Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Recommended Posts

podrzuć jakiś konkretny przykład to przeliczymy ;)

A proszę bardzo :)

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01N3TKQ6F/ref=sxts1?ie=UTF8&qid=1489704915&sr=1&pi=AC_SX236_SY340_QL65

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B0110FHRTK/ref=pd_d0_recs_m_cwb_243_of_20?ie=UTF8&psc=1&refRID=XKD6CSQ3YBQ6ETASWD05

Itp, na dole stron pod linkami są pokazane pozostałe modele, sa tez KMU48 po ok 500 USD.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by darmar41

Guest Spatz

-50% :D

Dobra już cicho... Nie denerwuj sie KRZYSIO.

Guest Spatz

Zaraz nam moderka posty pozdejmuje...

:D...

:/...

Na Amazonie są w tej chwili wszystkie chyba referencje Incursore 46mm w cenach od 329 do 425USD. Myśle ze nawet z przesyłka i cłem +VAT to okazja :) sa tez wersje 44mm, nie pamietam za ile...

I jest

Kupiony w środę, przed chwila odebrany

0d8cf05d2563e5d2c327a6a11a14aada.jpg

I razem z bratem :)

d3b400b872a7211b7f799a3e9c6fe75f.jpg

Edited by darmar41

Tak, ale spodziewałem sie tego - od razu po nadaniu przesyłki po tamtej stronie odezwała sie do mnie agencja celna DHLa. W sumie wyszło 2tys z groszami.

Miałem chwile stresu, bo nadawca przekazał DHLowi fakturę dla jakiegoś Japończyka, bałem sie ze przesyłki tez pomieszał, ale wszystko dobrze sie skończyło :)

Najbardziej rozwala mnie czas dostawy, krótszy niż nieraz na Allegro :)

Aga, to stary model, jeszcze z zakręcaną koronką. Tym lepiej :)

A skad on do Ciebie przylecial w dwa dni?

Tak, ale spodziewałem sie tego - od razu po nadaniu przesyłki po tamtej stronie odezwała sie do mnie agencja celna DHLa. W sumie wyszło 2tys z groszami.

Miałem chwile stresu, bo nadawca przekazał DHLowi fakturę dla jakiegoś Japończyka, bałem sie ze przesyłki tez pomieszał, ale wszystko dobrze sie skończyło :)

Najbardziej rozwala mnie czas dostawy, krótszy niż nieraz na Allegro :)

Aga, to stary model, jeszcze z zakręcaną koronką. Tym lepiej :)

Z New Jersey. Kupowałem na Amazonie, sprzedawał sklep Watches and Beyond.

Z New Jersey. Kupowałem na Amazonie, sprzedawał sklep Watches and Beyond.

Dobrze rozumiem, że w tym tygodniu  w środę zamówiłeś, a dzisiaj dostałeś ? tylko dwa dni z New Jersey ?

Edited by arturzbsk

Też kiedyś miałem podobne doświadczenie z amerykańskim Amazonem. Składałem zamówienie w nocy z piątku na sobotę, jakoś tak koło północy. Jak w poniedziałek pojawił się kurier to zaniemówiłem.

Zobaczcie panowie, jaki świat jest mały w dzisiejszych czasach:

eccb60c27c79ad8675e166c926f1ac57.jpg

Kiedyś zamawiałem pasek watchgecko (z Anglii). Zamówiłem jednego dnia ok 16-tej następnego dnia o 10-tej był juz u mnie kurier...

Guest Spatz

Panowie, chciałbym abyście przeczytali ten post z uwagą. Podobno poszargałem dobre imię naszego forumowego kolegi KRZYSIO. Podobno używając sformułowania "Bolek" bez przytaczania danych czy wskazywania prze zemnie na konkretną osobę poszargałem również dobre imię osoby nieznanego mi Pana Bolesława... Zupełnie nieświadomie i nieumyślnie. Mając na uwadze powyższe składam w tym miejscu oficjalne przeprosiny kolegi KRZYSIA oraz Pana Bolesława za... No... No przepraszam... 

Wsadza się w moje usta słowa, których nie wypowiedziałem. Straszy się mnie postępowaniem sądowym. Swoją drogą nie jestem pierwszym straszonym... Podobno wypowiadałem się bardzo niepochlebnie na temat ww. osób jednak nie wiem kiedy konkretnie i co konkretnie powiedziałem szkalującego... ale dobrze. Jeżeli ja tego nie widzę a kogoś uraziłem to przepraszam.... Może ja mam za luźny język a ktoś za mało dystansu. Nie wiem. Sami to oceńcie.

Mam nadzieje, że wątek będzie dalej pięknie się rozwijał a ostatnio jest nieźle. Ja chyba jednak się wyłączam. Mam wprawę swoją drogą... :) Koledzy, życzę wielu wspaniałych opracowań, opisów, recenzji, galerii. Ja zawsze starałem się coś tam od siebie dać jednak nie mam ochoty czytać prywatnych wiadomości z groźbami. Pozamykam kilka tematów na forum i zmykam.

KRZYSIO mam nadzieje, że będziesz godnie reprezentował wątek. Fajnie by było czasem przeczytać jakąś recenzję czy zobaczyć kilka fajnych zdjęć. Trzymam za Ciebie kciuki. Za innych również.

Ja wysiadam...

Cześć! :)

Kiedyś zamawiałem pasek watchgecko (z Anglii). Zamówiłem jednego dnia ok 16-tej następnego dnia o 10-tej był juz u mnie kurier...

Watchgecko to są mistrzowie. Straszą terminami, a przesyłka zawsze jest szybko. Może nie tak szybko jak napisałeś ale zamówienie w poniedziałek zawsze mam w czwartek na biurku.