Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Recommended Posts

trzeba wejśc chyba na stronę watchgooro i tam powinny być wymienione serwisy realizujące gwarancję, serwis itd.

Przynajmniej tak jest u innych dystrybutorów.

Ten mesh to ogólnie fajny jest, ale nie bardzo się komponuje głównie ze względu na kształt uszu zegarka. Myślałem o nim dla mojego Airmana, ale on dobrze wygląda jedynie z SST12.

Co ty jest świetny , uszy sa grube to fakt, mesh tez ma 4.5mm i jest wreszcie mega wygodnie ja nie cierpię pasków gum itp

dla tego sprzedaje aquataimera

z boku wyglada lepiej

b7nald.jpg

Edited by seiken

Sam mash jest praktyczny i wygodny ale do 17-tki bym go nie załozył. Myślę nad zakupem do SST12. Właśnie - gdzie go kupiłeś?

a weź później taki zegarek sprzedaj...

Nie jest tak, ze gwarancja jest umowa (sprzedawcy/) producenta z pierwszym nabywca? Czyli, ze wprzypadku odsprzedazy z drugiej reki nie obowiazuje?

Sam mash jest praktyczny i wygodny ale do 17-tki bym go nie załozył. Myślę nad zakupem do SST12. Właśnie - gdzie go kupiłeś?

A u skośnych  za 19 dolców , świetna jakość wykonania 

no wlasnie :P

nie ma co się podniecać tą gwarancją, trzeba się Glycinkami cieszyć :D:P

tak jest Miszczu ;):)

Nie jest tak, ze gwarancja jest umowa (sprzedawcy/) producenta z pierwszym nabywca? Czyli, ze wprzypadku odsprzedazy z drugiej reki nie obowiazuje?

obowiązuje przez pewien czas, zazwyczaj to 24 miechy i obowiązuje wszystkich właścicieli tego zegarka w tym czasie:) taki standard w świecie :)

i mój :)

PIĘKNĘ, tak po prostu :]

Czas zmienia perspektywę

Tak prawie w temacie :-D, taki żółtek zagościł od dziś w domu, a właściwie na ręce piękniejszej połowy :-D

410111f4e80a024207a255b3e634dc81.jpg

Wysłane z mojego E5823

Edited by sabuniek

PAM 005

No właśnie, czyli cena robi się praktycznie na ogólnie dostępnym poziomie. Zatem gdzie tu okazja ?

Na Amazonie są w tej chwili wszystkie chyba referencje Incursore 46mm w cenach od 329 do 425USD. Myśle ze nawet z przesyłka i cłem +VAT to okazja :) sa tez wersje 44mm, nie pamietam za ile...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Świeci ten Aquarius niczego sobie, ciekawe jak długo.

Na Amazonie są w tej chwili wszystkie chyba referencje Incursore 46mm w cenach od 329 do 425USD. Myśle ze nawet z przesyłka i cłem +VAT to okazja :) sa tez wersje 44mm, nie pamietam za ile...

podrzuć jakiś konkretny przykład to przeliczymy ;)

Edited by KRZYSIO

To raczej nie jest okazja. IMO.

Należałoby doprecyzować o jakiej ofercie dokładnie mówimy ;)

Czy to nadal klub miłośników glycine? Wszyscy jakos zamieścili ochy i achy na swoje nowe glycine aż na cały tydzień a teraz bazar....dziwne.

Koledzy o jakich okazjach wy tu piszecie? Ja ceny w ostatnich promocjach uważam i tak za zbyt wysokie co do realnej wartości tych zegarków. Można być wielbicielem marki ale trzeba tez być realistą. 

Edited by mati7811

Krzysio, co ma Ci doprecyzować? Mowa o Incursore była za 329-425 USD i jeśli zakup z USA to co chwile są lepsze oferty. Czy warto, to już zostawiam do indywidualnej decyzji.

Guest Spatz

Koledzy o jakich okazjach wy tu piszecie? Ja ceny w ostatnich promocjach uważam i tak za zbyt wysokie co do realnej wartości tych zegarków. Można być wielbicielem marki ale trzeba tez być realistą. 

Kupiłeś chyba cztery sztuki. Jedna za drugą. Teraz wszystko na OLX itd... Coś jednak pchało Cię do kolejnych zakupów. Co jest nie tak? Czy może jesteś po protu rozczarowany, że zatrzymałeś sporo gotówki i jest problem ze sprzedażą...?

Czy to nadal klub miłośników glycine? Wszyscy jakos zamieścili ochy i achy na swoje nowe glycine aż na cały tydzień a teraz bazar....dziwne.

No wiesz, widocznie ludzie szybko się nudzą. Niestety ceny nie są zbyt okazyjne. Niemniej uwaga słuszna.