Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miłośników marki :) Pojawił się pomysł zakupu Airmana... pytanie do Was, na które modele zwrócić szczególną uwagę i gdzie kupować... jestem raczej za zakupem nowego zegarka. Podobają mi się modele DC-4 i 1953 limitka... generalnie lubię raczej klasyczny wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników marki :) Pojawił się pomysł zakupu Airmana... pytanie do Was, na które modele zwrócić szczególną uwagę i gdzie kupować... jestem raczej za zakupem nowego zegarka. Podobają mi się modele DC-4 i 1953 limitka... generalnie lubię raczej klasyczny wygląd.

Polecam aktualnie Massdrop. 

Do kupienia obecnie: 

Glycine Airman (kilkanaście modeli). 
Pierwszy do kupienia za 650 USD, drugie po 550 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preferuję zdecydowanie zakup w sklepie stacjonarnym... jestem z Warszawy. Kojarzę coś, że jest jakiś jeden tutaj forumowy kolega, który jest importerem?

 

No ok.... widzę, że ceny na tym massdropie faktycznie są aż podejrzanie niskie... co to jest za strona? Dlaczego ceny takie atrakcyjne?

Edytowane przez CCzarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preferuję zdecydowanie zakup w sklepie stacjonarnym... jestem z Warszawy. Kojarzę coś, że jest jakiś jeden tutaj forumowy kolega, który jest importerem?

Jest. Ale cena jest ponad 2 razy taka jak na massdropie.

Może poczekaj aż ludzie kupią na massdropie, potem będą to sprzedawać na bazarku ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest. Ale cena jest ponad 2 razy taka jak na massdropie.

Może poczekaj aż ludzie kupią na massdropie, potem będą to sprzedawać na bazarku ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ale to dalej nie jest zakup w stacjonarnym sklepie.

 

 

Preferuję zdecydowanie zakup w sklepie stacjonarnym... jestem z Warszawy. Kojarzę coś, że jest jakiś jeden tutaj forumowy kolega, który jest importerem?

 

No ok.... widzę, że ceny na tym massdropie faktycznie są aż podejrzanie niskie... co to jest za strona? Dlaczego ceny takie atrakcyjne?

 

Napisz do kolegi piotrkrakow i zapytaj gdzie w Warszawie możesz obejrzeć i kupić Airmany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preferuję zdecydowanie zakup w sklepie stacjonarnym... jestem z Warszawy. Kojarzę coś, że jest jakiś jeden tutaj forumowy kolega, który jest importerem?

 

No ok.... widzę, że ceny na tym massdropie faktycznie są aż podejrzanie niskie... co to jest za strona? Dlaczego ceny takie atrakcyjne?

Ta preferencja mocno zaboli Twój portfel. Massdrop to zakup zagraniczny, ale bez ryzyka. Jedyny minus, że trzeba zwykle poczekać jakiś czas (opisane w ofercie) na zakupiony zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

O ile mnie pamięć nie myli, to w Warszawie można zobaczyć Airmany w salonie "Od czasu do czasu" w Złotych Tarasach... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników marki :) Pojawił się pomysł zakupu Airmana... pytanie do Was, na które modele zwrócić szczególną uwagę i gdzie kupować... jestem raczej za zakupem nowego zegarka. Podobają mi się modele DC-4 i 1953 limitka... generalnie lubię raczej klasyczny wygląd.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/161691-7-szt-starszych-glycine-wyprzeda%C5%BC-eta/?hl=glycine

 

Popatrz tutaj i może coś Ci wpadnie w oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ta preferencja mocno zaboli Twój portfel. Massdrop to zakup zagraniczny, ale bez ryzyka. Jedyny minus, że trzeba zwykle poczekać jakiś czas (opisane w ofercie) na zakupiony zegarek. 

I liczyć się z dodatkowymi opłatami w postaci cła i VATu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najmniejszego problemu żeby kupić zegarek przez internet jeśli faktycznie oszczędność jest tak duża... Rozumiem, że ten massdrop działa sprawnie a zegarki są pełnowartościowe? Skąd idzie przesyłka przy zakupie z massdrop, USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najmniejszego problemu żeby kupić zegarek przez internet jeśli faktycznie oszczędność jest tak duża... Rozumiem, że ten massdrop działa sprawnie a zegarki są pełnowartościowe? Skąd idzie przesyłka przy zakupie z massdrop, USA?

Minusem jest też brak gwarancji honorowanej w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I liczyć się z dodatkowymi opłatami w postaci cła i VATu ;)

Co wciąż nie zmienia faktu że kosztować będzie ponad dwa razy mniej. A może przyjdzie św.Mikolaj i akurat nie nalicza? ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najmniejszego problemu żeby kupić zegarek przez internet jeśli faktycznie oszczędność jest tak duża... Rozumiem, że ten massdrop działa sprawnie a zegarki są pełnowartościowe? Skąd idzie przesyłka przy zakupie z massdrop, USA?

 

Przesyłka z USA, ale zdarza się, że zwiedzi kawał świata :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co wciąż nie zmienia faktu że kosztować będzie ponad dwa razy mniej. A może przyjdzie św.Mikolaj i akurat nie nalicza? ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zgoda, i tak będzie taniej  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, podchodząc do sprawy konkretnie....

 

Zakup w massdrop oznacza:

Cena: 650$ (2400 PLN) + cło + vat + przesyłka? = około 4000 PLN (?)

Brak gwarancji

Dostawa: koniec czerwca

 

Zakup w Polsce:

Cena: jaka może być najlepsza po rabatach nowej sztuki?

Gwarancja

Dostawa: od zaraz

 

hmmm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

Zakup w Polsce:

Cena: jaka może być najlepsza po rabatach nowej sztuki?

 

Zapytaj Kolegę @piotrkrakow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na MD wyjdzie poniżej 3k.

No dobra, podchodząc do sprawy konkretnie....

 

Zakup w massdrop oznacza:

Cena: 650$ (2400 PLN) + cło + vat + przesyłka? = około 4000 PLN (?)

Brak gwarancji

Dostawa: koniec czerwca

 

Zakup w Polsce:

Cena: jaka może być najlepsza po rabatach nowej sztuki?

Gwarancja

Dostawa: od zaraz

 

hmmm....

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I liczyć się z dodatkowymi opłatami w postaci cła i VATu  ;)

Jak wiesz nie zawsze i niekoniecznie, chociaż prawdopodobny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak wiesz nie zawsze i niekoniecznie, chociaż prawdopodobny. :)

Dlatego napisałem, że trzeba się z tym liczyć, a nie, że te opłaty są pewne  ;)

Na MD wyjdzie poniżej 3k.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

IMO też bliżej 3000 niż 4000 PLN za Airmana z MD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szczerze mówiąc jeśli nie ma wątpliwości co do wiarygodności MD jako źródła zakupu to ja nie mam wątpliwości... w Polsce myślę, że nawet po rabacie będzie przynajmniej dwa razy drożej i nagle chęć zakupu nie jest już aż taka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh glycine...

 

jednym ruchem rach ciach i wszystko na massdropa... jeszcze rozumiałem jak wyprzedawali.. jak regularnie każdy załapywał się na DC-4, combaty, SST, co tydzień - dwa.. ale limitki??

 

Swojej 53 nigdy nie widziałem na MD, cena byłą inna, limitacja była - nie było czego wrzucać co tydzień. Nagle geniusz stwierdził, że sobie weźmie tarcze 53LE, bo mu zalegają na magazynie, koperty, wskazówki i  mechanizmy z obecnej referencji DC-4 i jedziemy z nową limitką - napracowali się przy tym jak cholera.. i dawaaaj premiera na massdropie .. masdrop eksluziw.. a czemu nie w lidlu? może jakby leżało koło pasztetu to by Nowak z Kowalskim łykali i od 6 rano przed sklepem stali..

 

Co dalej? wrzucą chrono 08?

 

glycine szmata! musiałem to z siebie wrzucić - miłośnik glycine, Marek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glycine szmata! musiałem to z siebie wrzucić - miłośnik glycine, Marek :)

Mam nadzieję, że ulżyło.

Mnie z Glycin został jedynie 17 Sphair a i ten nie wiem jak długo się utrzyma w pudełku ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja swojej 18ki nie zamierzam wypuszczać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swojej 18ki nie zamierzam wypuszczać  ;)

Się zobaczy. W praniu wyjdzie ;).

SST też miałeś zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.