Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Recommended Posts

Guest Spatz

Dzięki za link. Kupiony nie od Piotra a od kolegi z forum już jakiś czas temu (może wcześniej od Piotra? Tego nie wiem), świetnie się nosi.

To prawda. Zegarek ma świetnie wyprofilowaną kopertę i nie jest zbyt wysoki.

Kupiłeś chyba cztery sztuki. Jedna za drugą. Teraz wszystko na OLX itd... Coś jednak pchało Cię do kolejnych zakupów. Co jest nie tak? Czy może jesteś po protu rozczarowany, że zatrzymałeś sporo gotówki i jest problem ze sprzedażą...?

Ty to Konrad minąłeś się z powołaniem - powinieneś zostać detektywem :D  :P 

No jednak nie do końca jesteś dobrze poinformowany, ale wszystko przed Tobą. Jeśli jesteś ciekaw pisz na PW. Przede mną za to kolejny zegarek Glycine ;)

Kupilem 8 sztuk :D . Pomacałem, przymierzyłem, coś zostaje, coś idzie w świat, taka to już pasja. Czy rozczarowany? I tak i nie. Zegarki ładne w nietuzinkowej stylizacji ale jak każdy szwajcar nie warte swojej ceny, nawet tej promocyjnej. Sa tez inne zastrzeżenia ale to może kiedyś....

Kupilem 8 sztuk :D . Pomacałem, przymierzyłem, coś zostaje, coś idzie w świat, taka to już pasja. Czy rozczarowany? I tak i nie. Zegarki ładne w nietuzinkowej stylizacji ale jak każdy szwajcar nie warte swojej ceny, nawet tej promocyjnej. Sa tez inne zastrzeżenia ale to może kiedyś....

Jakie kiedyś jakie kiedyś...słowa padły to kończ wać Panie zdanie, przecież jesteśmy na forum i dyskutujmy. Jestem ciekawy Twojego zdanie, 8 zegarków to i doświadczenie duże w Glycine. Ja jestem kot w tym temacie bo zegarki traktuje jako małą zajawkę :) Edited by gąssi_gąsqi

Guest Spatz

Też jestem ciekawy. Ja przerobiłem... 3 SUB'y, 5 Combatów Chrono, Combata Vintage 7, Airmana SST, Airmana 17... Combata zwykłego... A macać to macałem wszystko z kolekcji. Jestem ciekawy twoich uwag.

Też jestem ciekawy. Ja przerobiłem... 3 SUB'y, 5 Combatów Chrono, Combata Vintage 7, Airmana SST, Airmana 17... Combata zwykłego... A macać to macałem wszystko z kolekcji. Jestem ciekawy twoich uwag.

Może na zachętę podałbyś swoje uwagi dotyczące Glycine, takie ogólne dobre i słabe strony, co wyróżnia lub co byś zmienił ? Strzelam na oślep sugestiami, co tak do głowy przyjdzie. Doświadczenie też spore Edited by gąssi_gąsqi

Panowie wrzućcie na luz. Jak ktoś sprzedaje, to chyba nie musi się tłumaczyć dlaczego. To drążenie tematu jest wręcz nieeleganckie. Wy też sprzedajecie swoje i nikt nie pyta dlaczego.

Guest Spatz

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/143285-wysoko-ponad-samym-d%C5%BAwi%C4%99kiem-czyli-mowa-o%E2%80%A6-glycine-sst/?do=findComment&comment=1963400

W najbliższym czasie mam zamiar wypuścić kilka kolejnych to poopisuję. Na pewno będzie konkretny opos całej serii Combat Chrono od pierwszego do najnowszego modelu. SUBa opisywałem w porównaniu z HQ ale recka została zdjęta na moją prośbę bo zdjęcia wyparowały. Nadgonię. Podobnie Combat Vintage 7. Teksty cały czas mam. No i mam nadzieje, że będę miał możliwość dokładnego opisania No1 w niedalekiej przyszłości (niech ktoś kupi mojego Hamiltona z bazarku) :)

Nie ciągnijcie mnie za język. Ja mam trochę pedantyczne podejście do zegarków wiec może za dużo od niektórych marek wymagam. 

Guest Spatz

Panowie wrzućcie na luz. Jak ktoś sprzedaje, to chyba nie musi się tłumaczyć dlaczego. To drążenie tematu jest wręcz nieeleganckie. Wy też sprzedajecie swoje i nikt nie pyta dlaczego.

Kolega zaczął wskazywać, że motywacja związana była m.in. z nieadekwatnym stosunkiem cena - jakość. W dodatku coś tam jeszcze... Pytamy bo jesteśmy ciekawi. Bez potrzeby wskazujesz na brak czyjejś estymy.

Guest Spatz

Nie ciągnijcie mnie za język. Ja mam trochę pedantyczne podejście do zegarków wiec może za dużo od niektórych marek wymagam. 

No proszę Cię...

Mati nie musisz się tłumaczyć - to Twoja prywatna sprawa.

Nic do Ciebie nie dociera? Pytamy co nie tak z zegarkami, nie dlaczego sprzedaje...

Niegrzecznie jest drążyć temat na siłę więc sobie daruj. To tyle na dziś.

Guest Spatz

Niegrzecznie jest drążyć temat na siłę więc sobie daruj. To tyle na dziś.

Jak grochem o ścianę...

To klub miłośników, wymieniamy się spostrzeżeniami, właśnie z szacunku, że czyjeś zdanie ma dla nas znaczenie...

Mati nie musisz się tłumaczyć - to Twoja prywatna sprawa.

KRZYSIO nie rozumiem skąd takie wnioski, przecież nikogo nie interesuje dlaczego sprzedaje zegarki tylko chciałem znać jego zdanie na temat zegarków szwajcarskich czy Glycine, poprosiłem też kolegę Spatz i zrobił to bez problemu. Proponuje czytać wątki kilka stron wcześniej a nie ostatnie posty.

Mati za język nikt nie ciągnie, nie chcesz pisać to trudno choć Twoje zdanie na pewno byłoby interesujące bo masz doświadczenie - 8 zegarków jednej marki w domu to jest coś, to tyle.

Spatz nie widziałem Twojej recenzji i na pewno przeczytam, i czekam na pozostałe bo na pewno wniosą rzeczowe informacje :)

Edited by gąssi_gąsqi

Guest Spatz

Podobno nie trafiłem więc sam już nie wiem ;)

Jakie można miec doświadczenie z ośmioma zegarkami przez tydzień. To tak jak bym poszedł do galerii i poprzymierzał w ciagu dnia 20 szt. a potem napisal rzeczową recenzję. Moim zdaniem został kupione na handel i tyle.

Ale co kto lubi...wolny kraj.

Jakie można miec doświadczenie z ośmioma zegarkami przez tydzień. To tak jak bym poszedł do galerii i poprzymierzał w ciagu dnia 20 szt. a potem napisal rzeczową recenzję. Moim zdaniem został kupione na handel i tyle.

Ale co kto lubi...wolny kraj.

Nie wiedziałem, że przez tydzień ;) nie mniej jednak zawsze coś - każda informacja jest dobra :)

Na handel mówisz, w takim razie zysków chyba nie będzie dużych ;)

Podobno nie trafiłem więc sam już nie wiem ;)

Nawet nie podobno, tylko raczej napewno.

ochy i achy na swoje nowe glycine aż na cały tydzień a teraz bazar....dziwne.

Nie wszyscy :)

8c1f1857c69c.jpg

Na dniach wpadły trzy, dwa zostają. Trzeci wystawiony, ale jego los nie jest jeszcze przesądzony ;)

Edited by M.Mike

Obu Panom najbardziej zainteresowanym wyjaśniłem sprawę na priv więc proszę nie drążmy tematu i cieszmy się zegarkami. Nie chce w tym dziale robić antyreklamy marce Glycine ponieważ mógłbym niechcący urazić  czyjeś uczucia. Oczywistym również jest że nie kupiłem 8 zegarków żeby wszystkie zostawić dla siebie aczkolwiek bywało że kolekcja prywatna dochodziła do kilkudziesięciu sztuk. Każdy z zakupionych miał szanse zostać na dłużej ale nie wszystkie przeszły selekcje.

Śmieszne to tłumaczenie. To nie oficjalne forum doxy na WUSie, więc można, a nawet trzeba pisać krytyczne uwagi, inaczej się skończy spijaniem z dziubków, a takie do bólu poprawne dyskusje nie mają sensu.