Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nabyłem coś takiego. ledwo się zmieścił na nadgarstku. Z tym że zacząłem mieć po jakimś czasie wątpliwości czy to oryginał. Wydawało mi się że cyfry powinny świecić w ciemności, a druga sprawa - ten mechanizm jakiś taki malutki... :)

Zegarek mimo rozmiaru (46mm) jest bardzo wygodny.

2ezcjnzqybz3.jpg

 

iuisw8w12hr3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małego Airmana Vintage sprzedałem i od dzisiaj tak

post-22259-0-55129000-1425637724_thumb.jpg


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gigant :)

szczerze, bardziej mi się podobają tradycyjne airmany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja potrzebowałem czegoś innego ale jednak Airmana :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gigant :)

szczerze, bardziej mi się podobają tradycyjne airmany

Popieram kolegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę.

Mało tego, jako fan Glajsinów uważam, że firma zaczyna błądzić i się miota ze swoimi nowymi projektami. Panie i Panowie z Glycine, nie idźcie tą drogą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, jako fan Glajsinów uważam, że firma zaczyna błądzić i się miota ze swoimi nowymi projektami. Panie i Panowie z Glycine, nie idźcie tą drogą...

 

trudno się z taką postawą nie zgodzić patrząc na tegoroczne nowości Glycine. Dając swoją negatywna ocenę dla poczynań FIRMY - z którą to oceną się w pełni zgadzam - proszę jednak zaproponować wyjście z sytuacji, tzn. jaką ewentualnie drogą mógłby rozwój AIRMANA pójść?

 

Ze swojej strony dodam, że co do modelu SST12, dużą wadą jest nieprzeszklony dekielek, co mialo miejsce w jego limitce sprzed kilku lat - może warto by było to odświeżyć :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę jednak zaproponować wyjście z sytuacji, tzn. jaką ewentualnie drogą mógłby rozwój AIRMANA pójść?

Generalnie Airmany z serii siedem oraz Airfightery były i są dla mnie, zaznaczam dla mnie pomyłkowym festynem :blink: , ... są po prostu totalnie brzydkie. Reszta Airmanów jest skrajnie piękna w porównaniu z wymienionymi siódemkami :wub: . Najlepiej niech je przestaną produkować :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Airmany z serii siedem oraz Airfightery były i są dla mnie, zaznaczam dla mnie pomyłkowym festynem :blink: , ... są po prostu totalnie brzydkie. Reszta Airmanów jest skrajnie piękna w porównaniu z wymienionymi siódemkami :wub: . Najlepiej niech je przestaną produkować :D.

 

też jest wyjście :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się odnośnie Airfighterów - festyn- zwłaszcza pierwsza odsłona. Nie wiem jak ten camouflage prezezentuje się na żywo.

Wszystko jak zwykle to rzecz gustu. Airman Seven mnie się na żywo podoba. Od strony dekla również :)

Oczywiście to zupełnie inny zegarek niż klasyczne Airmany ale też nie można w koło klepać tylko tego samego. Masz Airman No1, Vintage 1953, DC-4, Airman 17, Base 22, Airman 18,

To klasyka ale o dziwo więcej sprzedało się modeli Mystery niż Base 22 z jasną tarczą a porównywalnie do Base z czarną tarczą.

Airfighterów sprzedało się więcej niż KMU (ostatnie 12 miesięcy) mimo 3 krotnie wyższej ceny.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się odnośnie Airfighterów - festyn- zwłaszcza pierwsza odsłona. Nie wiem jak ten camouflage prezezentuje się na żywo.

Wszystko jak zwykle to rzecz gustu. Airman Seven mnie się na żywo podoba. Od strony dekla również :)

Oczywiście to zupełnie inny zegarek niż klasyczne Airmany ale też nie można w koło klepać tylko tego samego. Masz Airman No1, Vintage 1953, DC-4, Airman 17, Base 22, Airman 18,

To klasyka ale o dziwo więcej sprzedało się modeli Mystery niż Base 22 z jasną tarczą a porównywalnie do Base z czarną tarczą.

Airfighterów sprzedało się więcej niż KMU (ostatnie 12 miesięcy) mimo 3 krotnie wyższej ceny.

:o


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak zwykle to rzecz gustu. Airman Seven mnie się na żywo podoba. Od strony dekla również :)

 

To klasyka ale o dziwo więcej sprzedało się modeli Mystery niż Base 22 z jasną tarczą a porównywalnie do Base z czarną tarczą.

Airfighterów sprzedało się więcej niż KMU (ostatnie 12 miesięcy) mimo 3 krotnie wyższej ceny.

Piotr, żeby nie było to tamto ;) , ja nie krytykuję Twojego gustu :P , jedynie nieudane dwie serie zegarków Glycine. Co do sprzedaży, którą byłeś łaskaw przytoczyć to za kolegą pk_kamil zrobię tak... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli proste, skoro jest na takie modele zapotrzebowanie , a jak widać, nawet większe niż na niektóre klasyczne, to są i będą takie produkowane.

Mnie tez się takie nie podobają ale po prostu  nie interesuję się nimi, nie biorę pod uwagę ich kupna, a kieruje się w stronę ich klasyków.

Porażką by było gdyby chcieli te klasyki tymi  "wynalazkami" zastąpić ale jeżeli one są obok niż, to ja osobiście nie widze żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli proste, skoro jest na takie modele zapotrzebowanie , a jak widać, nawet większe niż na niektóre klasyczne, to są i będą takie produkowane.

Mnie tez się takie nie podobają ale po prostu  nie interesuję się nimi, nie biorę pod uwagę ich kupna, a kieruje się w stronę ich klasyków.

Porażką by było gdyby chcieli te klasyki tymi  "wynalazkami" zastąpić ale jeżeli one są obok niż, to ja osobiście nie widze żadnego problemu.

dokładnie tak :)

Edytowane przez pk_kamil

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaległe zdjęcia - jak to Glycine było nad naszym Bałtykiem... zimą :]

 

post-5058-0-97758800-1425773762_thumb.jpg

 

post-5058-0-49062300-1425773764_thumb.jpg

 

 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, robię sobie album z zegarkami Glycine. Chciałbym aby to były zdjęcia miłośników marki. Jeśli macie ochotę na zaistnienie w moim :) albumie, ślijcie foty Waszych zegarków na

[email protected].


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, robię sobie album z zegarkami Glycine. Chciałbym aby to były zdjęcia miłośników marki. Jeśli macie ochotę na zaistnienie w moim :) albumie, ślijcie foty Waszych zegarków na

[email protected].

 

a jakieś szczegółowsze informacje jak to będzie wyglądać to można:)

 

ponadto co konkretnie chcesz umieścić - zegarki można fotografować na wiele sposobów. Jakieś ograniczenia w ilości, jakości, etc? :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza rowerowa przejażdżka

post-69167-0-03517300-1425821705_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza rowerowa przejażdżka

w tle to czyżby lasek bielański w Warszawie ? :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lasek w Warszawie, ale bródnowski :)

blisko byłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lasek w Warszawie, ale bródnowski :)

blisko byłeś

za rzeką ;):] POZDRAWIAM, także miła okolica :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakieś szczegółowsze informacje jak to będzie wyglądać to można:)

 

ponadto co konkretnie chcesz umieścić - zegarki można fotografować na wiele sposobów. Jakieś ograniczenia w ilości, jakości, etc? :]

Chcę zrobić sobie foto książkę w formacie ok. A4 "Glycine oczami Polaków" :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić sobie foto książkę w formacie ok. A4 "Glycine oczami Polaków" :)

 

ja swoje dzisiejsze fotki już wysłałem,

a czy forumowi miłośnicy marki będą mieć możliwość pozyskania tej książki np. w elektronie?

ja z chęcią bym sobie takie coś obejrzał, choć nie liczę, że zobaczę tam swoją fotkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, robię sobie album z zegarkami Glycine. Chciałbym aby to były zdjęcia miłośników marki. Jeśli macie ochotę na zaistnienie w moim :) albumie, ślijcie foty Waszych zegarków na

[email protected].

 

i jeszcze jedno: jest jakiś termin :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, zrobię w elektronie też.

Termin: już się zaczynam bawić :)

Nie muszą być nadgarstkowe :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.