Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

niedługo będzie na pasku brązowym glycina

 

bransa jest od gerlacha, bo oryginalnej nikt nie chce mi sprzedać za rozsądne pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie. airman na bronsolecie w tym wydaniu wyglada...malo ciekawie


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zapytac o 3 ostatnie zegarki ze zdjecia ponizej. Czy to sa jakies nowosci czy tylko projekty ktore nie doszly do fazy produkcyjnej?

10849066_769172673172610_536297300808635

Pierwsze trzy to f104 a ostatnie to airmany. Chyba:)

 

 

Serdeczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 ostatnie to jakies nowosci. Przyjrzyj sie dokladnie tarczom i bezelom. Ten czwarty od konca tez wyglada podejrzanie  :P  bo to ani nie airman 17 ani 18.. wyglada na cos co ma 40-42mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bransa jest od gerlacha, bo oryginalnej nikt nie chce mi sprzedać za rozsądne pieniądze

 

post-33440-0-45719900-1423664389_thumb.jpg

 

Stara bransa oryginalna choć wygląda znakomicie jest niestety średniej jakości wiem że są już nowe bardziej dopieszczone ale i tak uważam że lepszym rozwiązaniem, nawet lepiej pasującym jest oryginalny mesh Glycine sam się nad nim zastanawiam i pewnie kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 ostatnie to jakies nowosci. Przyjrzyj sie dokladnie tarczom i bezelom. Ten czwarty od konca tez wyglada podejrzanie  :P  bo to ani nie airman 17 ani 18.. wyglada na cos co ma 40-42mm.

Wygląda na nowości i to nawet ciekawe .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifWP_20141123_008.jpg

 

Stara bransa oryginalna choć wygląda znakomicie jest niestety średniej jakości wiem że są już nowe bardziej dopieszczone ale i tak uważam że lepszym rozwiązaniem, nawet lepiej pasującym jest oryginalny mesh Glycine sam się nad nim zastanawiam i pewnie kupię :)

 

właśnie chciałbym zakupić bransę jak na twoim zdjęciu, 

 

co masz na myśli, że jest średniej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A u mnie powoli przymierza się do założenia:

post-77065-0-33787200-1423674681_thumb.jpg

Myślę, że już w przyszłym tygodniu kolejność pasków może być odwrotna:
 
post-77065-0-90982100-1423674769_thumb.jpg

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę swoją californią.

 

78db299db41d2598med.jpg

 

Zegarek jest wspaniały ale rozmiar trochę mnie przytłacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę swoją californią.[...]

Zegarek jest wspaniały ale rozmiar trochę mnie przytłacza.

jaki masz rozmiar nadgarstka? Ja kompletnie nie odczuwam (17,5cm średnicy w przegubie), że noszę zegarek o średnicy 44mm, świetnie się z nim czuję na ręku,tarcza duża i czytelna,koperta płaska jak na ten rozmiar więc o nic nie haczę. Fajnie wygląda odkręcona koronka w automacie:)

 

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki masz rozmiar nadgarstka? Ja kompletnie nie odczuwam (17,5cm średnicy w przegubie), że noszę zegarek o średnicy 44mm, świetnie się z nim czuję na ręku,tarcza duża i czytelna,koperta płaska jak na ten rozmiar więc o nic nie haczę. Fajnie wygląda odkręcona koronka w automacie:)

Bartosz

Mam taki nadgarstek jak Ty. Ale moim zdaniem średnio wygląda na nim taki duży zegarek. Gdyby mi się tak nie podobał dawno bym go sprzedał ;)

 

Wysunięta koronka też mi się podoba. Najchętniej tak bym go nosił ale boję się coś uszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą kapkę lepsze foto. Dzisiaj przyjechał pasek Bonetto, jutro fotki na nowym pasku :) Pracuję nad jakąś recenzją...

 

P2081587.jpg

 

 

P2081610.jpg

Świetny zegarek i piękne zdjęcia


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 4 od prawej to przecież Combat SUB Stealth a obok niego czarny to Mystery w wersji purist. To nowości pokazane już w HK na targach. Poprosiłem o info i cisza. Pewnie w Europie nie chcą jeszcze zdradzać.

 

4 ostatnie to jakies nowosci. Przyjrzyj sie dokladnie tarczom i bezelom. Ten czwarty od konca tez wyglada podejrzanie  :P  bo to ani nie airman 17 ani 18.. wyglada na cos co ma 40-42mm.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy ostatnie wygladaja na worldtimery jako, ze na bezelach najprawdopodobniej sa wygrawerowane nazwy miast, a czwarty od konca wyglada na cos pomiedzy airmanem 17 a 18.. sphair to nie jest ani tez mystery. No ale pozyjemy zobaczymy. :)

gl2015_2.jpg

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z rezerwą chodu w moim airmanie base 22 (eta 2893), mianowicie zegarek noszony od 9-21 wytrzymał do 6.20 dnia następnego, czyli musiałem go od nowa ustawiać.

 

wg mnie coś jest nie tak, rozumiem że katalogowej rezerwy nie ma co wymagać, no ale żeby zegarek nie wytrzymał doby!

 

prośba o info jak jest u Was, co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj sie z Piotrkiem- coś poradzi. Jest na gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja jest,

 

ile u Was wytrzymuje rezerwa chodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Airmana 17 też na ecie 2893 i ok 35 h chodził pez problemu dalej nie srawdzałem. Też ma znaczenie jak nosisz itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noszę raczej spokojnie, w tygodniu praca przy kompie, prowadzenie auta. generalnie mechanizm nie ma przeciążeń, a ruchy nadgarstka nie są zbyt dynamiczne.

 

mam dla porównania xicorra na werku TY2130 i przy takim samym urzytkowaniu nakręca się wystarczająco dla moich potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy? czy jakiś czas już masz? Jak nowy to daj mu się rozkręcić. Ja się będzie powtarzać to na gwarancje. Pogadaj z Piotrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy? czy jakiś czas już masz? Jak nowy to daj mu się rozkręcić. Ja się będzie powtarzać to na gwarancje. Pogadaj z Piotrem

mam go 1,5 miesiąca a problem wychodzi w weekendy jak nakładam go później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się powtarza często to bym oddał na gwarancje, ale jeszcze bym sprawdził np ponosił przez weekend bardziej intensywnie i sprawdził wtedy jaką ma rezerwę. No chyba, że już to przerabiałeś, to nie ma na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.