezpieczone i bardzo łatwo się odkształcaja. Ta na zdjęciu jest prawie zerwana. Robię zwrot, napisałem do saportu bo to jest granda...

Dziwna sprawa bo ja swoje NATO od blusharka mam już ponad 2 lata , są dość często noszone i praktycznie nie ma śladu użytkowania - może jakość obniżyli

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez rafiros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykre doświadczenie :(

Dziwne, bo te paski są raczej chwalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Chwalony był model alphashark (grubszy). Ja postanowiłem dopłacić do droższego modelu i wyszła taka kupa. Wszystkie 3 zamówione paski odkształcają się w ten sposób, niezależnke od ciężaru założonego zegarka (na citizenie ny0040 takie samo odszkałcenie powstaje od założenia. Jakby go ponosić też się tak rozwali).

 

No trochę sie w*****em nke powiem, bo niby paski polecane, zakup przemyślany a wyszlo jak wyszlo.

post-108913-0-39917600-1563478546_thumb.jpg

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycinka na wakacjach:

 

post-5058-0-34413200-1563480826_thumb.jpg

 

post-5058-0-22457300-1563480897_thumb.jpg


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wtopa z blusharkiem Panowie. Tak wygląda po 1 dniu noszenia. Model: najnowszy alphapremier. Przyszły 3 paski i wszystkie cierpią na to samo: dziurki w pasku są niezabezpieczone i bardzo łatwo się odkształcaja. Ta na zdjęciu jest prawie zerwana. Robię zwrot, napisałem do saportu bo to jest granda...

Oddadzą Ci kasę czy nowe paski wyślą?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Aktualnie wymieniam z nimi mejle. Jeżeli zwrot kasy, to musiałbym odesłać paski. A to równa się koszty takie, jakie zaplaciłem za całe zamówienie. Niby poczta polska ma do stanow opcje za 56 zeta ale idzie bardzo długo i nie wiadomo jak z trackingiem. Więc stanęło na tym, że zapytalem ich czy wymienią mi paski na alphasharki. Czekam na odpowiedź.

Mam trochę obawy, bo problemem wydaje się język klamerki i wycięcie dziurek, nie wiem czy model alphashark też nie cierpi na te bolączki. Ale co mi zostaje, nadać paczkę za następne 200zeta i dostać bon na zakupy w ich wyrównujący cenę wysyłki? Tak źle i tak niedobrze.

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Ale co mi zostaje, nadać paczkę za następne 200zeta i dostać bon na zakupy w ich wyrównujący cenę wysyłkim? Tak źle i tak niedobrze.

Dokładnie. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycinka na wakacjach:

 

Ancient theater Plovdiv

Bułgaria:)

 

post-5058-0-80331800-1563576359_thumb.jpg

 

post-5058-0-98037100-1563576377_thumb.jpg

 

post-5058-0-76219900-1563576401_thumb.jpg


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem w Bułgarii. Objazdówkę robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką z dziećmi:) drogę z Polski do Bułgarii podzielilem na rozsądne odcinki i coś zwiedzamy:) Miejsce docelowe to Sozopol, na południe od Burgas. To miejsce docelowego odpoczynku w gronie rodzinnym:)

Piękny kraj. Choć zróżnicowany, mocno.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycinka jak widać na nato ma się świetnie, a Plovdiv to akurat fajne miasto i sporo zabytków. Sozopol to nadmorski kurort nie skażony tak bardzo ogólnie panująca modą. Przyjemnego wypoczynku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki forum kupiłem swój pierwszy zegarek tj. Glycine Combat 6 Classic, wersja 43 mm, model GL0101. Dokładnie taki jak tu:

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-glycine-combat-6-classic-43-automatic-gl0101

Do zegarka chciałbym dokupić paski, gdyż bransoleta średnio mi leży, jest trochę mało komfortowa jeśli tak można powiedzieć. Przejrzałem też kilkadziesiąt ostatnich stron tego pod forum, gdzie widziałem trochę fotek. Jest parę osób na forum które mają ten model, może doradzicie jakieś sprawdzone paski do tego konkretnie modelu w budżecie powiedzmy ok. 100-150 złotych, które będą się dobrze zgrywały. Myślałem o jakimś materiałowym (takim dwuczęściowym, parcianym, ale nie typu NATO). Może jakiś skórzany w kolorze brązowym by pasował, bo taki gumowany chyba już nie za bardzo? Wdzięczny byłbym za wklejenie fotek, pomoc i wskazówki, bo nawet nie wiem gdzie szukać. Pozdrawiam

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki forum kupiłem swój pierwszy zegarek tj. Glycine Combat 6 Classic, wersja 43 mm, model GL0101. Dokładnie taki jak tu:

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-glycine-combat-6-classic-43-automatic-gl0101

Do zegarka chciałbym dokupić paski, gdyż bransoleta średnio mi leży, jest trochę mało komfortowa jeśli tak można powiedzieć. Przejrzałem też kilkadziesiąt ostatnich stron tego pod forum, gdzie widziałem trochę fotek. Jest parę osób na forum które mają ten model, może doradzicie jakieś sprawdzone paski do tego konkretnie modelu w budżecie powiedzmy ok. 100-150 złotych, które będą się dobrze zgrywały. Myślałem o jakimś materiałowym (takim dwuczęściowym, parcianym, ale nie typu NATO). Może jakiś skórzany w kolorze brązowym by pasował, bo taki gumowany chyba już nie za bardzo? Wdzięczny byłbym za wklejenie fotek, pomoc i wskazówki, bo nawet nie wiem gdzie szukać. Pozdrawiam

Materiałowy, elegancki z C&B, skóra od Filipa lub Mateusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U większości na wakacjach, a u mnie dzisiaj w pracy .

 

3a2ecf79978a2f3ea4cb310e8ba64906.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Airman w naturalnym, podniebnym środowisku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czervony, jeśli uznasz, że przy kawie za bardzo naruszyłem Twoje prawa autorskie, to usunę, ale pisałem już kiedyś, z czym kojarzą mi się Twoje lotniskowe zdjęcia:

 

post-64635-0-94806200-1563791150_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U większości na wakacjach, a u mnie dzisiaj w pracy .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kiedyś była dyskusja o wykończeniu koperty. W nowych referenacjach było pisane, że nie jest tak wyraźne / ostre przejście między płaszczyznami polerki, szczotkowania.

 

Po powyższym zdjęciu wydaje mi się, że to widać w stosunku do tego co było w starszej referencji

P4HFZ9w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać zmianę wykończenia koperty, teraz jest mniej smaczków.

Pytanie czy to ma wpływ na decyzje zakupowe, pewnie nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.